Forum muzyczne wROCK.pl

Archiwum - Luz Your Mind; 05.10. - 14.10.

Sin - 2006-09-27, 16:25
: Temat postu: Luz Your Mind; 05.10. - 14.10.
Nie chce mi się opisywać; po prostu wejdźcie na stronę
www.luzyourmind.com

Osobiście polecam dwunasty wieczór pażdziernika :>
Mam nadzieje, ze sie wyszalejemy :>
Jars - 2006-09-27, 22:52
:
Ale będzie dwudniówka - 12.10 koncert Horn, Heap of Ashes, Headup, Clon, Fate Unknown w Madnessie a 13.10 Have-Fun Machine Head w Wagonie, obie za symboliczne zero złotych.
Dzidzia - 2006-09-27, 23:46
:
No i jest taka kwestia ze na obu żal sie nie pojawić, więc trza byc:)
dzix_x - 2006-09-28, 00:13
:
Dzidzia napisał/a:
No i jest taka kwestia ze...

...trzeba zacząc trenować formę aby być w stanie na obu sie pojawić;] ajjjjj!
stemp - 2006-09-28, 14:53
: Temat postu: Re: Luz Your Mind; 05.10. - 14.10.
Sin napisał/a:
Nie chce mi się opisywać; po prostu wejdźcie na stronę
www.luzyourmind.com

Osobiście polecam dwunasty wieczór pażdziernika :>
Mam nadzieje, ze sie wyszalejemy :>


moze jednak powinnas jakies info tu wkleic bo:
"Firefox nie może odnaleźć serwera www.luzyourmind.com"
:D
d0ti - 2006-09-28, 15:43
:
...ja sie na clony i headupy ofc zjawie :] nie może byc inaczej :]
Dzidzia - 2006-09-28, 18:10
:
Stemp, nic nie trzeba wklejac, all info w tym temacie jest na wrock.pl :)
To tak, zeby nieco sie podlizac do sprawców stronki:) :)
Sin - 2006-10-04, 22:19
:
Niestety Fate Unknown nie zagra : (
Bardzo mi/im przykro z tego powodu, ale shit happens :|
W kazdym razie mam nadzieje, ze mimo nieobecnosci glownej gwiazdy ;) nawalicie sie jak prosieta i bedziecie szalec jak dzicy :>
d0ti - 2006-10-04, 22:42
:
..łe..a ja chcilam baaaardzo fateu. bo tylko raz ich live widzilam :/ <snif>
a po za tym by bylo urozmaicenie od "standardowych" kapel :];p
dzix_x - 2006-10-04, 22:53
:
Cytat:
bedziecie szalec jak dzicy :>

ze niby jak ja?;]

Cytat:
..łe..a ja chcilam baaaardzo fateu. bo tylko raz ich live widzilam :/ <snif>
a po za tym by bylo urozmaicenie od "standardowych" kapel :];p

i tak bys poszla nawet jak by tylko jedna kapela grała wiec nie marudz! i nie zapomnij duuuuzo ulotek havefanowych wziasc!!!
bojan - 2006-10-05, 20:40
:
ej! ja sie tam glownie na fate wybieralem.

damn
Yaga - 2006-10-05, 20:50
:
d0ti napisał/a:
..łe..a ja chcilam baaaardzo fateu. bo tylko raz ich live widzilam :/ <snif>
a po za tym by bylo urozmaicenie od "standardowych" kapel :];p


no kurcze, ja tez zaluje... Na ich koncercie bylam raz(Czadowisko 2003/2002??, oz w morde, to byly czasy :])2 razy z nimi gralam koncert (raz pod szyldem 4wom(2003), raz z DB(jakos niedawno:)), ale nigdy trzezwa nie bylam :/ no i w koncu mialam zamiar cos uslyszec :D a tu taka dupa...
siKOra - 2006-10-06, 15:01
:
12.10 bede :lol:
...ide glownie na .....yyy.. tzn dla dobrej imprezy :lol: , Headupkow,dOti,Sinatry...i takich tam roznych fojnych czlowiekow :lol: acha .jeszzce napisze ze dla Dzixsa bo sie obrazi chlopak hehe...a przede wszystkim to ide tam pograc z Mootim w Michaly czyli pilkarzy :lol: ..zreszta nie wiem po co tyle pisze..kogo to obchodzi :lol: ..wybaczcie :lol: !!!!

ps.przed wejsciem mozna ustawic sie na komandosy :lol: :twisted:
d0ti - 2006-10-06, 15:04
:
..a ja myslalma ze idziesz tam przede wszystkim ..grać !! :D :p
siKOra - 2006-10-06, 15:09
:
...no ide grac:)...w pilkarzyki :lol:
no i przy okazji pokrecic sie na scenie z gitarka :lol:
dzix_x - 2006-10-06, 15:33
:
SIKORA napisał/a:
jeszzce napisze ze dla Dzixsa bo sie obrazi chlopak

...ej...moze od razu wymien wszystkich co beda wtedy w madnessie bo tez sie obraza?! nie przeginaj;]
bojan - 2006-10-13, 03:51
:
podziekowal Grzegorz publice (pozdro wielkie), Hornom, Clonom, Heedapom i, of coz, reszcie heapowofaseshow. Bylo, minelo wspomnienia pozostaly (dOti z aparatem?).

Jednoczesnie prosze o joby i/lub lizusostwo.

pozdro
stemp - 2006-10-13, 04:53
:
bojan napisał/a:
podziekowal Grzegorz publice (pozdro wielkie), Hornom, Clonom, Heedapom i, of coz, reszcie heapowofaseshow. Bylo, minelo wspomnienia pozostaly (dOti z aparatem?).
Jednoczesnie prosze o joby i/lub lizusostwo.
pozdro


bojan co Ty wymiatales na scenie... burza wlosow wszedzie :) )) bravo:)
czy HoA zmienilo ciut aranze przez wakacje?
wydawalo mi sie ze kawalki sa bardziej przemyslane "na dwie gitary"...
ciekawiej jakos mi to brzmialo ciut i ciezej jakby troszke:)

Clon jakby troche wracal do korzeni:)
w sensie jakos mocniej znow graja, a ja lubie mocne granie:)))
nowe kawalki bardziej... hymmm.... core'owe? (jak kiedys?:)

a HeadUpi tez jakies nowe ciekawsze aranze chyba dzis pokazali
jakos tak wiecej wahwah jakby zaczeli uzywac itp itd


no i konfenansjerzy swietni:)))
dowcipnymi textami rozgrzewali publike przed zespolami:)
wiem podlizuje sie (pewnej konfenansjerce:)
ale nie zmienia to faktu ze ciekawie prowadzili ten koncert:)


bardzo fajny koncert!!

kto nie byl ten... :)
Rafik - 2006-10-13, 05:27
:
Cytat:
no i konfenansjerzy swietni:)))
dowcipnymi textami rozgrzewali publike przed zespolami:)



aye :)
bojan - 2006-10-13, 14:49
:
stemp napisał/a:

czy HoA zmienilo ciut aranze przez wakacje?
wydawalo mi sie ze kawalki sa bardziej przemyslane "na dwie gitary"...
ciekawiej jakos mi to brzmialo ciut i ciezej jakby troszke:)


Dale Cooper, Jacek wymiata.

Imho The Horn zagrali bardzo dobry koncert. Troche lzejsze klimaty (najlepiej widac po telecasterze na 2 singlach) - takie jak lubie. Clony i Headupy to wiadomo :-)
pozdro
bolo - 2006-10-13, 18:17
:
http://siwucha.one.pl/~foty/ myk ;]
Jars - 2006-10-13, 18:21
:
Koncert jak zwykle udany, czasem przydałoby się głośniej stopkę ale to już może moje skrzywienie. Horn może nie do ko?ca pasował do pozostałych zespołów, ale dobrze że wreszcie pokazał się ktoś nowy a nie tylko klony wszędzie i w kółko :> Moim zdaniem bardzo udany koncert w ich wykonaniu (Hornu, bo pozostali to weterani i dla nich to minimum: ). Jakby miał jescze grać FU przy takim zawrotnym tempie rozstawiania kapel to mogłyby zrobić się pustki. HOA w porównaniu z poprzednimi koncertami rzeczywicie wzbogacili nieco patenty, ale moim zdaniem powinni zagrać o 1 (środkowy) kawałek krócej bo miejscami gra stawała się monotonna - więcej kawałków w stylu Friendshit poproszę : )
I czy dobrze słyszałem na afterparty Lady Pank? To chyba Sin załatwiła, przy której Krzystof Ibisz może się schować ze swoimi umijętnościami porywania tłumów.
Rafik - 2006-10-13, 20:14
:
Normalnie widze że Doti masz swoją własną sesję zdjęciową :p
siKOra - 2006-10-13, 21:24
:
Jars ,weterani: :lol: ??? Clon istnieje tylko 4 lata hehe!!! i wlasnie wczoraj mielismy urodziny:)
..a tak poza tym to fajna impreza...brawa dla organizatoruffff bo kilka godzin przed koncertem powiedzieli nam na ktorą mamy byc:Phehe no i kasy nie zaplacili jak obiecali hehehe..znajde ich:)
ale bylo fajnio :lol:
Jarsie :lol: clonow wszedzie pełno i wszedzie graja bo lóbiooooommmm :lol: a jak nie ma gdzie to graja tam gdzie mozna hehe 27.10 na selfie tyż zagrają i w listopadzie w WZ razem z oceanem:P a co:P?? reklama musi być:P dobra koncze juz bo znow sie rozgadalem /rozpisalem :lol: papap do zobaczenia za chwile w wagonie na MH:P
Jars - 2006-10-14, 17:22
:
No 4 lata to moim zdaniem całkiem sporo biorąc pod uwagę stałą aktywność koncertową - jak widać : )

A tak poza tym to żyjesz jeszcze? Bo na MH nie dotarłeś, co zostało już odnotowane, a konsekwencję będą poważne.
buchaj - 2006-10-14, 21:17
:
Czwartkowy bardzo fajny ;-) Fajny klimat... ludzie dopisali. Dzięki im za to. Gdybym od 6.00 nie był non stop na nogach i na drugi dzie? nie jechałbym na ósmą, to z chęcią zostałbym na Clon i Head Up... no niestety nie udało mi się i żałuję.

Co do HOA... chmmm... brzmienie na pewno troche rozbudowaliśmy. Myślę, że zaczynają się klarować troszeczkę nowe dźwięki. Co do kawałków. Zagraliśmy standardowego seta, w trochę innej kolejności. Jesteśmy świeżo po wakacjach, mieliśmy zaledwie dwie próby w całym składzie. Szykują się nowe kawałki, więc na pewno coś zmienimy... Myślimy nad nowymi coverami, bo te juz sie trochę zestarzały w naszym wykonaniu. Ja się cieszę, że ludzie się bawili i dałem radę pomimo zapalenia oskrzeli... hehehehe...

Pozdro dla kapel i ekipy RADIA LUZ!!!
Sin - 2006-10-17, 14:35
:
Sikora dostanie po dupsku jak tylko go dorwe :P
Nie wiem, dlaczego dziwnym mu sie wydalo, ze skoro na plakatach pisze, ze zaczyna sie koncert o 19, mam prawo wymagac, zeby zespoly sie pojawily do cholery chociaz godzine wczesniej.

Przyznam szczerze, ze bylam zaskoczona, ze koncert zabrzmial tak zajebiscie :D Wszystkie kapele taz zarznely, ze slowo daje - szczeka mi opadla :D Bylam bardzo dumna, kiedy najebany szef programowy przyturlal sie do mnie i zaczal jeczec: Sin! Wiecej takich zespolow w rotacji! Wiecej!

:D

A Lady Pank bylo dla Jarsa, bo kazdy wie, ze to jego ulubiona kapela. Hard core z lat 80tych :> Jars, Ty ol`schoolowcu :p
USAGI - 2006-10-17, 20:02
:
eh z tego co tu czytam to sobie chiba nigdy ne wybacze ,ze mnie ne bylo :(
Juz dwie fajne imprezy opuscilam... staczam sie :D