Forum muzyczne wROCK.pl

Wykonawcy - Rock

Ola22 - 2008-05-01, 09:49
:
Kurcze, większośc kapel które do mnie piszą to thrash metale...dlaczego???:( Czy już nikt nie słucha rocka???
Yaga - 2008-05-01, 13:47
:
Nie.
Ola22 - 2008-05-02, 10:53
:
Eeeee..tam gadanie. Bardzo spodobała mi sie kapelka NOFF :D Dobry Rock!
Yaga - 2008-05-02, 20:44
:
Nie chce wydawac sadow na temat Noff, bo wolakista to moj znajomy... Ale ogolnie rzecz biorac, na tym forum 90% osobnikow taka muzyczka nie lezy. Ot co.
Jars - 2008-05-04, 00:03
:
Już bez przesady, rocka słuchają, ale ci co piszą mają już dość wyostrzone gusty. A stałych bywalców cechuje wysoka samoocena, ironia niczym żyletka, kontestowanie nierockowego świata, żywa chęć dyskusji, często wylewność, czego jednak nie doświadczyliśmy tym razem pewnie ze względu na majówkę : ) Kolesiostwo czy nepotyzm też jest w modzie : )

Jednym słowem - rób swoje a odpisuj równie rozwlekle, dobitnie, żywiołowo, sarkastycznie ale z humorem i nie słuchaj przy tym innych. To się sprawdza na niemal wszystkich forach dopóki trzyma się fason. Jeśli jeszcze tak dobitnie i z charakterem będziesz spiewać (głos to nie wszystko, będziesz twarzą zespołu) to zespół sam się znajdzie.

W sumie nie wiem po co tyle piszę ale nie miałem klawiatury przez 3 dni i mnie klawisze swędzą.
Yaga - 2008-05-04, 19:22
:
I tak wlasnie tworza sie offtopy ;) Chcecie mojego zdania, oto moje zdanie. Polski rock nie istnieje, to co tak szumnie nazywa sie muzyka rockowa, jest w tym kraju komercyjna i syfiasta papka, przememlana przez rozowe i ciapate media. Przyklad? Carpe Diem (rzyg), Lzy (rzyg2), Feel (wielki rozbeblany rzyg).
za??s - 2008-05-05, 12:27
:
na szczęście jest jeszcze Ira :D
Ola22 - 2008-06-13, 13:45
: Temat postu: :)
Hehe...wziełam się za reaktywację swojej byłej kapeli - rockowej oczywiście. Jak już coś nagram, obiecuję to wstawić w celu przesłuchania:)