Forum muzyczne wROCK.pl

Archiwum - K2 Od zmierzchu do Świtu 3 XII

Rafik - 2006-11-22, 18:27
: Temat postu: K2 Od zmierzchu do świtu 3 XII



Bilety 10 zł :)
Ktoś poza mną się wybiera ?? :) [/code]
bojan - 2006-11-23, 18:57
:
mam nadzieje, ze mi sie uda tam dotrzec
pozdro
d0ti - 2006-11-23, 21:12
:
ja bym mogla..ale..ale nie za 10 zl ;]
Rafik - 2006-11-23, 21:15
:
No co ty to jest K2, co to jest 10 zł za ich koncert :) Ostatnio ich jakieś 4 lata temu widziałem, strasznie mnie ich pierwsza płyta wkręciła
bojan - 2006-11-23, 21:18
:
d0ti napisał/a:
ja bym mogla..ale..ale nie za 10 zl ;]


eeeeeeee

pokolenie mp3 ;)
nikt - 2006-11-23, 23:34
:
chyba nie o to chodzilo... ja tez nie dam dychy za ich koncert chociaz ciekawi mnie co teraz graja
Rafik - 2006-12-04, 01:31
:
Właśnie wróciłem i mam taką mieszankę emocji, Po pierwsze zawodowy koncert pięknie nagłośnienie zawodowe wykonanie sceniczne. Było tak że czasami się zastanawiałem czy nie grają z playbacku, ale to pewnie przez automat perkusyjny. Na K2 byłem 4 lata temu w Dąbrowie i z tego co widze panowie dalej trzymają formę. Strasznie mi się podobało, chociaż zabrakło mi 2 numerów. Grali sporo numerów z nowej płyty, zapowiada się interesująco :) ) A z negatywnych emocji ... żenada na koncert przyszło 7 osób. Pewnie też przez to że na mieście nie było widać plakatów ale to świadczy o rynku muzycznym w polsce :| jeżeli grali tylko za kase z bramki to wyszło na to że musieli dołożyć żeby zagrać ten koncert. W sumie mnie zdziwiło że nikogo z ekipy wrocka nie spotkałem :) Co wy dzisiaj robiliście ludzie!!!!
dzix_x - 2006-12-04, 01:36
:
Rafik napisał/a:
Co wy dzisiaj robiliście ludzie!!!!


...kaca leczyliśmy;]]]]]]
bojan - 2006-12-04, 05:13
:
Rafik napisał/a:
Właśnie wróciłem i mam taką mieszankę emocji, Po pierwsze zawodowy koncert pięknie nagłośnienie zawodowe wykonanie sceniczne. Było tak że czasami się zastanawiałem czy nie grają z playbacku, ale to pewnie przez automat perkusyjny. Na K2 byłem 4 lata temu w Dąbrowie i z tego co widze panowie dalej trzymają formę. Strasznie mi się podobało, chociaż zabrakło mi 2 numerów. Grali sporo numerów z nowej płyty, zapowiada się interesująco :) ) A z negatywnych emocji ... żenada na koncert przyszło 7 osób. Pewnie też przez to że na mieście nie było widać plakatów ale to świadczy o rynku muzycznym w polsce :| jeżeli grali tylko za kase z bramki to wyszło na to że musieli dołożyć żeby zagrać ten koncert. W sumie mnie zdziwiło że nikogo z ekipy wrocka nie spotkałem :) Co wy dzisiaj robiliście ludzie!!!!


O FAKEN SZIT!!

Jak mozna byc tak zjebanym matolem? No jak sie pytam? Zwale to na moje osobiste bezrobocie - wszystkie dni wygladaja dokladnie tak samo.

Glupi bojan, glupi, ze hej.
Jars - 2006-12-04, 12:37
:
No to bardzo smutna informacja, nie każdy musi być tak popularny. Ja leczyłem brak czasu, zresztą niedziela to nie jest jednak dobry termin...
Yaga - 2006-12-04, 15:35
:
a ja cierpie na brak funduszy (a to jeszcze trzeba cos wyskrobac na prezenty, szit!) Na K2 bylam raz w zyciu, 3 lata temu grali na SAF, wystepowali na scenie w kombinezonach strazackich i maskach przeciwgazowych... buuuu