Forum muzyczne wROCK.pl

Styl - gothic lolita

Helga - 2006-08-05, 20:19
: Temat postu: gothic lolita
ktoś o tym słyszał?
a może próbujecie? :}
pozdrawiam
dzix_x - 2006-08-05, 22:02
:
ta. pełno dziewczynek sie w to bawi. widocznie bozia nie dała im rozumu na wymyslenie własnego stylu.
mi sie to nie podoba ale jak chca to niech sie ubierają.
Helga - 2006-08-05, 22:23
:
gdzies u nas mozna takie 'dziewczynki' znalezc. ja nie widze nikogo we Wrocławiu.
A szczerze to uważam, że przy odrobinie inwencji ten styl jest ciekawszy i bardziej oryginalny niż wszleki metal, punk, goth, "rasta" itp co sie kreca po miescie.
ogolnie wzorowanie sie na jrocku i visual jest dla mnie najciekawsze z tego wszystkiego.
dzix_x - 2006-08-05, 22:46
:
ja wole brak stylu konkretnego niz nadmiar jednego....tak sobie rymuje;]
d0ti - 2006-08-05, 23:37
:
..w j-rocku ni podoba mi sie to ze nigdy nie wiem cz to facet cz kobita ;p;p
mOrel - 2006-08-06, 10:25
:
J-rock jest przegięty, jak wiele rzeczy made in Japan ;) Styl jak styl, zależy jak się wygląda ;)

Ale we wrocku z całego towarzystwa które mogło by takim stylem się zaintresować nie znam nikogo kto dobrze zaprezentował się w takim stylu właśnie..
Helga - 2006-08-06, 13:26
:
mOrel napisał/a:
J-rock jest przegięty, jak wiele rzeczy made in Japan ;) Styl jak styl, zależy jak się wygląda ;)

Ale we wrocku z całego towarzystwa które mogło by takim stylem się zaintresować nie znam nikogo kto dobrze zaprezentował się w takim stylu właśnie..


ja tez :P
a co do GL to racja, ze nadmiar jest niedobry. Ale zauważyłam, że są w Polsce osoby które potrafią przerobić japo?ski pomysł na swój sposób i zrobić z tego coś naprawdę ineresującego. Ale to tez nie dotyczy naszego miasta...
Jars - 2006-08-06, 16:01
:
Mi się zupełnie nie podobają stroje idące w styl gothic, nie ważne czy ten prawdziwy czy rockowy.
Jak nie widziałaś to może czasem w Liverku ci się zdaży zobaczyć osoby GL (chyba bo nie wiem co już nim jest a co nie) czy jrock, ale głównie na imprezach tematycznych gdzie nie bywam.

Dobrze, że ludzie chcą kreować styl, ale dla mnie jest to w jakiś sposób uzewnętrznienie własnej osobowości - jak ktoś na siłe szuka ciuchów, czyta w sieci co pasuje a co nie itp. to już zaczyna być przegięcie, bardzo nie lubię szpanerstwa i robienia czegoś na pokaz.
USAGI - 2006-08-06, 23:34
:
Japo?czycy to ogólnie zryci są... :D
A dziewczyny w stylu GL sa nawet nawet ale jak sie ładnie ubiorą :) Najlepsze są te z Nipponu ;p Nasze sa takie sobie... Te dziewczyny z Livca sa kijowe i większości z nich ne nazwała bym GL ;p
Sin - 2006-09-11, 02:44
:
co to do cholery jest gothic lolita? :o
Jars - 2006-09-11, 08:32
:
Miałem tu wkleić ale jak poczytałem dokładniej to pomyślałem że dział "brecht" byłby lepszy : ]

http://en.wikipedia.org/wiki/Gothic_Lolita
Kapral - 2006-09-11, 23:51
:
Ja to na przykład lubię własny styl, o.
Sin - 2006-09-12, 20:51
:
o w morde, to ja takiej loloty na ulicy nie widzialam
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

no chyba ze w wozku :D :D :D
Rafik - 2006-09-12, 21:36
:
Sin na tym avatarze wyglądasz "prawie" jak gothic lolita :)
Yaga - 2006-09-14, 00:57
:
moze zabrzemie teraz jakos zbyt 'napompanie' ale 2-miesieczny pobyt w UK troche zryl mi beret i mozge wam zaswiadczyc, ze na polskich ulicach NIE MA ani jednego nienormalnie wygladajacego czlowieka! Metale/Goci/Korowcy brytyjscy napawaja mnie strachem i... wszyscy wygladaja podobnie. Sa wlasnie tacy j-rockowi...i to do przesady. Powaznie, czulam sie tam jak jakis niedorobiony, szary menel. A oto bozyszcza brytyjskich nastolatek/nastolatkow(ktore/ktorzy chyba nie rozumieja, ze ci ludzie sa po prostu ucharakteryzowani do zdjec i nasladuja ich, chodzac w ten sposob po ulicach):

bring me the horizon- fryzury:


Avenged sevenfold: twarze(meskie):


poza tym, pierwszy raz w zyciu widzialam kogo na 30 centymetrowych koturnach z resorami, kolesi w puchowych kurtkach w 30-sto stopniowym upale i ludzi, ktorzy nie odrywaja metek z ciuchow, zeby pokazac swiatu, ze kupowali w M&S... To sie chyba nazywa szok kulturowy...
Sin - 2006-09-15, 02:10
:
A wejdz do sklepu z odzieza "metalowa"!!!
Sznurowane DZWONY ze skory i wzmiankowane koturny!
A;e prawdziwa plaga to wlasnie EMOWCY, takich jak ich widac wyzej!

Nisko obcisle spodnie, kawalek wystajacej dupy, pasek z cwiekow, romantyczna bladosc lica, czern owlosienia, czesc glowy 3cm wlosow, grzywki zakrywajace cwierc twarzy, obcisle bluzeczki i TRAMPKO-BALETKI W KRATKE!!!


na focie Bring me the horizon jest kolo z wosami czarno - fioletowymi... Maleo ostatnio jakos tak wygladal!
jaga z zaswiatow - 2006-09-15, 10:59
:
ej Sin, a czytalas jakies pisemka?? :) Tematem glownym brytyjskiego wydania Metal Hammera bylo: 'Czy Trivium jest gorsze od A7x z tego wzgledu, ze ma brzydszych gitarzystow'...(pomijajac fakt, ze Times usilnie zastanawial sie, czy posladki Victorii Beckham sa prawdziwe) Zalosc, zalosc widze... :)
Kapral - 2006-09-15, 23:48
:
Prawda czasu, prawda ekranu.
Degrengolada gustów itepe.
FurioSan - 2006-09-19, 10:21
:
Yaga napisał/a:
...



totally gey
Kapral - 2006-09-20, 01:07
:
gay?
Yaga - 2006-09-21, 00:59
:
styl, nie ja :P
Rafik - 2006-09-22, 10:52
:
W sumie miałem dać to do działu Brecht ale ....
Dostałem linka od kumpla z miejscowości. Zaglądam patrze.... a to stronka moich
dwóch kumpel z klasy z podstawówki :D zbierałem szczęke z podłogi...

http://devilangels.net
klucha - 2006-10-17, 11:16
:
no jak by sie komus nudzilo kiedys, i byl by w okolicy gmachu glownego polibudy to zapraszam do sali 140(komputerowej) i obejrzenia adminow. Takiego dżjroka poliż-emo to zadne z was w zyciu nie widzialo!!!!
Jars - 2006-10-18, 14:29
:
Właśnie siedzę w tej sali pisząc posta - dziś główny admin ma koszulkę NIN. Zawsze lepszy taki niż maniak komputerowy z okularami wielkości humbuckerów.
Jaga - 2006-10-18, 22:11
:
Ej Jars, a byl ze swoim bratem?? :) Wyglada tak samo- czarna farba i dlugie wlosy oblepiajace twarz :D Te a swoja droga to co ty robisz w sali PPTu?? :)
Jars - 2006-10-18, 22:31
:
No był też oczywiście.

Jaga napisał/a:
Te a swoja droga to co ty robisz w sali PPTu?? :)


Jest to zatem moja sala.
Yaga - 2006-10-18, 22:46
:
o w morde, moja tez :P A na ktorym ty kierunku jestes?? :P
Evelyn - 2006-12-03, 13:36
:
Slucham j-rocka od 1 roku i generalnie nieznam nikogo z mojego miasta kto by podzielal zainteresowanie j-rockiem....( a jestem w wrocka)...i niewiem nic o imprezach j-rockowych jakie są organizowane we Wroclawiu...moimi ulubie?cami są DIR EN GREY( a idolem Kyo)....pozdrowienie dla fanow Japonii i J-rocka :lol: :D
Evelyn - 2006-12-04, 00:49
:
czy są jakies imprezy j-rockowe we wroclawiu ???jak tak dajcie jakieś namiary...pozdrawiam:)
USAGI - 2006-12-04, 12:18
:
hm ja tez lubie choc ne słucham od kolo 3 lat :lol: bo ne mam mpczy i ne chce mi sie po ne isc do znajomych :lol:
Tu musze Cie znartwic bo imprezy takie są chyba tylko w 2ch miastach w Polsce i jest to Wawa i Kraków jeśli sie ne myle. Czasem na ACPie piszą w newsach ,ze tu a tu jest takak właśnie impreza :) W sumie to zastanawiałam sie czy by takiej J-music imprezy we wRo ne zrovic ale ne mam czasu na takie rzeczy...
A we wRocku jest conajmniej z 30 jak ne więcej osob które w tym siedzą ;) Mamy tu nawet jednych z czołowych Polskich fanow X-Japan ;)
Evelyn - 2006-12-08, 22:02
:
Aw calej polsce jest może 1000(jak nie mniej) ....poznalam osoby kotre lubia jakieś pojedy?cze zespoly ale żeby w tym siedzieć sercem to jest ich mala grupka( i m.in ja)..i szkoda że nie ma żardnych imprez bo slyszalam o tym i baardzo chcialam isć na taką impreze...no cóż szkoda...dzienkuje za infromacje i pozdrawiam:)
sewer - 2009-07-13, 16:18
:
Przyznaje że nie słyszałem choc brzmi ciekawie