Forum muzyczne wROCK.pl

Sin City (bylo: Radio Luz) - Comeback i reminiscencje z Nova Rock Festival :]

Sin - 2009-06-23, 20:13
: Temat postu: Comeback i reminiscencje z Nova Rock Festival :]
Po włożeniu w łapę programowego ogromnej łapówki, mam zaszczyt zaprosic do dzisiejszej audycji, wypelnionej muzyka z Nova Rock, ktory to festiwal zakonczyl sie przedwczoraj.
Niby nic interesujacego, ale relacje z koncertow plus niesamowite opowiesci o powocie z Austrii, beda na pewno niezla gratka :]
mychalyna - 2009-06-24, 11:05
:
taaa.
ktoś nagrywał ? :mrgreen:
Jars - 2009-06-24, 23:06
:
Nie sądzę, bo w tym czasie Usagi tupała nóżką na Disturbed w Pradze zrzucając niewiernych z balkonu w niesamowitym czeskim klubie z tradycjami który nawet miał notkę w przewodniku. Bez samo-klimatyzacji drugi raz tam nie wchodzę. Nie będę poruszał tematu 1 koncert w Pradze konta festiwal w Austrii i wolę nie słyszeć tej relacji : )

Zresztą wiedziałem że powrót będzie kwestią czasu, w końcu nikt inny nie finansuje radia i przepastne kieszenie prowadzących to studnia bez dna.
USAGI - 2009-06-25, 10:13
:
Dammmm it :<
A mogłam ne jechać na koncert do Pragi i posłuchać audycji T_T
;p
To może jakaś powtórka relacji ale żeby ne powtarzać całej audycji to już z inną muzyką hmmm <: ?
Bo znając prowadzącą, relacja była zaprawdę warta posłuchania ^__^

Jarek - za rok pojedziemy tez, to ne ma co żałować w tym roku p; Ne można być wszędzie [; (chyba ;P)
Dale Cooper - 2009-06-25, 15:53
:
Cytat:
w niesamowitym czeskim klubie z tradycjami który nawet miał notkę w przewodniku. Bez samo-klimatyzacji drugi raz tam nie wchodzę.


Czyżby Roxy? :D
Jars - 2009-06-26, 00:30
:
Tak, Roxy. Balkon i miesjce siedząco-stojące w pierwszym rzędzie super, ale cała reszta ....