Forum muzyczne wROCK.pl

O forum i stronie wROCK.pl - Spamboty na forum

Kapral - 2007-03-03, 14:00
: Temat postu: Spamboty na forum
wro.fora.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=306

Ah, forum jest aż tak popularne, że zagościła na nim Jenna Jameson!.

To co, czujemy się zaszczyceni? ;D
d0ti - 2007-03-04, 18:27
:
:twisted: grrr
Kapral - 2007-03-07, 02:53
:
wro.fora.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=314

Tu następny, ale Jenna Jameson jednak lepsza, dorobek artystyczny nieporównywalny.
Jars - 2007-03-07, 14:58
:
Wiem jak działają sieci SPAMbotów i nie opłaca mi się wywalać userów skoro jak widać nie pisują raczej na forum bo ich trochę sprytem przyblokowałem, ale dając tutaj linki wykojuesz dodatkową pracę dla spamerów - pozycjonujesz ich linki (bo o link z www tutaj chodzi) - jeśli taki spamer wrzuci na 30 000 for taki link to np. gdyby pozycjonował hasło koncerty Wrocław już byłby na 1 miejcu... a tam jest bitwa o frazy warte setki tysięcy $$$. Taki link z polskiego forum, nietematyczny, bez geo-lokalizacji jest bardzo słaby. Ale jest...

Edit: żeby nie było to wiem bo jestem na specjalizacji bezpiecze?stwo komputerowe a nie spamuje tu i tam : )
Kapral - 2007-03-08, 00:38
:
Spoko, będę miał to na uwadze, chciałem pomóc jeno :) .
Kapral - 2007-03-23, 19:42
:
wro.fora.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=343

Jenna Jameson nadal na prowadzeniu.
Kapral - 2007-04-04, 20:50
:
wro.fora.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=357
j/w
Jars - 2007-04-05, 01:39
:
Dobra, jak tak ci jasia dżejson przeszkadza to zrobię rozpiździuchę w bazie danych i wszystkie profile wylecą w kosmos jak mario bros, tylko 300 rekordów razy 4 kliki : )

ps. forum staje sie popularne = pojawiaja sie linki = linki zjadaja boty = strona wpisana do bazy spamerów jako phpbb = zarzucanie pajaczków których celem jest zdobycie linków.

Ale ostatni punkt im się nie udaje - pisanie postów :] i z tej okazji proponuję otworzyć szampana
Kapral - 2007-04-05, 12:54
:
Ja nie piszę po to, żeby Ci utrudnić życie, tylko żeby poinformować. Nie miej mi tego za złe - jak nie chcesz, to nie będę tego robił no nie :)
Jars - 2007-04-05, 12:59
:
No właśnie nie bardzo kumam, po co - każdy użytkownik rejestrujący się mający dziwnie brzmiącego nicka i linkujący do jakieś "prywatnej strony" to akcja spambota, takich użytkowników jest nawet więcej niż rockowych ludków z Wrocławia : )

Niech topic pozostanie jeśli trafisz na coś wyjątkowo ekstremalnego : )

Ooooo albo wiem - może chcesz moderować? :>
Kapral - 2007-04-06, 00:59
:
W sumie nudzi mi się w pracy nie raz i nie dwa. Na imprezie jakiejś się spotkamy to o tym pomówimy :)