Forum muzyczne wROCK.pl

Archiwum - 6 lipca (czwartek) Metalcore Explosion , Wagon, wstęp wolny

Jars - 2006-06-14, 15:34
: Temat postu: 6 lipca (czwartek) Metalcore Explosion , Wagon, wstęp wolny
Sam nie wiem jeszcze jak to nazwać, ale z początkiem wakacji, gdy większość pewnie wyjedzie, orgazuję coś nieco mocniejszego niż nu-plumkanie, wszelkie wasze propozycje mile widziane, na razie podałem zbiór kapel które mi tam pasują, choć to od requestów pewnie większość będzie zależeć. Nazwa robocza to Metalcore Explosion, choć nie wszyscy grają metal/core/hc itp. 6 lipca, czwartek, Wagon, 20:00, wstęp wolny, sporo teledysków. To będzie raczej niezależnie od www.havefun.prv.pl ale tam też wrzucę info.

Pantera, Machine Head, Bullet for My Valentine, Crosscut, Mudvayne, Killswitch Engage, Hatebreed, Amatory, Static-X, Coal Chamber, Damageplan, Fear Factory, Atreyu, Meshuggah, 36 Crazyfists, Caliban, Gojira, Murderdolls, Glassjaw, Avenged Sevenfold, Face of Reality, Devildriver, In Flames, From Autumn to Ashes, Lamb of God, Mushroomhead, (hed) pe, Frontside, Chimaira, Slipknot, Trivium, Sepultura.

Może jakiś zespół jest chętny aby z koncertem wystąpić?
stemp - 2006-06-14, 16:34
:
Heaven Shall Burn, Bury Your Dead, As I Lay Dying, God Forbid, Unearth, Throwdown, From Autumn To Ashes, Soilwork, Shadows Fall, Still Remains

pewnie jeszcze mi cos do glowy przyjdzie to jeszcze napisze :D

a takie sztandarowe kapele nu jak CC, static, mudvayne, mushroomhead, czy hed pe
to chyba niebardzo... :D

wogole to zerknij sobie tu:

http://www.last.fm/group/h8forum/connections

to jest grupa h8forum (do ktorej naleze:D ) na last.fm oni wszyscy sluchaja wlasnie glownie hc/metalcore i to sa ich ulubione bandy :D
Jars - 2006-06-14, 17:58
:
Ale to nie ma być impreza kto gra 100% to czy tamto tylko przy czym się można wyżyć, posłuchać, poskakać, przypomnieć, zobaczyć teledysk, czegoś nowego dowiedzieć - poza tym FAtA już wymieniłem, nie słuchasz : )
d0ti - 2006-06-14, 19:13
:
..no ja bym sie na taka rzeznie mogla skusic :]..lecz obawiam sie ze wlasnie wtedy jush bede na wakacjiach:/ <chlip>
stemp - 2006-06-14, 19:20
:
rzeczywiscie From Autumn to Ashes juz bylo... :)
chcialem pomoc... :)

hymmm tez chetnie bym sie wybral na takie mocne granie ale martwie sie (mam nadzieje:) ) ze nie bedzie mnie juz we wrocku...
Rafik - 2006-06-14, 21:13
:
A ja sie zjawie :) wyjątkowo moje pierwsze wakacje we Wrocku :P
xgrzesx - 2006-06-14, 21:34
:
Czyli nie bedzie rapowania, strojonych gitar pietnascie tonów w dół, 3 dj i 2 Panów od samplerów? ... chwila ... patrze na proponowana listę zespołów ... będą, czyli nic nowego.
USAGI - 2006-06-15, 02:00
:
8smego to ja sie bede rownie zajefajnie bawic w namiocie z 4ma kolegami + 35osob śpiących w domkach XD (bez złych skojazen prosze :] )
Wiec wybacz ale mnie ne bedzie :]
d0ti - 2006-06-15, 02:10
:
ty..młoda.. wez sie zdecydooj :> wkoncku kiedy jedziesz co :> bo my tu o lipcu a nie sierpniu talk about :]
Jars - 2006-06-15, 14:22
:
xLathspeeLx napisał/a:
Czyli nie bedzie rapowania, strojonych gitar pietnascie tonów w dół, 3 dj i 2 Panów od samplerów? ... chwila ... patrze na proponowana listę zespołów ... będą, czyli nic nowego.


No pewnie, że nic nowego - zamiast słuchać w domu puszczam sobie głośniej w klubie : )
Chociaż na imprezach typu Tonacja Nu, Self-Dest, SCB oprócz dni gdy grasz koncert cie nie widuje : )

Termin uległ zmianie na 6 lipca i już tak pozostanie.
Jars - 2006-06-23, 15:59
:

Jars - 2006-07-05, 02:47
:
No i podzielili mi temat umawiając się na komandosy gdzie indziej...

Ponieważ jest szansa, że ktoś oprócz Rafika i Sin przyjdzie, to z powodu nieobecności Usagi, jeśli ktoś ma aparat numeryczny, który nie bopi się ciemności, to może przyjść, dostanie plakietkę zapewniającą darmowe fotografowanie wszystkiego, co się rusza lub jest płynne w celach dokumentacyjno - archiwizacyjnych.
bolo - 2006-07-05, 13:03
:
sprzęt takowy posiadam i zjawie sie na imprezie ;]
Jars - 2006-07-07, 20:10
:
Dzięki, że wpadliście. Playlista - wszystko teledyski, chyba że jest napisane inaczej. Jak poszliście na poligon, to zdążyłem 1 godzinny dokumencik nagrywania płytki Roadrunner United zapodać i wypłoszyć resztę : )


dzix_x - 2006-07-08, 00:10
:
jak na metalcore to mało cos tego metalcore;] ...ale coz.twoja impreza a i sam mowiles ze malo ludzi bylo wiec i tak szakunec :!:
bolo - 2006-07-13, 01:27
:
Fota

Jedyna jaka została, bo reszte niechcący skasowałem :/
d0ti - 2006-07-13, 19:02
:
..no.. nie ma to jak cała galeria zdjec z imprezy :p .. coz jedno - ale fajne.. komandofani ;p
USAGI - 2006-07-18, 22:00
:
szkoda ,ze mnie ne bylo :(
Bolo czy Ty aby przypadkiem ne zrobiles za duzo fot :D P
FurioSan - 2006-07-18, 22:57
:
bolo napisał/a:
Fota

Jedyna jaka została, bo reszte niechcący skasowałem :/


no i widac czubek mojego glana :P :P