Forum muzyczne wROCK.pl

Inne - zdradę można darować?

police - 2014-02-09, 10:04
: Temat postu: zdradę można darować?
Zastanawiam się czy można wybaczyć zdradę partnera/partnerki. Pytam, bo mam dylemat. Dobrze mi z moją dziewczyną, ale wiem że w ostatnim czasie miała romans. Niby wtedy byliśmy pokłóceni i osobno, ale ukryła to przede mną i teraz czuję się paskudnie.
stolc13 - 2015-03-27, 19:08
:
ja nigdy bym zdrady nie darował ;)
hatterx - 2016-06-22, 15:04
:
Ja bym chyba nie wybaczył. Ale wiesz, to ma głębsze psychologiczne znaczenie o tu http://www.zapytujemy.pl/ o tym przeczytałem.
filipwoj - 2016-07-08, 11:41
:
Miałem lub mam( sam nie potrafię określić) taką mniej więcej sytuację. Byłam z dziewczyną 4 lata a gdy wyjechalem na studia zdradziła mnie a bylismy razem. W ostatnich 4 latach co studiuje to raz jestesmy raz nie i jestesmy oboje niezdecydowani. Jak jesteśmy blisko siebie jest nam dobrze..gdy tylko wyjezdzam od razu spotyka się z tamtym co mnie zdradziła. Nie wiem sam co o tym myśleć.
the_ripper - 2016-12-13, 10:26
:
filipwoj napisał/a:
Miałem lub mam( sam nie potrafię określić) taką mniej więcej sytuację. Byłam z dziewczyną 4 lata a gdy wyjechalem na studia zdradziła mnie a bylismy razem. W ostatnich 4 latach co studiuje to raz jestesmy raz nie i jestesmy oboje niezdecydowani. Jak jesteśmy blisko siebie jest nam dobrze..gdy tylko wyjezdzam od razu spotyka się z tamtym co mnie zdradziła. Nie wiem sam co o tym myśleć.


Naprawdę nie wiesz co o tym myśleć? :)