Forum muzyczne wROCK.pl

Zespoły - Co.in

Jars - 2006-04-07, 00:27
: Temat postu: Co.in
Piszę jeszcze przed jutrzejszym koncertem, liczę że będzie on udany - byłem już na jednym (tylko niestety)
Uważam że to jeden z lepszych wrocławskich zespołów, jednak bardzo trudno jest mu się przebić do szerszego grona - nie koncertują tak często jak inni, ale mają wydane płyty i przedstawiają oryginalne podejście do nowoczesnej muzyki - elektronika to nic nowego, ale ona decyduje o sile zespołu.
Niestety nie mogę się przekonać, aby słuchać dłużej ich muzyki - być może brakuje 'hitów', za bardzo się zagnieżdżają, może za słaba promocja - znam ludzi, którym ta muzyka bardzo odpowiada i na pewno są ciekawsi niż Ocean. ?yczę im żeby osiągnęli przynajmniej to samo.
Nie znam nikogo ze składu (Deprima z wywiadu SinCity i różnych wypowiedzi na forach, bardzo dobry wokalista, także zespołu Fate Unknown) ale grają dobrze, - mam wrażenie, że nęka ich nieco pecha może grają na tyle niszową muzykę, że - podoba się - ale wąskiemu gronu, taka polityka? Przypadek? ktoś coś wie? : )
d0ti - 2006-04-07, 00:47
:
ee... jakie waskie grono:] mi sie wydaje ze to muza dla każdego..no prawie ;p..włąsnei dlatego ze mieszja rózne elementy :]

robia tez często kowery :] i wydaje mi sie że są znani :]

mi osobiści np kiedys wdarł sie w psychike i non stop tkwil kawałek TADOMA...
moze wąłsnei dlatego ze najpierw tak spokojnie jakies elektroniczne dżwieki w tłe..a pózniej boom..i masa energii :] oh ..

aa i jescze bardzo Heledore Bebe (moze bardziej niz orginał w wykoniu Hey'a nawet mi podoba ;p)

sajt kapeli : http://www.coin.band.pl
mp3 mozna mp3 ściagac z : http://coin1.mp3.wp.pl

ciekawe jak jutro wypadna :]
Surrounded - 2006-04-11, 18:18
:
co.in daje rade, nawet czasem bardzo. Nie znacie się!
Matkorn - 2006-04-12, 17:47
:
O tyle fajnie grają, że w ich składzie jest kobitka, która obsługuje groovebox'a oraz jeden z gitarzystów gra na podobno 10-strunówce. Ja osobiście mam już dość zespołów z typowym składem (2 gitary, bas, perka i wokal). Trzeba kombinować, żeby było trochę ciekawiej, czyli elektronika mile widziana :) Zespół ogólnie dobrze gra, ale moim zdaniem są momenty gdzie męczą czasami na koncercie :P
Jars - 2006-04-12, 18:25
:
Jak się męczą na koncercie to chyba znak, żę dużo z siebie dają :)
Matkorn - 2006-04-12, 18:26
:
fakt dużo z siebie dają, ale w sensie takim męczą, że nie ma dynamiki moim zdaniem w niektórych momentach :P
buchaj - 2006-05-11, 13:25
:
Dynamika zależy głównie od perkusisty... stopniowania kawałka i brzmienia... jakości pieców... ile oni grają??? mi się wydaje, że są na prawdę nieźli... zwłaszcza podobają mi się aranże. Dzięki dobremu aranżowi można zrobić z dwóch zapałek i sreberka po czekoladzie stację kosmiczną "Mir"... myślę, że oni to potrafią... a już najlepiej słychać to w "Heledore babe".
USAGI - 2006-05-12, 14:30
:
hm a ja tak sobie sluchalam Playlisty d0t w Winampie i trafilam na Co.in i mi sie bardzo spodobalo :) i nawet bym sie z checia na koncert wybrala :)
Maciek - 2006-06-11, 21:45
:
Myślę, że Co.in to przede wszystkim ciekawa i dynamiczna muzyka, napewno niszowa, ale to nie jest nic złego przecież. Szkoda że w Polsce tak trudno przebić się nowym zespołom, o ile nie są maksymalnie komercyjne... Pozdrawiam grupę!
deprim - 2006-06-12, 01:01
:
dziekuje za mile slowa, choc bolesnie prawdziwe (a moze prawdziwie bolesne). w ojczyznie naszej brakuje ronowagi w wielu kwestiach a rynek muzyczny bynajmniej nie jest wyjatkiem - potrzebuje czasu, zeby sie ustabilizowac. a my nie zamierzamy sie poddawac i bedziemy go atakowac z roznych stron.
moze nawet kiedys w ogole bedzie jakas scena alternatywna nie duszaca sie w lokalnych areałach podziemia...
zobaczymy. zainteresowanych kojnem prosze o odstawienie buteleczki na półeczkę i wstrząśnięcie pod koniec lata. an pewno was nie zawiedziemy. a zaskoczymy na pewno!
pozdrawiam,
szymon a.k.a. deprim.
d0ti - 2006-06-12, 20:02
:
hhmm hmm..co sie ze stronka kojan stało:>? znaczy mi sie podoba grafa..ale bezie tam coś wiecej :>?
USAGI - 2006-06-12, 21:37
:
Ja czekam z nicierpliwoscia na cos nowego ;) Co bynajmniej ne znaczy ,ze "stare" mi sie znudzilo a wręcz przeciwnie z muzyką czasem jak z winem ;)
deprim - 2006-06-16, 13:05
:
nasza muze mozna wiec porownac zaledwie do bezmarkowego czerwonego polwytrawnego za 15 zeta. :)
stronka? ta grafa, ktora jest, bedzie wisiec do odwolania. tzn. do momentu kiedy zbudujemy wszystko od nowa prawie. do tego potrzebni sa ludzie pelni zaangazowania i pasji do robienia czegos nowego, a o to nie jest latwo.
d - 2006-07-01, 05:45
:
dobra muza. pozdrowienia od NOFF-u:]
buszmen - 2006-08-05, 16:20
:
muza nawet niezła... ale to i tak nie moje klimaty :twisted:

Seba
deprim - 2006-09-20, 23:39
:
zapraszam do posluchania nowego utworu pilotujacego nadchodzacy minialbum.

moze niusik do serwisiku? hmmm?? :oops:
Jars - 2006-09-20, 23:56
:
Ok, będzie news ale proponuję potem bo teraz będzie fala nowych plakatów dotyczących imprez w październiku. napisz coś od siebie o zespole, jakąś ładną grafę to się wrzuci (podeślij mailem wrock/blabla/wrock.pl)

No i gratuluję reaktywacji, do zobaczenia na koncercie Fate Unknown w Madnessie :>

Edit: No a właściwie teraz przecież wszyscy mogą newsy wrzucać, może i kolejne konto zakładać to za dużo roboty, ale wrocka odwiedza już 120 osób dziennie (w tym ja z 200 : )
USAGI - 2006-09-21, 18:34
:
No mi sie podoba nowy COi.IN ;) Mam nadzieje ,ze na jednym kawałku sie ne skonczy :D
d0ti - 2006-09-22, 00:50
:
..mi sie jescze..powtórze..jescze nie zaczął podobac :] ale pewnu kiedys bedzie :]
stemp - 2006-09-26, 21:35
:
d0ti napisał/a:
..mi sie jeszcze..powtórze..jeszcze nie zaczął podobac :] ale pewnu kiedys bedzie :]


...a mi tez sie podoba
DIVER - 2006-11-08, 16:01
:
a mnie sie tam zawsze co.in podobal. odgrzewam ostatnio ich stare kawalki...
mysle, ze najbardziej lubie NA DNIE - jakies takie rzeczywiste to ...

aha, no jeszcze TADOMA rzadzi :roll:
i przeraza mnie SUKHA :cry:

serio-serio


take care,
deprim - 2006-11-20, 11:13
:
witam prawdziwego fana. sluchaj, czy moglbys sie sklonowac w liczbie chociaz 500 sztuk? z gory dziekuje i przepraszam za klopot. :D

fajnie ze sukha cie przeraza. mnie tez. :D
DIVER - 2006-11-21, 00:36
: Temat postu: prawdziwy fan?
no, czesc :D

to ladne i mile, co powiedziales...

slucham was odkad milo mi bylo poznac, monsieur Deprim :D
sukha ma w sobie cos obscenicznego, wulgarnego - tak sie czuje czasem w stos.do siebie :(

twoje poezje potrafia przeszywac...

no i klona masz - dziele z nim autobus czasem
dziwnie sie to czulo, wiec wasza plyta zostala wpakowana do mojego discmana

pozdr,
deprim - 2006-11-21, 16:26
:
milusio. pozdrawiam i czekam na pozostale 499 :D

a niedlugo kolejny material. co prawda pozniej niz zapowiadalem, ale bedzie. wlasnie zamknalem liste utworow i pozostalo mi tylko je dkonczyc.
USAGI - 2006-11-21, 18:56
:
deprim napisał/a:
milusio. pozdrawiam i czekam na pozostale 499 :D
:( czuje sie olana... Chyba całkiem przestane słuchać Co.In'a i F.U. ...
DIVER - 2006-11-22, 00:17
: Temat postu: 499
a ja czekam na pozostale 499 kawalkow :D

widze, ze poezja wciaz cie oplata...
jedyna pozytywna rzecz w szafie, w ktorej tkwimy wszyscy troche juz... :oops:


NA DNIE rzadzilo i rzadzi!
howgh! :lol:
deprim - 2006-11-22, 12:48
:
USAGI napisał/a:
:( czuje sie olana... Chyba całkiem przestane słuchać Co.In'a i F.U. ...

zupelnie niepotrzebnie, ja cie nie olewam, nie wiem skad pomysl. ale muzyki, ktora lubimy, sluchamy tylko dla siebie, sis. :wink:
DIVER - 2006-11-22, 13:17
:
deprim napisał/a:
witam prawdziwego fana. sluchaj, czy moglbys sie sklonowac w liczbie chociaz 500 sztuk? z gory dziekuje i przepraszam za klopot. :D


zaden klopot. MoglAbym - jestem dziewczynka

take care,
wieslawski - 2006-12-05, 21:01
:
Czemu zamieszczasz numer na myspace, a nie np. w serwisie mp3 Wirtualnej Polski?? BTW: Czekam na trzeci choćby w miarę dobry numer po afektywie i grupie ryzyka. ;) Daro
deprim - 2007-03-23, 17:30
:
Na www.coin.band.pl zmiany.
Pierwsza część "Planu B" już za tydzie?.
Uns#ndMind - 2007-03-27, 00:45
:
no i to mi sie podoba Szymon :D :D wreszcie sie zalogowałem na tym forum a tak mi sie nie chciało ... chyba z rok :D slucham Was od początku(kiedys wysylales mi na maila txt takze wartpie zebys mnie kojarzyl ale znamy sie hehe:D) dobrze gracie i mam nadzieje ze plan B bedzie kolejnym dowodem na to ze potraficie aby ciary po moich plerach zawitały(reszta waszych kawałków - dla mnie BOMBA) czekam z niecierpliwoscią.. [aktualnie w moim winampie tylko CO.IN. pozdrawiam z KATOWIC !! ]
medoramas - 2007-04-05, 00:14
:
Dojrzales, Szymek... Oj, jaka ta Pierwsza Polowa "Planu B" jest zajebista!

Pozdro!
Jars - 2007-04-05, 01:35
:
Kurcze może w 'święta' znajdę czas, żeby całość ogarnąć [mam uczulenie na myspace] to może uda mi się trochę 'krytyki' wrzucić bo się sos słodko-kwaśny i pompelyna robi :>
deprim - 2007-04-06, 03:45
:
nie wiem po 3m wnosisz, jarus, ze myspace jest tu do czegokolwiek potrzebny. 3 numery w 320kb/s do zassania na stronce. :)

dawid! :D dzieki, chopaku! ponoc jaraja sie niem nawet chlopaki z das-fx :D
mychalyna - 2007-05-08, 23:37
:
+ chociażby za Predestynację.
3ż nie? :>
deprim - 2007-09-22, 16:52
:
Jest już nowy numer CO.IN., kolejny z serii Planu B.
Jest to wersja demo, więc nie będzie na razie opcji download, ale jest do posłuchania w wysokiej jakości na naszym MajSpejsie.
Nazywa się toniemy i jest zaraz pod spejsowym plejerkiem, w takim flashowym plejerku.
(Ucieszą się Ci |np. Jars|, którzy nie lubią MajSpejsowego odtwarzacza - ten flashowy buforuje jak YouTube i nie zacina się.).

Pozdrawiamy wszystkich i przypominamy o piątku 28.09. w Liverpoolu.
Zagramy w składzie:
Einar - live waving,
Cute - g
Raffik (ex. Chaqma) - g
Sylwuś kochany nasz :D - b
Petros (można pana kojarzyć z funkowej Majaahby) - bębny.
Wujek d' - fałsze wokalne, pierdy z drugiego basu i dodatkowy hałas z samplera.

Dozo!!!
mychalyna - 2007-10-11, 14:13
:
ruszył : KREW HONuR FAN SITE ;p
długo nad dołączeniem do ekipy się nie zastanawiajcie jeśli lubicie muzykę co.in ;)
ale ocokaman?
- informacje o wszystkim co wiąże się z zespołem na bierząco
- mozliwosc zdobycia limitowanego/niepublikowanego stuffu zespolu
- promujac zespol (gdzie tylko sie da) masz szanse wejsc w posiadanie naprawde rzadkich mp3, plyt, video, koszulek i wjazdow na koncerty

zapowiada się smakowo :>
www.myspace.com/coinfancrew
Yaga - 2007-10-11, 16:57
:
to sie chyba nazywa streat team a nie fan site!! Coin to nie Britney, o ile dobrze pamietam :P Bawilam sie w to razem z NoNe pare lat temu ;) fajnie bylo, chlopcy mieli wszystko w dupie i pomysl upadl :D
mychalyna - 2007-10-11, 21:46
:
nooo streat team ;p rzeczywiscie
fan site to mniejsze złoooo ;p:D
moze nie upadnie, zobaczymy jak to będzie :D
deprim - 2008-01-04, 15:17
:


Chciałbym też przypomnieć, że tego dnia w Liverpoolu gra Hetane i k2 na Spiralce. Będziemy tam też i z chęcią napijemy się z Wami, z okazji uko?czenia mozolnych, dwuletnich prac nad tym materiałem. Postaramy się też mieć dla Was jakieś płyty do rozdania, ale nie jest to obietnica.
puton - 2008-02-24, 13:17
:
?wietna płyta. Po prostu majstersztykowa:)
NIN mi się lekko kojarzy, ale to akurat pozytywnie, wydaje mi się.

Rytmika, zgranie, i brzmienie gitary w ostrzejszych momentach, rozpierdzieliło mnię dokumentnie, wokalnie deprim świetną robotę zrobił i szacun pełen normalnie:>

Jedyne do czego się przyczepię to dykcja wokalisty:> Nie, żebym ja grzeszył nienaganną wymową, ale piszę co mnie uderzyło - szczelinówki, sz, cz, wymawiasz jakoś tak....eee....dziwnie, trochę mi się to rzuciło na uszy:<

to chyba sysko, oceniam płytę 9,25/10 :)

pozdrawiam!

puton
mychalyna - 2008-02-24, 14:53
:
nagranie z próby:
http://www.youtube.com/watch?v=59I6xJnxJUQ
Aleks :hamster_inlove:
dozo na koncercie 29.02!
elo elo 3,2,0 !
Sin - 2008-03-05, 11:52
:
co.in, co.in... cos kojarze...
mychalyna - 2008-04-16, 00:38
:
prosim o głosik

http://muzyka.onet.pl/moj...39,artysci.html

:D
Sin - 2008-04-16, 17:58
:
"Aleks" lepszy...
kowal - 2008-04-23, 00:04
:
płyta plan B jest baaardzo dobra, świetne motywy muzyczne i teksty, bardzo mnie wciągnęła, szczególnie podoba mi się mieszanie różnych stylów, ogólnie kawał zaje****** muzyki, a najlepszy moim zdaniem utwór to "Toniemy", keep on rocking ;-)
mychalyna - 2008-04-27, 18:05
:
trzy nagrania z koncertu w firleju :
Grupa ryzyka - http://www.youtube.com/watch?v=9Ae2MVjX9Ww
Aleks - http://www.youtube.com/watch?v=UpntLXPQQDU
Władco ty mój - http://www.youtube.com/watch?v=p3zhk0s0v6A

dzieki uprzejmości Stempa :->

--------------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA! :mrgreen:

DO KUPIENIA KOSZULKI CO.IN. !
DAMSKIE I MESKIE po 25 zł
LONGSLEEVE po 30 zł


kontakt : mychalyyna@gmail.com
--------------------------------------------------------------------------------------------
USAGI - 2008-04-28, 01:38
:
kurcze, to był boski koncert ^__^
Ne mogę doczekać się następnego <:
mychalyna - 2008-05-09, 12:59
:



wyraźniej widać na: http://img514.imageshack....nastronesz1.jpg
mychalyna - 2008-08-13, 13:44
:



Plan B - re-edycja audio +bonus track ["Papierosy"]. Tloczone cd audio 43 min, digipack, kolor, mat. Przesylka tylko poza Wroclaw.
Jars - 2008-10-17, 14:26
:
Wywiad z zespołem Co.In, z deprimem rozmawiał Szymon Danis: http://wrock.pl/modules.p...owcontent&id=57
stemp - 2008-10-20, 20:04
:
dobry wywiad :)
mychalyna - 2008-11-05, 15:24
:
w listopadowym numerze Teraz Rock, na stronie nr 88 jest recenzja płyty 'Plan B'
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
recenzja z TR: http://img81.imageshack.u...enzjaeo5ii4.jpg
recenzja z Wyborczej: http://img175.imageshack....079/coinqg2.jpg
recenzja z postindustry: http://postindustry.org/archive.php?id=2692
recenzja z gery.pl: http://muzyka.gery.pl/cms...B,recenzja.html
Jars - 2008-11-25, 16:02
:
No to czekam na info od zespołu czy widzą jakiś widoczny oddzwięk z eteru (ilośc pobieranej muzy, łatwość z dotarciem na koncerty, jako support gdzieś wyżej) - ?
mychalyna - 2009-01-02, 22:53
:
ponieważ nie lubicie majspejsa to wkleje tutaj:



RELACJA Z PIERWSZEJ REKI

Wydarzenia w skrocie:

- na przelomie 2005 i 2006 roku Sylwia i ja rozstalismy sie ze skladem, z ktorym nagralismy minialbum "k". Pojecie "Plan B" na poczatku bylo tylko okresleniem na kilka utworow, ktore mialem w szufladzie przygotowanych na taka ewentualnosc, tzn. rozstanie sie z dysfunkcjonalnym skladem i rozpoczecie nowego rozdzialu, muzycznie bardziej opartego na elektronice.



- na poczatku 2006 roku, "Aleks" pojawil sie w sieci jako pilot "Planu B" jako plyty. Niecaly rok pozniej razem z "Aleksem" udostepnione na naszej stronie wisialy "Predestynacja" i pierwotna wersja "Wladco Ty Moj".



- w 2007 skrystalizowal sie obecny sklad. Do szeregow dolaczyli Petros, Patryk, Einar i Rafik (ktory odszedl z zespolu Chaqma) oraz Michalina, nasza menadzerka.



- na poczatku 2008 odbyla sie premiera kompletnej wersji "Planu B" w necie. Pobraliscie plyte (i pobieracie nadal) za darmo, co do dzis nas cieszy. Na plycie goscinnie zaspiewali: Lijen z zespolu Hetane, Grzesiek z Face of Reality oraz Marta Kolodziejczyk z Anastasis i City tourist.



- jesienia 2008 nakladem umownego labela Inline Underground, "Plan B" ujrzal swiatlo dzienne jako CD-digipack wzbogacony o bonusowy utwor "Papierosy", tylko po to, by tradycyjne media zgodzily sie o nas napisac. W "Papierosach" goscinnie pojawil sie Fater z zespolu Pro-Creation

Polowe kosztow tloczenia i poligrafii pokryliscie Wy, przychodzac na nasze koncerty w Liverpoolu i Firleju, co umozliwili Hetane i Dj Psycho, zrzekajac sie swojej czesci wplywow z biletow, za co jeszcze dlugo im bedziemy wdzieczni. Druga polowe sfinansowal sponsor - firma Fajgel, za inicjatywa pana Darka Dynera (wowczas wspolwlasciciela klubu Liverpool).



- Po trzech miesiacach wykonywania dziesieciu telefonow dziennie, Michalinie udalo sie wyegzekwowac uwage ze strony tradycyjnych, "profesjonalnych" mediow. Ukazaly sie bardzo pozytywne recenzje w Teraz Rocku, Gazecie Wyborczej i Gery.pl. Media niezalezne zareagowaly zas tak, jak powinny reagowac media - portali takich jak Rock.Megastacja.net, Ikultura.net, HardZone.pl, PostIndustry.org i tym podobnych, nie musielismy o nic prosic, podeszli do tematu z entuzjazmem i pelnym profesjonalizmem.



- Teraz Rock odmowil opublikowania szerszego artykulu o CO.IN., mimo wyraznego poparcia ze strony jednego z redaktorow. Uzasadniono to zbyt duza iloscia elektroniki w naszej muzyce. Zakladamy, ze do takiego wniosku moze dojsc ktos, kto przesluchal "Plan B" do trzydziestej sekundy i wyjal plyte z odtwarzacza.



- Czekamy na obiecana recenzje w Metal Hammerze i konczymy kolekcjonowanie notek prasowych, tylko tyle uwagi ze strony "duzych" mediow potrzebujemy na dzien dzisiejszy.



- Material na nowa plyte wciaz powstaje. Powaznie zastanawiamy sie nad przejsciem na teksty anglojezyczne i ucieczka na zachod.



To tyle jesli chodzi o Historie Najnowsza i sprawy biezace.



Nie zapomnijcie zagladac na profile Hetane i Chico. Oba te zespoly, ktorym od dawna bardzo goraco kibicujemy (i mam nadzieje, ze wy tez) ida do przodu bardzo zdecydowanym krokiem i nagrywaja nowy material. Hetane zobaczycie za pare miesiecy na powaznym dosc koncercie, o ktorym na razie nie wiem czy mozemy mowic :) Chico zas wydalo nowe promo.



Zapraszam tez na profile moich dwoch nowych projektow muzycznych:

http://www.myspace.com/bipolarbearspoland

http://www.myspace.com/thehangoversband



Informuje rowniez, ze w listopadzie odszedlem definitywnie z zespolu Fate Unknown. Rozstalismy sie bezkonfliktowo i wylacznie z powodow muzycznych.



Pozdrawiam,



d'
USAGI - 2009-01-03, 23:15
:
Cytat:
Powaznie zastanawiamy sie nad przejsciem na teksty anglojezyczne i ucieczka na zachod.

Everybody runs...
Jak wszyscy będą uciekać to niby jak coś ma się narodzić i rozwinąć po ciemnej stronie z cienia której wszyscy uciekają...

Dzięki pani mymymyenagrr za wklejenie tekstu [;
mychalyna - 2009-02-06, 21:36
:
Na majspejsie Co.In. jest do odsłuchania utwór "Papierosy" (czyli bonusowy kawałek z płyty "Plan B" którego w necie nie ma do ściągnięcia)
Przypominam o koncercie 17-lutego w klubie liverpool który prawdopodobnie będzie kręcony na profesjonalne wydanie dvd, wjazd na koncert 2zł. http://www.lastfm.pl/event/929009
uriahheep - 2009-02-07, 17:30
:
nawet tam, hehe, będę:P
USAGI - 2009-02-18, 00:10
:
Dziękuje za "stare kawałki" na koncercie [;
Liczę ,że któregoś, pięknego koncertowego dnia usłyszę i Chop Est Grande (;
Od istotek z aparatami się aż roiło, więc liczę ,ze jakieś linki do galerii się tu trafią p;
el_conrado - 2009-02-23, 23:22
:
Bardzo mi się koncert podobał! Słyszałem może ich niewiele, bo 2 w starym i 2 w nowym składzie, ale ten był zdecydowanie najlepszy. Nikt nikogo nie zagłuszał (tam gdzie stałem ;-) ), widać i słychać lepsze zgranie niż poprzednio w liverku. Motyw z saxem tenorowym mnie rozwalił - zajazzował aż miło :) Bierzcie gościa na stałe!!! Poza tym to kawałki z PlanuB moim zdaniem najlepiej wychodzą. No i sweterek Kononowicza też dobry był :) Pozdrawiam i życzę najlepszego!
uriahheep - 2009-02-25, 03:00
:
To ja w swoim własnem imieniu bardzo dziękuję za miłe słowa na temat mojego "jazzującego" saksomofotonu (™ deprimos). No i pewnie! Niech mnie biorą! A co!:)

put, z konta alternatywno - zapomniałemhasłowego:)
mychalyna - 2009-03-03, 01:28
:
http://i44.tinypic.com/2rh3b4g.jpg RECENZJA W METAL HAMMERq :D :D:D:D:D:D:D
koncert był rewelacyjny, wtorek - początek tygodnia - szacujemy że nie było mniej niż 100 osób w klubie, według uzbieranych drobniaków z bramki :D (pacz->wjazd dwa zeta) WIELKIE DZIĘKI WSZYSTKIM ZA PRZYBYCIE, a ci co nie byli - niech żałują ! ;)
USAGI - 2009-03-03, 12:20
:
A miało być niby coś tam nagrywane, było [; ?
Da się to dostać :D :D :D ???
A jakieś linki do zdjęć :< :< :<
deprim - 2009-06-11, 21:38
: Temat postu: EJ !!!
CO.IN. NA WROCŁAWIU PODWODNYM W SOBOTE 13.06 o 00:30
http://www.myspace.com/podwodnywroclaw
mychalyna - 2009-06-17, 11:01
:
PRA-PREMIERA DVD CO.IN. "Koncert na Placu Zabaw"
Pół-oficjalne, aczkolwiek w 100% Oficjalnie Zajebiste Party z Okazji premiery naszego DVD, odbędzie się w piątek 19.06.2009 w studiu PlayGround - tak, dokładnie tam gdzie nakręciliśmy koncert. :)
Zapraszamy Was serdecznie do spotkania i napicia się z nami, imprezkę zaczynamy o 21:00, projekcja DVD natomiast jest przewidziana na godz 22:30. Alkohol we własnym zakresie, przy czym, surowo wskazany. :)
Dojazd do PlayGround autobusami K, 113, 133, 145, 146 (przystanek Śliczna). Wejście do obiektu obok bannera CO.IN.
Powrót autobusem 255 (--> Dw.Główny --> Pl.Dominikański --> Pl.Grunwaldzki --> Sępolno) o xx:52 każdej godziny.


KONCERT AGRESSIVA 69 + CO.IN.
27.06.2009 zagramy z Agressivą 69 we wrocławskim Liverpoolu


FUCK ART, LET'S DANCE!
26.06.2009 d' poprowadzi imprezę wraz z DJ-ami z Agressivy 69.
Set deprima rozpocznie się o 19:00, fanów CO.IN. zapraszamy szczególnie punktualnie :)
Dale Cooper - 2009-06-19, 09:44
:
K(&*^$*)*^^*(*)_()**(@#^#%@@^&^%(_)^ impreza koło mojego mieszkania a mnie nie ma!!!
USAGI - 2009-06-20, 00:44
:
Tja, a ja dopiero z pracy wróciłam (00:45) ... Jeśli to Cie pocieszy [;
mychalyna - 2009-06-23, 19:57
:
agressiva odwołana, zarówno party didżejskie jak i koncert z przyczyn od nas ni od klubu niezależnych
deprim - 2009-06-25, 18:54
:
"No One's Shuffle" - nowy numer CO.IN. tylko na http://coin.muzzo.pl/
Dale Cooper - 2009-06-26, 10:28
:
No ładny :)
mychalyna - 2009-10-04, 18:20
:
i fragment dvd, niedługo do kupienia ;)

Co.In. - My Love (Justin Timberlake cover)
feyd - 2009-10-06, 22:32
:
Ten cover jest niesamowity i słucham go od dwóch dni bez przerwy. Zastanawiam się jak to możliwe, że z takiej gejowszczyzny udało się zrobić coś tak czadowego. Magia jakaś czy co? :-D
deprim - 2009-10-12, 01:04
:
feyd napisał/a:
Zastanawiam się jak to możliwe.


Zdradzę Ci ten sekret, to bardzo proste. Po prostu my naprawdę lubimy ten kawałek, tak jak całą płytę Future Sex, jeden z najlepszych albumów jakie w życiu zagościły w moich słuchawkach. Gdybyśmy robili cover dla śmiechu, nic by z tego nie wyszło.

Dzięki za miły comment, DVD już niedługo w całości. Będzie rozdawane za free, najaktywniejszym członkom street team'u.
Rafik - 2009-11-26, 21:58
:
DVD Ukaże się na początku nowego roku,
Oficjalny trailer można obejrzeć tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=KgG1amlFmYM

DVD będzie w sprzedaży internetowej, a kilka egzemplarzy będzie do wygrania na www.myspace.com/coinfancrew
USAGI - 2009-11-26, 23:08
:
Szkoda ,ze dopiero na początku a ne przed świętami. Bo tak to bym u Mikołaja zamówiła pod choinkę p;
USAGI - 2010-02-20, 01:41
:
To co z tym DeVeDe?
Rafik - 2010-05-05, 12:02
:
http://www.youtube.com/watch?v=VcOWpXOZJeU

Zapraszam do oglądania klipu do nowego numeru Beggar's hand z koncertu w Wagonie
USAGI - 2010-05-05, 20:38
:
No No :D
Powiem, że całkiem mi się podoba! [;
el_conrado - 2010-05-20, 20:58
:
Bardzo fajna nowa płytka, brzmienie gitar bardzo poprawiliście i już całość hula elegancko. Akcencik C.A.L.M.-owy też bardzo fajny. :)

Rafik, widzę że dołączyłeś do rodziny awatarów z FG. Welcome! :D
Rafik - 2010-07-14, 09:42
:
Bardzo prosimy o wsparcie :) Bierzemy udział w tegorocznej edycji "Tańca z gwiazdami".

Gramy na małej scenie w Jarocinie. Żeby nas wesprzeć możecie wysłać SMS-a pod numer 7101 w treści wpisując GJ JAROCIN 01. Koszt SMS-a 1 zł + VAT. Głosować można do soboty – 17 lipca, do godziny 17:00.

Z góry dzięki :)
Streiner - 2011-09-18, 11:42
:
...
Kapral - 2011-09-18, 22:52
:
Mniej postów pisanych po pijanemu.