Forum muzyczne wROCK.pl

Inne - Telewizja Cyfrowa

dzix_x - 2008-05-13, 23:09
: Temat postu: Telewizja Cyfrowa
N czy Cyfrowy Polsat? kto ma kto co poleca?

zastanawiam się nad N bo:
- jakość HD
- dekoder za 200zł z dyskiem 250GB.
- za pakiety ktorych kanały chcę - 48zł miesięcznie.
- przeciw: d0ti nie miała by za dużo kanałów o modzie i muzyce ;] [...a moze to plus?:P]

zastanawiam się nad Cyfrowym Polsatem bo:
- pakiety wychodzą taniej - 39zł miesięcznie
- dekoder w jakości HD ale: bez dysku twardego i nie podali nawet ktore kanały są nadawane w HD.
- dekoder kosztuje tyle samo co w N.
- wszystkie mecze Euro2008 ;]
Kapral - 2008-05-13, 23:53
:
Czytałem mnogość opinii ludzi, którzy narzekają na Cyfrowy Polsat. Potrafią przyciąć w c***a, przekaz czasami ma pretensjonalną jakość. N'ką się bawiłem i w sumie jedyne zastrzeżenie jest takie, że zależy od telewizora czy będzie Ci się obraz na fulskrinie wyświetlał, czy będą pasy u góry i u dołu.
Jars - 2008-05-14, 01:24
:
Matko, kto to jeszcze ogląda telewizję w tych czasach : )
bojan - 2008-05-14, 19:31
:
Pamietam poczatek reklamy telewizji 'N', ogladalem go chyba z 10 razy, za kazdym razem obiecujac sobie, ze dotrwam wreszcie do konca i dowiem sie o co chodzi. Jak sie w koncu dowiedzialem, ze to nowa telewizja, stwierdzilem, ze jesli jej reklamy nudza mnie tak niemozebnie, iz pomimo postanowien nie moge tego zdzierzyc przez 30 sekund...

zreszta, i tak nie mam telewizora :-P

PS: ale dluuugie zdanie mi wyszlo, wielokrotnie zlozone :-D
Kapral - 2008-05-14, 19:54
:
Bojan daj Mesę ograć :D
bojan - 2008-05-14, 21:07
:
A zapraszam :D
Yaga - 2008-05-14, 21:30
:
Ja mam dekoder polsatu od ladnych paru lat (7 jak obszył, zakupione a propos jakichs MS czy ME w pilce noznej) ;) I faktycznie przycinaja w uja, ale nie ma zadnych problemow z jakoscia czy innym odbiorem ;) Problem polega na tym, ze oni maja straszny burdel w papierach i ciagle sa jakies przeboje w ziazku z tym co odbierasz, a za co placisz ;)

Ja mam akurat pakiet, w ktorym sa wszystkie kanaly sportowe (bo tylko i wylacznie po to mam to ustrojstwo), filmowych mniej (nie przeplacalam za HBO, ktorego i tak nikt by nie ogladal), abonament oplacany jest na 3/6 miesiecy z gory i nie ma, podkreslam, NIE MA miesiaca, zeby cos mi nie znikalo. W zwiazku z powyzszym, czasami sie zdarza, ze musimy do nich dzwonic i wszystko wyjasniac. Na dodatek raz na jakis czas przychodza powiadomienia o nieistniejacych zaleglych oplatach abonamentowych :) poza tym, nie narzekam :)

Ale pytanie brzmi: po co ci to???
USAGI - 2008-05-14, 22:25
:
ej no jak sie je śniadanie to na czymś trzeba oko zawiesić co ne ;)
a jak sie ne ma wieszaków do zawieszania to TV pozostaje D:
Ale co ja sie tam bede wypowiadać skoro TV też praktycznie ne oglądam xD

;p
dzix_x - 2008-05-15, 11:23
:
Yaga napisał/a:
Ale pytanie brzmi: po co ci to???

zakupiłem telewizor HD wiec bezsensem było by dalej oglądanie na nim 5ciu śnieżących kanałów nadawanych analogowo. TAK - przyznaje się - oglądam telewizje;]
Kapral - 2008-05-15, 16:21
:
Olej telewizję, kup Xboxa 360, albo poczekaj na 540 :d