Forum muzyczne wROCK.pl

Archiwum - 26.07.06 Klub Wagon Zespoły,, Deversor,, Gorthaur i 4dziki?

Rafi,dev - 2006-07-11, 21:58
: Temat postu: 26.07.06 Klub Wagon Zespoły,, Deversor,, Gorthaur i 4dziki?
Dnia 26.07.06r. odbędzie się koncert w Clubie Wagon,,, start godz. 20,, wstęp wolny,,, muzyka jaka bedzie grana to Heavy Metal, Gothic z elementami elektroniki, i Rock,,, wszystkich bardzo chetnie zapraszamy.
USAGI - 2006-07-19, 12:05
:
W tym czasie to ja akurat bede juz albo w ciopągu albo w Radkowie...
Tak wiec przykro mi ale na imprezie mnie ne bedzie.
Miłej zabawy :)
FurioSan - 2006-07-19, 18:53
:
na 4ry dziki pasuje sie wybrac :P
bedner - 2006-07-21, 22:20
:
No fajnie by było gdyby ekipa wrocka sie zjawiła :) no oczywiście wszystkich chętnych zapraszamy :)
mOrel - 2006-07-25, 10:58
:
Cytat:
albo w Radkowie...

Byłem tam na obozie naukowym - ale dziura ..... :P
I zapasy za małe w sklepach porobili - nikt ich nie upzedził, że spargnieni studenci przyjeżdżają ???
USAGI - 2006-07-25, 16:10
:
mOrel napisał/a:
Byłem tam na obozie naukowym - ale dziura ..... :P
I zapasy za małe w sklepach porobili - nikt ich nie upzedził, że spargnieni studenci przyjeżdżają ???
e tam dziura... Wazne zeby sie w niej dobrze bawic ;)
hehe my juz od kolo 2 miesiecy mamy na forum topic o drinkach i na jego podstawie chłopaki zaopatrzyły sie w trunki i inne potrzebne urządzenia u siebie w miescie przed wyjazdem co by niczego na miejscu ne zabraklo :D I juz pisali na forum ,ze drikni leją sie ostro :D A ja jutro mam zamiar do tej 2 tygodniowej libacji dołączyć... (tylko ne mowcie mojej siostrze :D :D :D )
mOrel - 2006-07-26, 11:26
:
Cytat:
mamy na forum topic o drinkach i na jego podstawie chłopaki zaopatrzyły sie w trunki i inne potrzebne urządzenia u siebie w miescie przed wyjazdem co by niczego na miejscu ne zabraklo


Pff tam drinki - lokalny folklor trzeba poznać! piwko o wdzięcznej nazwie "Chojrak" w sklepie ABC na ryneczku w Radkowie - tylko 1.20 (już z butelką!) - wchodzi jak złoo a za tą cenę kupuje się hurtowo - a Panie w sklepie jeszcze otwieracz dorzucą ;)
FurioSan - 2006-07-27, 10:21
:
4ry dziki byly fajne - spozlilem sie na poczatek ... kto by pomyslal zeby koncerty zaczynac punktualnie - toż to wstyd i hanba :P

Troche w punka ( moze przez brzmienie ) wjezdzalo ale ogolnie bardzo fajne granie - na jakies festyny ludowo ( nie jest to oszczerstwo ) czy jakies imprezy okolo punk-ska nawet o wiekszym zakresie.

Taka muzyczka co by mlode pietnastolatki stanikami rzucaly na scene i po pijanemu dawaly sie uwiesc i zaciagnac na pierwsze 6 razow w krzaczory :D

Kapele ktora byla po dzikach byla .... zalosna :/ jak zaczeligrac metalice wyszedlem - wracac nie chcialem

to ostatnie cudo co gralo bylo ok ... no ale nie na moje uszy takie cos ... wstepy byly przydlugawe - ale ok , naprawde ok :D
Viperaberus - 2006-07-27, 14:56
:
Mogą być te piętnastolatki. Więk "rębny" z regóły osiągnięty ]:->

Co do koncertu, przesadzasz z tą jazdą po Deversorze, chłopaki grali OK, ból jest taki, że ciulaty dzie? został wybrany na koncert i publiki ni chu....hu nie było.
Zresztą, krytykować najłatwiej. Nie ważne...
Gorthaur, wielka klasa, nie przypuszczałem, że tak fajnie sobie pogrywają, znowu ból z publiką, ale co zrobić j/w.
My ze swej strony bardzo dziękujemy wszystkim, którym się chciało ruszyć i nas posłucać. Wielkie dzięki.

POzdrowionka!

www.4dziki.prv.pl
WagonClub - 2006-07-27, 22:32
:
Po koncercie jedna z kapel zabrala z klubu statyw pod talerz do perkusji. Prosze o pilny kontakt mailem wagon@wagonclub.com lub gg 4068178 lub tel 502041480. Bardzo pilne!!!!!!
Viperaberus - 2006-07-27, 23:10
:
To my, przepraszamy bardzo, spakowaliśmy do auta niechcący. Już tam chłopaki jadą ze statywem. Sorry wielkie.

Pozdrawiam.

www.4dziki.prv.pl <---Zapraszamy
FurioSan - 2006-07-28, 09:22
:
moze i przesadzam - ale nadepneli mi na odcisk grajac metalice - nie lubie jej samej w sobie z zwlaszcza w kiepskim wykonaniu :/
WagonClub - 2006-07-28, 16:09
:
Wielkie dzieki za oddanie statywu. :)