Forum muzyczne wROCK.pl

Archiwum - Zimny Łokiea Mega Party - Koncert Boys w Alibi 2006-05-08

Rafik - 2006-05-10, 12:56
: Temat postu: Zimny ?okieć Mega Party - Koncert Boys w Alibi 2006-05-08
Hehe był ktoś na tym ?? Kumpel założył odświętnego dresa i poszedł. Mówił że przyszło 2,5tys ludzi ,wszyscy się w Alibi nie pomieścili :twisted:
d0ti - 2006-05-10, 17:50
:
..a no :] cos mi siostra o tym mowila:] ze tez chciła isc :] ..dla polewy ofc :] i ze fatycznie miejsca brakowalo ;p.. ze tez graja mimo ze wszyscy sie z nich nabijaja..jacys sa chyba jenak nie tan tago ;p
bojan - 2006-05-10, 18:59
:
d0ti napisał/a:
..a no :] cos mi siostra o tym mowila:] ze tez chciła isc :] ..dla polewy ofc :] i ze fatycznie miejsca brakowalo ;p.. ze tez graja mimo ze wszyscy sie z nich nabijaja..jacys sa chyba jenak nie tan tago ;p


2,5 tysiaca osob razy jedno piwo to ...yyy... duzo piwa. A jak niektorzy wypili po dwa? Za tyle sprzedanego browca to musieli chlopaki z zespolu ladnie dostac od ALIBI klubu.

Moze sie z nich i nabijaja (osobiscie myslalem nawet ze juz powymierali) ale zarabiac to oni potrafia. Jesli w dodatku lubia to co robia to tylko pozazdroscic. Takie jest moje zdanie i tego sie bede trzymal.
Rafik - 2006-05-10, 22:04
:
Yak można lubić granie Disco-polo to się tylko chyba dla pieniędzy gra :)
ma być więcej imprez z tego cyklu, radio Ram to organizuje
Jak będzie Bayer Full albo Shazza to ja ide :twisted:
xgrzesx - 2006-05-11, 00:15
:
a jakis mosh byl?
bojan - 2006-05-11, 01:20
:
Rafik napisał/a:
Yak można lubić granie Disco-polo to się tylko chyba dla pieniędzy gra :)
ma być więcej imprez z tego cyklu, radio Ram to organizuje
Jak będzie Bayer Full albo Shazza to ja ide :twisted:


Ironista :-)

Na stronie Pilichowskiego (http://www.pilichowski.pl/dane/index.html - na dole) opisywal chlopak jak zdychajaca z glodu czolowka polskich muzykow (w tym sam Pilichowski) wziela sie za nagrywanie plyt Disco Polo w trakcie najwiekszego na to boomu. Zaden sie nie dorobil - publika wyczula podpierdolke. Zreszta, jak pojdziesz na Shazze sie pobawic to dlaczego myslisz ze Shazza nie bedzie sie bawic rownie dobrze. Pare lat temu na jednym jam-session w moim rodzinnym zadupiu z naprawde ambitnymi muzykulcami przez pare godzin gralismy rozne takie bzdury w stylu DP i nie powiem - poziom rownie mierny co na Disko Relax'ie, ale zabawy z tego mielismy mase. Nawet nagralismy troche na kaseciaka, ale sluchac sie tego nie dalo to i kasety znalezc nie moge.