Forum muzyczne wROCK.pl

Archiwum - _CHAQMA_KNOW_NONSENSE [CZ]_19.11.2006_

chaqmer - 2006-11-03, 01:52
: Temat postu: _CHAQMA_KNOW_NONSENSE [CZ]_19.11.2006_

d0ti - 2006-11-03, 02:04
:
..no i wszystko jasne :]
na taki mc zestaw sie ofc wybiore
no i zxachecam everybody by zrobili the same ;)
USAGI - 2006-11-03, 03:45
:
hehe juz od Selfa wiem ,za ne tej imprezie bede :D Chaqmy sobie ne odpuszczem :>
A i chciała bym nareszcie wybrac sie na koncert KNOW :)
Dzidzia - 2006-11-03, 11:57
:
sie ma rozumieć że ja tez będe:) bo jakże by inaczej
Cement - 2006-11-03, 18:13
:
będe będe będe!!!!!! :twisted:
Yaga - 2006-11-03, 18:19
:
Hehe a ja sie niedawno zastanawialam, czy Know jeszcze dycha :)

Z pelna odpowiedzialnoscia stwierdzam, ze BEDE. (no, chyba, ze mnie zabije żul ze sklepu i jego pies, tak jak to dzisiaj mi obiecal...)
Kapral - 2006-11-04, 03:04
:
Odnoszę wrażenie, że we Wrocławiu nowy metal jest jakiś wyjątkowo popularny. ;o
Yaga - 2006-11-04, 13:06
:
A to grzech?

Musze stwierdzic, a ty musisz przyznac, ze nju jest juz od jakiegos czasu na fali. Nawet nastolatki w moim rodzinnym hip-hopowo-dresiarskim miescie, ostatnio zaczely nosic dziwne fryzury i latac w koszulkach slipknota. Ja tam nie mam nic przeciwko...
Jars - 2006-11-04, 19:54
:
To raczej ludzie na tym forum mają takie preferencje (zresztą nie wszyscy) - jest więc zbyt monotematycznie jak na forum strony o rocku we Wrocławiu (patrzcie na zapowiedzi koncertowe tu wrzucane) - kluby takie jak Od Zmierzchu praktycznie nie mają "przedstawiciela", słuchacze bluesa omijają nas też pewnie z daleka. Nie mówię, że to źle ale czasem zastanawiałem się, czy nie oddzielić forum od strony a tam zrobić coś zintegrowanego z newsami itp.
Zresztą spora część z was słucha przecież jeszcze innej, czasem zdecydowanie cięższej muzy albo elektroniki, pop rocka tylko o tym się nie pisuje : )
siKOra - 2006-11-04, 20:15
:
"nie pisują" wlasnie...dobrze prawisz Jarasie:) :lol:

Ps.apropo koncertu aby tu nie robic offtopa to chyba sie wybiore,tylko dlaczego taki drogi bilet????8pln?? to duzo jak na takie bandy...tzn porownijac do innych wro koncertow i wro bandow.Bo muzyk powinien i tak wiecej zgarniac za taki koncert a nie 3 piffa w barze gratis!!!!
Kapral - 2006-11-04, 22:11
:
8 zł to nie jest drogi bilet ;o
Jestem skłonny płacić nawet i 10 czy 15, byleby wykonawca coś za to dostał.
Chociaż z tego co wiem, to we Wrocławiu kluby bardzo nie lubią płacić.
Koleżanka, która jest basistką w Krakowie spokojnie sobie zarabia, grając
sztuki bluesowe, rockowe i z bigbandem, a tutaj dostać jakąś przyzwoitą
kasę jest prawie niemożliwe ;o
Yaga - 2006-11-04, 23:15
:
Muehiehiehiehie tyllko raz w zyciu dostalam pieniezne wynagrodzenie za koncert. Na dodatek byl to gig od poczatku do konca zoreganizowany przez moja kapele w pewnej bardzo fajnej, nieistniejacej juz knajpie w miescie Wołów. Caly dochod, po odliczeniu kasy na dojazd wspolwystepujacych itd, wyniosl 70 zl na leb. Jednak, biorac pod uwage koszt calego przedsiewziecia, moj bilans i tak wyniosl -30z :)
Kapral - 2006-11-05, 00:01
:
70 zł za koncert to niezłe pieniądze. Bo moim zdaniem to optimum, żeby za koncert dostawać tyle, żeby sobie powiedzmy po dwóch móc kupić komplet jakichś dobrych strun. Np. DR Hi Beams :}
Yaga - 2006-11-05, 13:26
:
Hehehe na komplet DOBRYCH strun to powinno sie zarobic w przedziale [120,150] :)
Jars - 2006-11-05, 14:52
:
No właśnie - 5 zł czy 8 zł (ktoś będzie sprawdzał legitymacje? Sikora mogę ci odpalić mój index, jak oddasz) to jest malutko - weźcie pod uwagę, że grają zespoły o których większość z was (=mniejszość wrocławian : ) słyszała, mające już liczne koncerty na koncie, grające dość oryginalnie w porównaniu do 'otoczenia' (Ch), wygrane konkursy i sporą rzeszę fanów (Know) oraz moim zdaniem świetna kapela zagraniczna (zgadnijcie, która). Wszyscy kradną mp3 to ja jestem za tym, żeby płacić za koncerty.

A z tą kasą we Wro to rzeczywiście porażka, kiedyś próbowałem organizować koncerty, zgłaszały się kapele z Polski, że tylko za zwrot kosztów a tu zonk => 'jak nie jesteś Metalliką czy Kultem to w najlepszym przypadku sam sobie z wejściówek nazbieraj'.

I mi tu nie rządzić, offtopy są najlepsze : ) o koncercie to się piszę po!
Kapral - 2006-11-06, 01:32
:
Yaga napisał/a:
Hehehe na komplet DOBRYCH strun to powinno sie zarobic w przedziale [120,150] :)


Znaczy się przepłacasz.
Chyba, że masz piątkę ;}
Yaga - 2006-11-06, 12:20
:
mam czwórkę, ale uzywam strun od piatki (tzn uzywalam w DB, teraz to conajwyzej gram współlokatorowi na nerwach, ale coz...)
d0ti - 2006-11-11, 16:22
:
zaraz zaraz.. studenci 5 zl..a uczniowie niby ile..??
ja nie zaplace 8 zl... bunt

a moze liczy sie taki papierowy gówniany indeks ze studium cz nie :>?
hesus
Kapral - 2006-11-12, 03:09
:
Liczy się legitymacja - prawnie ona ma takie samo znaczenie jak studencka.
d0ti - 2006-11-12, 04:26
:
3mam Cie za slowo :]
FurioSan - 2006-11-13, 13:32
:
o ile bede mial za co jesc to przyjde - naprawde ciezko z kasa u mnie ostatnio :/
FurioSan - 2006-11-19, 16:14
:
jakies beforparty????"
Cement - 2006-11-19, 16:29
:
ja z kumplem z checia. koło 18 będziemy w tym parku koło WZ. jak coś to kom 608-144-234
Yaga - 2006-11-19, 17:46
:
Sluchajcie, moze to glupio zabrzmi, ale ja bym chciala sie wybrac,a nie mam z kim isc!!! :( Niech mnei ktos przygarnie :( prosie :( :( :( :(
Jars - 2006-11-19, 18:18
:
Wystarczy że wejdziesz do klubu to na pewno kogoś znajomego spotkasz (pół forum wrocka?)

Mam nadzieję że będzie standardowe wrocławskie opóźnienie bo wpadam po 20.
Yaga - 2006-11-19, 18:20
:
:P ta, tyle tylko ze ja was znam z ... pisania a nie z widzenia :P
bolo - 2006-11-19, 18:33
:
a ja jeszcze chwilę temu myślałem, że do wieczora będe siedział przed kompem i drapał sie po jajkach ;] Tylko jeszcze zobacze czy mam 5 pln ...
Cement - 2006-11-19, 18:59
:
Yaga jak będziesz to z widzenia poznasz kolesia w bluzie z białą 8. ramienna gwiazdą (made by d0ti) lub w czerwonej koszulce SlipKnota :P
FurioSan - 2006-11-19, 19:23
:
ja i Yaga i randy bedziemy o 19 pod pregierzem
USAGI - 2006-11-19, 19:52
:
NO! Stanie nad głową d0t i marudzenie odniosło sukcess :] (no i jeszcze GGnębienie FurioSan ;) )
Tak wiec do zo kolo 19 pod pręgierzykiem :]
d0ti - 2006-11-19, 20:33
:
.taaa...uwielbiam ta presje otoczenia..dammit :]
nie dacie mi w spokoju sie zestarzec widze ;)
FurioSan - 2006-11-20, 02:00
:
Wiec powrocilem.

Big bravo dla wszystkich kapel ... ale od poczatku.

Niestety na moj ulubiony Nonsense nie zdazylem - znaczy nie na od poczatku - juz trzeci raz ich we wrocku sluchalem - i znow mi sie bardzo spodobalo - cos mi sie zdaje ze zaczynaja troche lzej grac - ale moze mi sie zdaje - mimo smiesznie brzmiacego basu fajnie sie to komponowalo - bylo glosno ale naszczescie nie za glosno.

Nastepny Know ... nie przekonuje mnie taka muzyka, ale naprawdnie nie bardzo jest czego sie czepiac.
Bardzo mnie uzekl wokal - bardzo umiejetnie korzystal z efektow - troche chaos na na przodach - ale klub od zmierzchu do switu nie jest wdziecznym miejscem dla akustykow.
Mala rada dla pana basisty ... zainwestuj w to
http://mbs.evision.pl/ind...=4&prod_id=2452
o ile pamietam kosztuje 30 zl ( okolo ) a niebedziesz mial takich przypadkow jak miales :>
Mam tez jedna uwage ale to tylko na PW - jesli powiecie mi do kogo pisac to napisze:>

teraz wielki final CHAQMA - wielkie brawo dla gitarzystow - brzmieli jak lubie - potega lampy :D
Brawo tez za caly wystep - nieustanne wali akustykow to z wokalami to z basem to z perka chyba odniosly skutek ... troche momentami za glosno ale to tylko przez ten klub - wszstcy bluesmani ktorzy tam wystepowali pewnie by sie oburzyli waszym wystepem - ale to chyba dobrze :P
Jeszcze raz brawo za zagranie tak rowno i selektywnie i zarazem glosno - bylo naprawde bardzo dobrze
Brawo tez dla nowego basisty ( o ile to nowy :> ) - spisal sie bardzo dobrze - na przodach byl momentami z zaduza gora i fret fuzz kul wszystkich po uszach - ale naszczescie ktos zainterweniowal i akustyk wkoncu dal rade.

Reasumujac - mimo iz to nie do konca moja muzyka - to bardzo mi sie podobalo - dobrze grane - solidne rify. Jesli cos bylo nie tak to akustyka klubu - i to ona chyba wygonila ludzi spod sceny - zdawalo sie za glosno :D
Cement - 2006-11-20, 02:26
:
jestem w domku... boli szyja boli wszystko ale to są syndromy dobrego koncertu.
jak dla mnie jeden z minusów to ciągłe sprzęzenia (chyba tak to sie nazywa :P ). ale Poza tym zajebioza,
do występujacych kapel: KOPIECIE W DUPE!!!!! :twisted:
aero - 2006-11-20, 03:08
:
Witam na forum swoim pierwszym wpisem :) Chcialem 2 tematy poruszyc.
Pierwszy to kwestia ceny wejscia. Uwazam, i na szczescie nie jestem jak widze osamotniony, ze 8 PLN to zadna kwota jak za koncert. Jesli ktos mowi, ze to duzo jak na Wroclaw... to zartuje. Nie mozna wiecznie grac za piwo. W Polsce dzieki duzym imprezom muzycznym (typu megakoncerty 10-lecia RMF itp) ludozerka sie przyzwyczaila, ze organizator wpuszcza ich za darmo i jeszcze prosi o przyjscie. Tak nie moze byc. Jesli nasz rynek muzyczny ma byc choc troche cywilizowany, musimy placic za koncerty naszych kapel. W koncu to placimy naszym zespolom: wroclawskim, polskim. Musimy im dac szanse sie rozwijac. Jezeli dla kogos wiecej warte jest 1,5 piwa w knajpie niz koncert przyzwoitej kapeli, to jest to porazka.

Druga sprawa to dzisiejsza impreza w Zmierzchu. Od razu powiem, ze wszystkie kapele slyszalem pierwszy raz na zywo. Z naglosnieniem bylo sporo problemow. Ale tak jest czesto, kiedy gra pare zespolow pod rzad.. no chyba, ze naprawde dobra ekipa pracuje i maja wszystko od A do Z pod kontrola. Ale to u nas wciaz jest rzadkosc. W kazdym razie Czesi dali rade - ze tak powiem: rzetelnie zagrali. Know wg mnie nierowno. Niektore kawalki mnie meczyly, ale te, ktore zagrali naprawde rowno i z powerem, byly cool. Maja potencjal. Chetnie ich poslucham za jakis czas jeszcze i ocenie jak sie rozwijaja :) Natomiast Chaqma mnie troche rozczarowala. Nie mam porownania z innymi koncertami, wiec nie wiem czy to byl gorszy wieczor.. czy naglosnienie mnie tak zawiodlo.. No i to Breathe - bardzo bardzo zle brzmialo.
Pozdro 4 all!
randy - 2006-11-20, 09:30
:
jak dla mnie to bylo za cicho ;)
dzix_x - 2006-11-20, 10:43
:
obudziłem sie rano[oczywiscie we włąsnym domu] i jeszcze mi w uszach piszczy.ała.nastepnym razem biore te nauszniki uzywane przez robotników do wygłuszania młotu pnełmatycznego.w ten oto sposob zobrazowałem moje odczucia co do nagłosnienia;] moze innym tak nie przeszkadzało ale ja byłem juz po 3godzinach studia i powoli wszystko zaczynało draznic moje uszy.

co do kapel.

na NONSENSE nie zdarzyłem.

KNOW mnie jakos nie porwał.duzo wolnego mało szybkiego a ja wole inne proporcje.no i tak łądnie 'NU' co mnie przestaje krecic.gust to gust.oby basista posluchał rady FurioSana;]]] nothing special.

CHAQMA oczywiscie zajebiście nagłosniona yhy;]]]...znowu przez te wokale nie usłyszałem muzyki.musicie popracowac nad proporcjami tego.bo skoro juz krzyczycie i zdzieracie to dardło to robcie to selektywnie aby było słychac reszte.bo to ze to zalezy od akustyka to prawda - ale i od was tez w jakimś %...no chyba ze chcieliscie aby widz odczuł iż jego uszy dyma pawian - wiec powiem ze udało sie;]
a muzycznie z tego co usłyszałem to pełen profesional.ciete riffy i fajne pomysły oraz niebanalne wstawki - łapki po całym gryfie chodziły i o to kaman.respect.

the end
Kapral - 2006-11-20, 11:05
:
aero napisał/a:
Witam na forum swoim pierwszym wpisem :) Chcialem 2 tematy poruszyc.
Pierwszy to kwestia ceny wejscia. Uwazam, i na szczescie nie jestem jak widze osamotniony, ze 8 PLN to zadna kwota jak za koncert. Jesli ktos mowi, ze to duzo jak na Wroclaw... to zartuje. Nie mozna wiecznie grac za piwo. W Polsce dzieki duzym imprezom muzycznym (typu megakoncerty 10-lecia RMF itp) ludozerka sie przyzwyczaila, ze organizator wpuszcza ich za darmo i jeszcze prosi o przyjscie. Tak nie moze byc. Jesli nasz rynek muzyczny ma byc choc troche cywilizowany, musimy placic za koncerty naszych kapel. W koncu to placimy naszym zespolom: wroclawskim, polskim. Musimy im dac szanse sie rozwijac. Jezeli dla kogos wiecej warte jest 1,5 piwa w knajpie niz koncert przyzwoitej kapeli, to jest to porazka.


Widzę, że kolega ma podobne zdanie do mnie, im więcej takich ludzi, tym lepiej ;}
Yaga - 2006-11-20, 12:30
:
Kocert fajny, dzieki Ludzie za opieke nad sierota ^^
Czesi swietni, Know jak zwykle ^^ (panie basisto, dobil mnie pan tą taśmą :D ), Chaqma, jezeli zastanawiacie sie co bylo przyczyna takiego przerzedzenia pod scena, to mowie,ze bylo ZA GLOSNO(!!!!) praktycznie nic nie bylo slychac, naglosnieniowiec wyraznie przegial, podejrzewam, ze mam po wczoraj trwale uszkodzenie sluchu :( Ale bylo milo, naprawde :)
Jars - 2006-11-20, 12:32
:
Jak się nie kupuje płyt to się chociaż płaci za koncerty.

Wokale Chaqmy przygłuszały, ale jak się było przy samej scenie to nie waliło z głośników i wtedy nawet nieźle.

Witam nowych forumowiczów i zachęcam do częstego chodzenia na koncerty : )
FurioSan - 2006-11-20, 12:50
:
Jars napisał/a:
...
Wokale Chaqmy przygłuszały, ale jak się było przy samej scenie to nie waliło z głośników i wtedy nawet nieźle.
...



ale nie wiem czy zauwazyles ile lepiej wlasnie z tym bylo w stosunku do ich koncertu w łykendzie.
nikt - 2006-11-20, 13:54
:
FurioSan napisał/a:
[quote="Jars"]...
Wokale Chaqmy przygłuszały, ale jak się było przy samej scenie to nie waliło z głośników i wtedy nawet nieźle.
...



ale nie wiem czy zauwazyles ile lepiej wlasnie z tym bylo w stosunku do ich koncertu w łykendzie.[/quote]

ku*** ja chyba na jakies inne koncerty chodze niz Wy wszyscy

jak dla mnie to naglosnienie bylo totalna porazka. Pan akustyk Know niech sie w glowe stuknie za to ze przy regulacji barw instrumentow robi to na wiekszej glosnosci niz jak potem leci wszystko na koncercie. Wszystkie to tapniecia i piski to byla wina jego nieumiejtnosci obchodzenia sie ze sprzetem,wiec sorry

chaqma. za glosno!!!! FS jesli dla Ciebie to bylo selektywne brzmienie i potega lampy to gratuluje sluchu. na scenie bylo niele na przodach siara , piach,soprany i Rafik za cicho.

uwazam ze koncert w Lykendzie byl o wiele lepszy i stary sklad (minus basista bo nowy daje bardzo rade) tez lepiej dawal sobie rade. nowy palker glaska bebny a w tej muzie to nie brzmi
FurioSan - 2006-11-20, 14:06
:
nikt napisał/a:

...
jak dla mnie to naglosnienie bylo totalna porazka. Pan akustyk Know niech sie w glowe stuknie za to ze przy regulacji barw instrumentow robi to na wiekszej glosnosci niz jak potem leci wszystko na koncercie. Wszystkie to tapniecia i piski to byla wina jego nieumiejtnosci obchodzenia sie ze sprzetem,wiec sorry


jak dla mnie nie totalna ale pieknie nie bylo - zmierzch nie ma dobrej akustyki - zwlaszcza do ciezszego i glosnego grania

co do Know - no slyszlaem ze tam niezle cwiczyl ten akustyk - ale ja poszedlem daleko bo nie lubie takiej muzyi - slyszalem wiec mniej niz ci przed scena - wiec urwalem komentarze
nikt napisał/a:

chaqma. za glosno!!!! FS jesli dla Ciebie to bylo selektywne brzmienie i potega lampy to gratuluje sluchu. na scenie bylo niele na przodach siara , piach,soprany i Rafik za cicho.

jak by bylo ciszej moglo by byc lepiej,
moze faktycznie mam cos ze sluchel - ale slyszalem takie brzmienie gitar jakie mi sie podoba :)
Rafik faktycznie mog byc glosniej
nikt napisał/a:

uwazam ze koncert w Lykendzie byl o wiele lepszy i stary sklad (minus basista bo nowy daje bardzo rade) tez lepiej dawal sobie rade. nowy palker glaska bebny a w tej muzie to nie brzmi

ja tak nie uwazam :P - a raczej chodzi mi glownie o naglosnienie - tam wokale przykrywaly wszystko totalnie - nie dalo sie nawet odroznic ktory wokal aktulanie spiewa - byly niemal ze identyczne - chyba ze tak bylo slychac bardziej z tylu tam gdzie stalem :)

Co do perkusisty - cos w tym jest co piszesz.


jeszcze jedno - stales na przeciw glosnika - centralnie w twarz ci wial - moze dla tego piszesz ze tak glosno bylo - ja stalem na srodku i mam duzo lepsze doznania :P
chaqmer - 2006-11-20, 15:13
:
Siema.Na wstepie dzieki wszystkim za przybycie. Bibka w miare przyjemna choc bywaly lepsze :P Co do naglosnienia - drugi set z Pacmanem za galkami. Nie ma co biadolic i tlumaczyc sie poniewaz sprawa jest oczywista. Chaqma sie rozwija - kazdy z wczoraj grajacych na scenie bandow bije nas na glowe pod wzgledem wystepow scenicznych a to niestety (albo stety :lol: ) procentuje. Gramy dalej i z kazdym koncertem rozwijamy to do czego dazymy. Blablabla. Pozdrowionka :twisted:
Jars - 2006-11-20, 15:40
:
chaqmer napisał/a:
kazdy z wczoraj grajacych na scenie bandow bije nas na glowe pod wzgledem wystepow scenicznych


Pod względem ilości występów to pewnie tak, ale pod względem samych występów to niekoniecznie bo sporo energii z was biło, wokal, gitarki, zresztą sama muzyka - mi się podoba jak scena żyje.
Chociaż część publiki wyglądała jak turyści, gdzie Chaqma to obiekt kultury, a nie zespół muzyczny - ale to właśnie efekt bolących uszu - musicie brać to pod uwagę na koncertach i ściszać wokale... ?yczę powodzenia w Liverpoolu. Może jakieś kompresory/limitery - nie wiem co jest bardziej odpowiednie do wokalu.
nikt - 2006-11-20, 16:12
:
Jars napisał/a:
?yczę powodzenia w Liverpoolu.


ja moge powiedziec to samo ale chyba w innym sensie. Liverpool nie jest lokalem na koncerty.kto tam gral to wie o tym

chcialem jeszcze dodac jedna rzeczy ktora mi umknela

Art z Know .powinien sobie wziac do serca cos z czym wczesniej mial problem Deprim z Co.In.a a o czym przekonal sie dopiero sluchajac nagrania video z wlasnego koncertu. Uzywanie efektow przestrzennych do wokalu ,a dokladniej ich ustawianie w gluchych akustycznie pomieszczeniach jakimi sa najczesciej salki prob powoduje ze w wiekszych salach efekty te daja za duzo echa, i sa najczesciej zle wyregulowane. Wczoraj to bylo bardzo slychac. strasznie sialo i lapalo za duzo przestrzeni przez co wokla sie rozmywal w nieskonczonosc niekiedy. Fajnie pasuje ten efekt do wokalu arta i nie twierdze ze nie powinien go uzywac,tylko troszke nad nim nalezy posiedziec i znalezc pare nowych ustawien
USAGI - 2006-11-20, 20:34
:
aero napisał/a:
Pierwszy to kwestia ceny wejscia.(...)
Ja tu tez kolege popieram ;)

Na KNOW jak i NONSENSE byłam pierwszy raz, na CHAQMie po raz 2gi.

Nestety NONSENSE mało posłuchałam bo przybyliśmy tak koło 19:47 do klubu...
A szkoda bo tyle co usłyszałam to bardzo mi sie spodobało :) I jak zagrają raz jeszcze to sie z przyjemnością wybiore :)

KNOW podobał mi sie choć spodziewałam sie czegoś troche innego w sumie sama ne wiem czego O_o
Ogolnie pozytywnie choc ne do ko?ca.

CHAQMA i tu znowu sie bede czepiać ,ze Putona to prawie ne było słuchać a w nektórych momentach tak jak w ?ykendzie w ogole... Za to pana Doombasa było słychać aż za bardzo ;) W ogole to ,ze gra sie głośniej niz inni ne znaczy ,ze gra sie lepiej O_o (,ze tak powiem) Ja mało bywam na koncertach więc jeszcze przygłucha ne jestem więc było dla mnie troszeczkum za głośno... I wydaje mi sie ,ze Voytas był troche za głośno a Rafik za to za cicho O_o za to perka w sam raz :) ALe to tylko moje osobiste zdanie ;)

Tu jeszcze propo klubu... Jak sie zwijał Know i rozkładała Chaqma a trwało to troche a w lokalu ne leciała żadna muza O_O co to ma byc w ogole O_o? No sory ale do klubu przybyłam posłuchać muzyki...

Ogolnie bardzo mi sie podobało :) Klimat był, ludzie sympatyczni byli więc czekam na SDN i licze na jeszcze lepszą zabawę ;)
Yaga - 2006-11-21, 00:03
:
chaqmer napisał/a:
Chaqma sie rozwija - kazdy z wczoraj grajacych na scenie bandow bije nas na glowe pod wzgledem wystepow scenicznych a to niestety (albo stety :lol: ) procentuje. Gramy dalej i z kazdym koncertem rozwijamy to do czego dazymy. Blablabla. Pozdrowionka :twisted:


A grrrr brrr dopiero to przeczytalam... Ty sie czakmer w glowe puknij i skoncz z ta udawana skromnoscia, no!!! Bo nie chodzi tylko o to, zeby 'sie rozwijac', tylko o to, zeby byc najlepszym, a wy jestescie na dobrej drodze(jak na razie). Jesli chodzi o to doswiadczenie sceniczne swiadczace o jakosci, to prosze szanowne Know o wybaczenie, ale ZASNELAM na lawce pod sciana, pomimo najszczerszych checi(bo ich lubie one another) i dopiero Chaqma mnie z marazmu wyrwala. Monotonia i rutyna zabija, prosze panow. Koncert małp byl dobry i choc za glosny, bardzo mi sie podobal. Nawet sciagnelam sobie wasze empeczy. o!
Kapral - 2006-11-21, 00:20
:
Yaga napisał/a:
ZASNELAM na lawce pod sciana, pomimo najszczerszych checi(bo ich lubie one another


Było tyle nie pić ;P
Cement - 2006-11-21, 00:36
:
mnie czesi troche zmulili, dobre były miny publiki jak ten wokalista coś po swojemu gadał :P
zobaczymy jak Chaqma wypadnie w Liverku

Yaga napisał/a:
Ty sie czakmer w glowe puknij i skoncz z ta udawana skromnoscia, no!!!


dokładnie!! :P

Pozdrawiam
puton - 2006-11-21, 03:30
:
kurna Cement zajebisty masz ten avatar:>

a koncert w OZD?? mi sie wcholere podobalo:]