Forum muzyczne wROCK.pl

Zespoły - CHAQMA

chaqmer - 2006-06-05, 18:09
: Temat postu: CHAQMA
Siema.W dniu dzisiejszym zamieściliśmy na koncie MySpace nasze najnowsze PROMO. Można go odsłuchać pod adresem: http://profile.myspace.com/chaqma. Więcej info na www.chaqma.com
bedner - 2006-06-05, 19:05
:
wyjeebany w kosmos :)
chopaki dajecie czaduuu :)
pewnie spotkamy się na waszym koncercie
d0ti - 2006-06-05, 23:39
:
..eee..fajne to to :] jeszcze sie wsluchuje, ale na pierwszy rzut ucha -> :D
stemp - 2006-06-06, 00:01
:
no panowie i panie sluchac bo material jest godny :d
nikt - 2006-06-06, 00:24
:
czemu odnosze wrazenie ze jak graliscie w Livcu na tonacji to to agresywniej brzmialo???

dobry material sie zapowiada!!!!!
Psycho - 2006-06-06, 02:48
:
nikt napisał/a:
czemu odnosze wrazenie ze jak graliscie w Livcu na tonacji to to agresywniej brzmialo???
a moze to bylo w Lykend-zie? :P
mOrel - 2006-06-06, 02:49
:
Psycho - Witamy na forum ;)
nikt - 2006-06-06, 02:50
:
o LOL

dobrze prawisz panie. cos mi sie te dwie kanjpy ostatnio zlewaja. einar za konsola w Lykendzie after party koncertu z Lykendu w Poolu :D
Yaga - 2006-06-06, 14:20
:
Ała... hahaha, skopalo mnie :) Panowie, gratuluje :)
Cement - 2006-06-26, 14:14
:
juz gdzieś pisałem...KOPIE W DUPE!!! poprostu
chaqmer - 2006-12-20, 23:36
:
Ello.Jutro o godz 14 w Radio Wrocław (102,3 FM) będzie można posłuchać krótkiego wywiadu oraz numeru The Game a także zagłosować na nas sms-owo (Muzyczna Bitwa). Liczymy na Wasze wsparcie :twisted:
Yaga - 2006-12-21, 22:54
:
hehehe, wlaczylam radio, bo wiedzialam, ze w bitwie ma byc Nation, ale nie mialam pojecia z kim hahahaha :) Nie wiem tez kto wyghral, bo musialam isc na wf, ale wiem jedno :) Ten prowadzacy byl zenujacy :) Jak mozna podczas, bylo nie bylo, konkursu, opowiadac takie herezje na zywo i przy okazji przeszkadzac sluchaczom^^
USAGI - 2006-12-22, 20:46
:
eh szkoda ,ze dopiero dzisiaj zalogowalam sie na forum...
Kto w koncu wygral O_o?
Bo w 2giej rozmowie na forum Cement napisal ,ze chyba Wy ale nikt tego ne potwierdzil ;P

Więc jak? Bedzie jeszcze na kogo wysylac SMSy :>?

EDIT:
Odwiedziłam sobie strone PRW i na liście tych co przeszli do kolejnej rundy ne ma ani Was ani Nation co by znaczyło ,ze był jeszcze ktoś 3ci. Można wiedzieć kto jeszcze z Wami konkurował i jak widać przeszedł dalej?
puton - 2006-12-23, 02:28
:
przeszliśmy my, z tego co mowil ten smieszny pan w radiu. nikogo 3go nie bylo:>
USAGI - 2006-12-23, 03:49
:
Dzięks za info ;)
chaqmer - 2007-01-23, 19:48
:
Dzięki wszystkim za głosy w Muzycznej Bitwie. Zako?czylismy już nasz udział w tym programie. Dziękujemy prowadzącemu,który nie dał się uprosić i po raz kolejny pokazał próbkę swoich beznadziejnych umiejętności. Szkoda marnować czasu na takie pierdoły,żal tylko ,że wogóle braliśmy w czymś takim udział. TUTAJ macie próbkę umiejętności prowadzącego Wojciecha Czerniatowicza,PRAWDZIWEGO dziennikarza muzycznego. Najlepsze jest to,że sam chciałem do niego zadzwonić tyle,że dziwnym trafem nie znalazłem do niego numeru telefonu więc skąd niby miał go jakiś przypadkowy ziom? Pozdro 4 All!!!
nikt - 2007-01-23, 20:15
:
ale wioska

ja pitole
Jars - 2007-01-24, 01:33
:
Postaram się od odpowiednich osób z tego radia dowiedzieć jaki cel przyświecał dopuszczeniu w tym radiu muzyki, którą się potem w ten sposób 'traktuje' - zamiast tłumaczyć się przed słuchaczami warto zrobić jakiś plan całego konkursu, określić ramy, może nawet przesłuchać samemu nagrania a jeśli są za mocne - wybrać słabsze kawałki zespołu (stąd mam rockowe ballady + radio versions). Nie chcę, żeby to Chaqma się dostosowywała do radia, grała słabiej tylko radio może nieco pomyśleć - po co odbierać telefony w trakcie trwania kawałka? ... i tak to całkiem sporo, że można was było w radiu posłuchać, gratuluje i nie ma się czym przejmować : )
USAGI - 2007-01-24, 02:08
:
O_o co za głupi piernik o_O
Po kij on w ogole zadzwonil O_o ne słyszał o cierpieniu jednostki ku dobroci większośi XD
lol wystarczy wyłączyć radio i przede wszystkim ne odbierac telefonow podczas kawałka -_-
Yaga - 2007-01-24, 12:15
:
Ale w zyciu na Dolnym Slasku nie ma takich zespolow! Ba, nawet na calym Swiecie nie ma takich zespolow, to wymysl szatanistow, zeby sciagac w mroczne kregi dobrych , uczciwych, swiatlych i obdarzonych dobrym gustem! Co to za muzyka, choroba jakas! Niech sobie te dziecaki posluchaja prawdziwych artystow! DJ TIESTO, np! Hip hopu niech posluchaja! To sa rodzaje muzyki, ktore ksztaltuja mlode umysly! Jesli takie dewiacje wciaz beda mialy miejsce, to ładu nie będzie, spokoju nie będzie, slowem- niczego nie bedzie!

Dlatego wlasnie, namawiam wszystkich te slowa czytajacych, na zakup plyty Mandaryny, jednyne 55zl, dostepna na kazdym rogu...
qrak - 2007-01-24, 14:33
:
?wietny kawałek,mimo że nie jestem fanem metalu urwało mi dy?kę i chyba taki jest pożytek z tej całej bitwy w PRW że sporo ludzi to usłyszało przypadkiem.Moim zdaniem wczoraj wygraliście :twisted:
goth_photograph - 2007-02-08, 20:31
:
chaqmer napisał/a:
macie próbkę umiejętności prowadzącego Wojciecha Czerniatowicza,[b]PRAWDZIWEGO[/b] dziennikarza muzycznego.

Facet słusznie zjechał kolesia. Widać nie wie, co to prawdziwa, dobra, polska muzyka.
Szkoda, że tak myśli reszta naszego społecze?stwa, bo wiele naprawdę dobrych zespołów, przez takich właśnie [jak napisał USAGI] pierników :lol: [swoją drogą-dobre określenie :D ] marnują się wrocławskie - i nie tylko - rockowe talenty. A szkoda... Naprawdę szkoda...

Jars napisał/a:
Nie chcę, żeby to Chaqma się dostosowywała do radia (...) po co odbierać telefony w trakcie trwania kawałka? ... i tak to całkiem sporo, że można was było w radiu posłuchać, gratuluje i nie ma się czym przejmować : )

Dokładnie. Nie słuchajcie ramoli z lat 80. XVII wieku :D Opierajcie się na opinii ludzi, którzy doceniają i lubią taka muzykę. Dla nich nagrywajcie i dla nich śpiewajcie.
chaqmer - 2007-03-13, 14:32
:
Na CHAQmowym koncie MySpace możecie zobaczyć efekty naszej współpracy z ekipą ChilliClump. Nasze pierwsze video, do numeru 'REAL I' jest już dostępne !!! Możecie je również pobrać [98MB] - więcej info pod adresem www.chaqma.com. Dajcie znać co o tym sądzicie.
FurioSan - 2007-03-13, 15:21
:
napisalem juz rafikowi na gg :)

ale powtorze i tu :P

no video fajne - wyglada profesjonalnie - fabula troche za bardzo w stylu dla zbuntowanych nastolatek :) ale to jedyna rzecz do jakiej sie doczepie :P

przy czym nie traktuj tego jak jakas krytyke tylko raczej wyraz moich osobistych preferencji :)

Swietna robota!
chaqmer - 2007-03-13, 18:00
:
Fabuły nie brałbym dosłownie,raczej przez pryzmat textu do utworu. Dzięki za opinię! :twisted:
dzix_x - 2007-03-13, 19:43
:
teledysk w porzadku!
oczywiscie nie ma co porownywac do zachodnich produkcji bo to sie mija z celem;]
i fajnie ze cały czas do przodu idziecie.
tylko takie małe ale...troche mnie juz nudzą teledyski gdzie przez prawie cały czas widac tylko zespół.
tak czy siak...miło było pooglądac;]
Jars - 2007-03-13, 19:59
:
Teledysk będzie miał wkrótce premierę na parkietach wrocławskich klubów :]
Yaga - 2007-03-13, 22:31
:
ze tez wam sie ta rudera na leb nie zawalila ;)
david_insult - 2007-05-07, 13:55
:
żeby za dużo się nie rozwodzić, i nie powtarzać powiem tylko że rewelka!
mychalyna - 2007-05-08, 23:39
:
w strefie zero zapodamy teledysk w ten piątek, kto jeszcze nie widział na dużym ekranie ;p niech wpada