Forum muzyczne wROCK.pl

Archiwum - HaveFunParty:MACHINE HEAD - piatek 13stego paźdz. 2006

d0ti - 2006-10-04, 15:14
: Temat postu: HaveFunParty:MACHINE HEAD - piatek 13stego paźdz. 2006

zapraszamy na kolejne, siódme hef fan :]

tym razem na ekranie zobaczymy i usłyszymy głownie Robba i restze :p
poza hitami których macie już dosyc..
polecą również mocniejsze i rzadziej spotykane utwory :]
strasze i nowsze ...

macie jeszcze czas by zasypywać nas swoimi propozycjami

Cement - 2006-10-04, 16:21
:
będe!!
USAGI - 2006-10-04, 18:08
:
czemu dopiero teraz wrzucasz info na forum Ziomm ;p
Sin - 2006-10-04, 22:16
:
Moze bede pewnie monotematyczna, ale czy panienka d0ti ma w swech zapasach Lamb of God, bo jak nie to sprowadze na impreze dresow z mej dzielnicy? :)
d0ti - 2006-10-04, 22:41
:
tak tak bla bla ..bedzie redneck a inne to sie zobaczy :p bo bo..bo tak :p
usmiechnij sie do Jarasa to Ci pewnu więcej puści ;)
Jars - 2006-10-04, 23:29
:
dokładnie dokładnie tak to znowu ja witam pa?stwa do rzeczy
żeby było na kogo zwalać będę miał okazję po raz kolejny swoją błyszczącą osobowością wpłynąć na zawartość audiowizualną wyżej wymienionych baletów request będzie kosztował w promocji dziś do północy 99 dolarów płatne w euro na konto wierzyciela regulamin imprezy należy przyjść w obuwiu zmiennym każdy ma własną pastę i szczoteczkę do zębów obowiązuje względny zakaz spożywania papierosów każdy ustawia się pojedy?czo w parach i czeka na swoją kolej linową prosimy nie blokować przejścia
redneck rampage wpadnie na trzeźwo tylko na 10 minut w zależności od zastosowanych kodeków w komputerze analogowym przerwy między kawałkami torta będą około 14 sekund więc przewidywany jest upgrade w stosunku do poprzedniego bankietu w parowozie przepraszamy za brak naleśników interpukcyjnych
dziękuję proszę bardzo do usług
d0ti - 2006-10-04, 23:47
:
nice:]
dobrez ze zasady (regulaminy)...
sa po to by je łamac :]
bolo - 2006-10-14, 06:55
:
http://siwucha.one.pl/~foty version bump, yo ;]

ps. słyszałem ze dzisiaj[sobota] też jakaś biba się szykuje?
Kapral - 2006-10-14, 13:24
:
Wróciłem właśnie z Heffandidżej i ogólnie było okej, ale mam jedno zastrzeżenie.

Co, do ciężkiej kury bidy, robił tam Dillinger Escape Plan.

I czemu nikt nie pił wódki? ;o

(znaczy ten post napisałem po nocy, ale w innym temacie, więc nie jest to do ko?ca 'właśnie' - w innym temacie było :})
Jars - 2006-10-14, 16:06
:
No to miło, dzięuję za odwiedziny. Dillinger był requestem (które były wczoraj priorytetami) od stałego bywalca, Lucasa (pozdro), który nie pozostawił w tej trudnej chwili parkietu samemu sobie.

Jak ktoś wpadł (a było sporo choć paru "spoko, będę na pewno" się nie pojawiło : ) to dziękuję, mi się podobało.
Cement - 2006-10-14, 17:19
:
byłem fajnie bylo dobra muza, a problem typu "będe na bank.... sorka nie moge" zaczyna mnei denerwować 10 osób z mojej klasy mówiło ze idzie... a bylem ja i 3 kumpli.
Kapral - 2006-10-14, 21:59
:
W porządku! A kiedy jakieś thrash metal party z Panterą, Slayerem, Sepulturą itp.? :P
Cement - 2006-10-15, 00:32
:
właśnie!! kumpel modlil się o kawalek Dominatiom pantery!! albo jakieś hardcore paqrty z bardzo cieżkmą muzą. :twisted:
Jars - 2006-10-15, 01:58
:
A ja myślałem że jak puszczę Bloodline albo Cementary Gates to mi pół klubu ucieknie : )
W wakacje było Metalcore Party gdzie trochę poszalałem (nie tylko core ale inne wynaturzenia) i jak będzie następna impreza typu HaveFun to zapraszam za kotarę do Pani Prowadzącej coby was zaksięgowała.

A czemu się panowie nie przedstawili? Można było poznać osobiście Dzidzię, d0ti, Stempa, Sin, Bolo, Rafika, Dzixa i pewnie jeszcze kogoś z forum : )
Cement - 2006-10-15, 02:15
:
wiem która to Pani d0ti z widzenia wiem kto to dzix.
jakby ktoś się pytał, ja jestem tym typem co byłw bluzie Slipknota i w czerwonej koszulce Slipknota, najpierw bylem tam z 3 kumplami potem znów wpadłęm z 2.
Pozdrawiam i czekam na jakąś "Hardkorową" impreze
Kapral - 2006-10-15, 02:22
:
Siedziałeś boks dalej ode mnie - ja z kumplem i bratem łoiliśmy wódę i piwo w rogu tam na przeciwko wejścia :D .

Jak obiecujecie, że na następnym Heffandidżej będzie Pantera, Sepultura i Slayer to ja przychodzę :}
Cement - 2006-10-15, 02:49
:
dokładnie. na avatarku wyglądasz inaczej :P
dzix_x - 2006-10-15, 03:01
:
Cement napisał/a:
wiem która to Pani d0ti z widzenia wiem kto to dzix.

ja tez go czasem widuje;]

Cement napisał/a:
jakby ktoś się pytał, ja jestem tym typem co byłw bluzie Slipknota i w czerwonej koszulce Slipknota,


kupujesz całe komplety?;]

a tak ode mnie to sory ze sie szybko zmyłem.podobało mi sie ale basista mi sie nawalił [zmieniamy nazwe na AFTERpijakiGLOW]i juz na stole leżał;] - trzeba było go odtransportowac...a łatwe to to nie jest gdy człowiek myli nawet chodnik z ulicą a trawnik z dziewczyną [no bo szałowo rzucał sie na niego] ;]]]
peace!do nastepnego razu.
Kapral - 2006-10-15, 03:10
:
No bo avatar jest trochę 'outdated' - zrobiony trochę miesięcy temu - jeszcze wtedy miałem długie włosy ;}.

O 'Walk' Pantery się postarajcie :d
Dzix - to co to za basista, co to nie wytrzymuje? :D
Ile on wypił? :D
dzix_x - 2006-10-15, 03:24
:
Kapral napisał/a:
Dzix - to co to za basista, co to nie wytrzymuje? :D
Ile on wypił? :D


nie ile wypił a raczej kiedy ostatnio pił ze mną;] no dobra-wypił całe wino[swojaka],pare piw i nie pamietam juz ile 50siątek czystej...wiec przepraszam za słabą głowe mojego kolegi;]
Cement - 2006-10-15, 13:20
:
dzix_x napisał/a:
kupujesz całe komplety?;].


nie mam jakieś zboczenie na punkcie gadżetów Slipknota.
Jars - 2006-10-15, 16:16
:
Jak chcecie zrobić Pantera Party to mogę wam pomóc zorganizować - teledysków/live w dobrej jakości mam 18 + dorzuci się coś Biohazard, Slayera, Sepultury, Metalliki a na początek full concert Pastoriusa/Millera dla odmiany i zlocik Basoofki gotowy : ) W sumie dobry pomysł na imprezę, nie będzie tego wstrętnego nu, którego już przecież nikt nie lubi i przestało być modne. Zanim przyszło do Polski : )
Cement - 2006-10-15, 16:31
:
slayera mam całą dyskografie. co do teledysków to pogadam z kumplem, który jest maniakiem Slayera.
Kapral - 2006-10-16, 01:51
:
Jars napisał/a:
Jak chcecie zrobić Pantera Party to mogę wam pomóc zorganizować - teledysków/live w dobrej jakości mam 18 + dorzuci się coś Biohazard, Slayera, Sepultury, Metalliki a na początek full concert Pastoriusa/Millera dla odmiany i zlocik Basoofki gotowy : ) W sumie dobry pomysł na imprezę, nie będzie tego wstrętnego nu, którego już przecież nikt nie lubi i przestało być modne. Zanim przyszło do Polski : )


To co mówisz jest wysoce godne rozpatrzenia, tylko ten Biohazard bym zastąpił może KOBONG, dodał jakieś traszmetale, to by się wpasowało. Normalnie aż mnie na myśl przychodzi taka zuchwałość, że mógłbym coś takiego poprowadzić, bo lubię traszmetal i sam mam trochę teledysków tematycznych ;o.
Sin - 2006-10-20, 19:38
:
o w morde, a ja biale adidachy zostawilam w domu! oO
ale obcisle dżiny pozycze od Stempa :D :D :D
Kapral - 2006-10-21, 02:54
:
No ale to mówisz już o takim total oldskul traszu, takim właściwie z początków, kiedy to jeszcze hejwi metal nazywali.



Ja to taki imydż wolę :P