Forum muzyczne wROCK.pl

Spiral Out Night - Spiral Out Night #2

mychalyna - 2007-08-28, 17:55
: Temat postu: Spiral Out Night #2
koiny i popapy
a potem tule i inne
[na bardzo interesującą stronkę www.spiral.glt.pl też zapraszam] :P


david_insult - 2007-08-28, 23:56
:
o w moje urodziny :)
Jars - 2007-08-29, 19:45
:
No to będzie biba bo to pierwszy dzie? po powrocie do Polski, zaraz rezerwuje stoliki XD
mychalyna - 2007-08-29, 20:23
:
http://www.lastfm.pl/event/321774 wbijać się kto ma konto ;P :)
w ogóle zapowiada się świetna impreza;p ostatni piątek wakacji dla studentów hehe a to urodziny a to powrót z wygnania ;p :D :D
d0ti - 2007-08-31, 14:01
:
...będę na 99% ;D
USAGI - 2007-08-31, 20:28
:
bede na 101% :hamster_inlove:
deprim - 2007-09-05, 10:48
:
a ja sie jeszcze zastanowie.
zgubilem telefon, einar mi nadepnal na sluchawki, rzygac mi sie chce od fajek, ble...
mychalyna - 2007-09-05, 21:40
:
idź się schować. :hamster_smoke:

bTW: Dejwid! ja mam imieniny 29 :hamster_smile: teraz sie zorientowalam;p
tyyyyyy trzeba cos skombinowac :hamster_hmmm:
Yaga - 2007-09-07, 16:31
:
Ej, a ja mam urodziny we wtorek ;P 11.09 :P Hehehe, :hamster_beautiful: moge sie za to z wami napic!!!

:hamster_cies2: Jestem staraaaaa!!
mychalyna - 2007-09-07, 20:45
:
dooobra :hamster_hmmm: jesteśmy ustawieni :hamster_smile:
tylko mnie trzeba troche pilnować żeby nie było o jedno za dużo :hamster_sorry:
albo chociaż żebym była w stanie jeszcze dojść do tej didżejki :hamster_picknose:
USAGI - 2007-09-07, 22:34
:
ja też ja też :D :D :D sie z Wami za Yagę napiję ;] ;] ;] :hamster_smile:
mychalyna - 2007-09-08, 01:08
:
jedna wielka libacja :hamster_beautiful:
nie wiem czy liverpool jest na to gotowy xD
chyba trzeba uprzedzić żeby przypadkiem nie zabrakło! :hamster_hmmm:
i się od razu zintegrujemy wszyscy żeby nie byuo :hamster_bigeyes: bo ja jestem jeszcze taki alien :hamster_sorry:
Yaga - 2007-09-09, 23:33
:
Nie boj zaby, ja tez jeszcze ponad polowy nie koajrze ani dudu ;D
USAGI - 2007-09-10, 10:42
:
Ostatnio na SDNie integrowaliśmy się z Dzidzią i Cementem :hamster_smile:
hyhy widze ,ze integracja leci dalej :hamster_hmmm:
mychalyna - 2007-09-25, 13:37
:
Cement zawsze jest skory do integracji :hamster_hmmm:

no to widzimy się w piątek, jak dożyję :hamster_sweatdrop:
Yaga - 2007-09-25, 19:26
:
Gdzie, z czym i o ktorej ? :P
bolo - 2007-09-25, 19:48
:
ano właśnie ;] tylko slyszalem plote ze padac ma, więęęęc kto przyjmie befora do siebie ?
Yaga - 2007-09-25, 19:59
:
Ja wiem, ja wiem kto przyjmie befora!! Bolo!!!! :D
bolo - 2007-09-25, 20:33
:
Może być że bolo, tylko to kawalek od poola jest. Jak ktoś się chce wbić to prv/gg/czy coś ;]
Yaga - 2007-09-25, 22:25
:
nie gg tylko tutaj, bo nie wiem co robic :P
Dzidzia - 2007-09-26, 16:01
:
stara śpiewka, wszyscy będą, wszyscy na party, a potem wszystkim cos wypada i nie wypada iść....
Ja tam chętnie sie pointegruję, jesli jeszcze z kims zintegrowana nie jestem! Ale dopiero w poolu
A ponieważ straciłam juz rachube kto ma urodziny, kto imieniny a komu zdechł chomik, to jubilatów i solenizantów prosimy o trzymanie w reku transparentu informującego:)
Yaga - 2007-09-26, 16:43
:
Poniewaz wiemy jak to jest z tym deszczem w Kaczogrodzie naszym, takowoż, jako i niewiasta zacna wspomniec powyzej raczyła, spotkać się nijak i dogadać w gronie naszym nie można, spotkanie następujące proponuję. Nieopodal budynku operą zwanego, park złocisty się rozciąga, przeciw niemu fosa zielenią się mieni. Naprzeciw fosy kamienice obskurne, szarością swą odstraszać zwykły. Między nimi brama odorem zapraszające i to właśnie w owej trunki jakoweś spożyć można bezpiecznie. Tak więc proponuję spotkanie przy kawie o godzinie 19 przy bramie owej bądź w parku, rozstrzygnijcie sami.

No chyba ze sie spotkamy w Poolu jakos wczesniej, tylko nie wiem o ktorej zaczna wpuszczac. Głównie chodzi o to zeby moc pogadac, poki bedzie w miare cicho. To ma byc integracja, a nie nauka migowego.

P.S. A jak David sie nie zjawi, to ja po niego pojde (chociaz nie wiem gdzie, ale sie dowiem) i narobie mu takiego obciachu, ze juz nigdy w zyciu nie powie, ze jestem miła. Dziękuję.
USAGI - 2007-09-26, 20:55
:
hehe xD Ja powinnam mieć czas od 18:10 mniej więcej więc na 19:00 powinnam na 100% dotrzeć z Maja obojętnie czy do Bolca czy do bramy ;]
Dzidzia - 2007-09-26, 21:58
:
NIE UMIECIE KORZYSTAć Z FORUM! -powiedział konan bajkopisarz do tłumu!
Panie Administratorze, pani Administrator, wysoki sądzie, a oni mówią o beforparty w nie-beforparty!!
Ja nie donoszę, ja informuje!
usu?my ich wszystkich z forum! wszystkich! wszystkich!
d0ti - 2007-09-26, 22:30
:
..ta to może ja zbanuje wszystkie 10 osób które sie w ogóle wypowiadają i forum umrze..ekhem..śśświetny pomysł ;]
Yaga - 2007-09-26, 22:50
:
Dobra, mam was dosc, ja bede w piatek o 19 w parku za opera, blizej foasy i chodnika, zeby mnie widac bylo ;) . A jak bedzie padalo to bede stala kolo drzwi do liverpoola (albo w srodku jak bedzie otwarte, a pewnie nie bedzie). To mnie wypatrywac, kto sie stesknil! ;)
Cement - 2007-09-26, 23:58
:
ajjj widze ze sie o mnie rozchodziło a ja nic... bede w liverku a moze nawet na beforeparty jak sie wyrobie.
do zobaczenia !!
bolo - 2007-09-27, 01:03
:
Jako że mrozić dupy mi się nie chce, komunikat do wszystkich: BEFORPARTY SPIRAL OUT NIGHT 2 U BOLA NA CHACIE: boya-żele?skiego 69/7, koło placu kromera od 17:00, browar w lodówce już mam, wódę w zamrażalniku, jakoś się do poola dotoczymy ;], parę fajnych ludzi na bank będzie, resztę jeszcze na gg pomęczę.
Yaga - 2007-09-27, 03:09
:
Jako ze mam blisko, to przyjde pod warunkiem, ze bedzie tam jeszcze jakas kobieta. stąd. :>
USAGI - 2007-09-27, 12:11
:
Yaga ne bój się Bolca :D To niegroźny (nawet po pijaku xD) chop ;)
I jak wypije to można go przekonać żeby zagrał na gitarze choć wcześniej zapiera sie ,ze grać ne będzie xD Więc wbijaj bez strachu ;]
Yaga - 2007-09-27, 12:20
:
ty ziomala, ja go wlasnie znam i dlatego sie boje :P
A tak naprawde to nei chodzi o obawy o zdrowie tylko o to co ja tam kufa bede robic :P
USAGI - 2007-09-28, 00:44
:
spoko, ja bede jednak od razu po pracy. Się na powiedzmy 18:00 powinnam spokojnie wyrobić i być już u Bolesława ;]
Yaga - 2007-09-28, 12:04
:
dobra jak mi nic nie wypadnie to tez tam kolo 18 wpadne, a jak mi wypadnie, to przyjde dopiero do livca.
USAGI - 2007-09-28, 17:08
:
Przepraszam ale ja się z pracą ne wyrobię tak więc będe dopiero w livcu na kocercie _-_ I ogólnie będe tylko na koncercie bo po musze spadać do domu bo mam robote na głowie _-_ jak się z nią wyrobie to może potem jeszcze przyjade koło 1-2 w nocy na impreze ;)
bojan - 2007-09-30, 02:44
:
orajt

to sie pierwszy wypowiem


Fajniusio, lepiej niz na SN1. CO.IN porzadzili, muza dopisala (a jak!), kolega Bolo przyladowal mi w kichawe, teledyski dodaly klimatu.


Jedna luzna mysl: moze, next timem, zorganizowac noc bardziej TOOL'owa - puscic wszystkie kawalki, animacje, teledyski (jest sporo fanowskich na TyRurze) i zrobic sobie taki maly, TOOL'owy recitalik :D


Anyway: swietna robota pani M!
Yaga - 2007-09-30, 11:57
:
NO bardzo bylo fajnie, szkoda tylko, ze za kazdym razem kiedy ide na koncert, co mi musi wypasc i wychodze po 23... Ale coz.

Michalino, milo bylo Cie w koncu poznac, d0ti, Agato- trzymam za slowo (Metallica cover mam na mysli ;) ), Bolo, jak jeszcze raz zlapiesz mnie za dupe, zginiesz, USAGI- fajne różowe włosy :P

Co do koncertow: CO.IN calkiem fajnie, nawet sie pobujalam ;) , bardzo dobry pomysl z tymi TV :D . Glebsze przemyslenia moze na razie zachowam dla siebie. PopUpu nie slyszalam poniewaz musialam wyjsc 30 minut przed północą(btw, o ktorej oni w ogole zaczeli grac), żenada, gwiazdorstwo, kopa w dupe dostac powinni, lipa, ble.
Cement - 2007-09-30, 12:17
:
teraz ja wskoczę na Bola :P non stop miał minę jakby zaraz miał mi wpakować nóż pod żebra :] próby pogadania(jak d0ti i usagi już wiedza jestem bezkonfliktowym człowiekiem ;] ) zako?czyły się na spojrzeniu które trochę testamentem zaleciało.
impreza MEGA!! CO.IN kozacko.
musiałem wyjść wcześniej bo trochę źle się poczułem ;/ jednak wszechobecny dym papierosowy to nie dla mnie. wiec ludziska TABAKA UBER ALLES!!
pozdrawiam
Yaga - 2007-09-30, 12:21
:
Cement, tak baj de łej, dlaczego ty sie mnie boisz? :D
Cement - 2007-09-30, 12:58
:
co ja gdzie kiedy jak? niczego sie nie boje! kiedy niby sie bałem? pewnie nie poznałem Cie :wink:
bolo - 2007-09-30, 13:45
:
dobra, więcej nie pije.
Dzidzia - 2007-09-30, 13:54
:
A ja wcale sie nie wstydzę przyznać, że popup'cie podobały mi sie bardziej niż co.in(z całym szacunkiem dla sympatycznych co.in'owych muzyków). A wcale nie zapowiadało sie rewelacją. Swoja droga, nie rozumiem, jak to sie dzieje, ze zawsze po koncercie w livcu następnego dnia jestem bardziej posiniaczona niż skacowana. Aaaa...i podobały mi sie nowe "bazgroły" na ścianach.
Jars - 2007-09-30, 15:17
:
Dla mnie Popup przegiął z czasem koncertu - strojenie bębnów przez 10 min to przesada, jak pewnie sami zauważyli, gdy grać im się udało zacząć, to w klubie nie było połowy tego, co na Co.Inie. A połowę kawałków mieli takich, że zasypiałem ale to już wina mojego gustu bo do klimatu imprezy pasowali.

Ja myślę, że fajna udana impreza, gratuluję Mychalynie organizacji.

Zauważyłem też przy okazji, że ja już nie mogę słuchać Korna czy SOAD - jak leci to złażę z parkietu. Mimo, że wreszcie Korna leciały inne kawałki niż zwykle. Killing in the Name of wzbudza we mnie odruchy wymiotne. Ale ponownie było wiele innych RATMów więc DJowanie bardzo dobre a ja muszę słuchać więcej techno żebym nie miał takich odruchów : )
deprim - 2007-09-30, 17:11
:
Dzidzia napisał/a:
A ja wcale sie nie wstydzę przyznać, że popup'cie podobały mi sie bardziej niż co.in

Ależ to nie żaden wstyd, ja np. jestem podobnego zdania. Jestem zadowolony z naszego koncertu ale żeby tak zabrzmiec jak Pop-Up-y, musimy jeszcze sporo popracowac.

Eniłej, bardzo mi miło, że wszystkich Was tam zobaczyłem, cieszę się, że za każdym razem jesteście z nami.

Pozdrowionka od całej ekipy.
Yaga - 2007-09-30, 17:31
:
Cement napisał/a:
co ja gdzie kiedy jak? niczego sie nie boje! kiedy niby sie bałem? pewnie nie poznałem Cie :wink:


Siedzialam przy stoliku obok, wiec albo nie wiesz ze ja to ja, albo moja teoria jest w 100% prawdziwa :hamster_smoke: Za kazdym razem jak do was podchodzilam, uciekales :P
Czy ktos wie jak sie maja spodnie Dudka?? ;)

Deprim: nie przejmuj sie, pod wzgledem organizacyjnym jestescie pelnymi profesjonalistami, to co odwalily popupy, to zenada. Nie wiem czy gwiazdorstwo ludziom uderza do glowy, czy po prostu zyja w innej strefie czasowej, ale nigdy nie podejrzewalam Naphoosa o taki brak zorganizowania...
Cement - 2007-09-30, 17:35
:
pewnie to pierwsze... aż wstyd się przyznać. ogólnie nie wiem jak wygląda 50% osób korzystających z Tego forum.
poza tym wina leży po obu stronach ;] co za problem podejść :P ja nie gryzę (do czasu)
Yaga - 2007-09-30, 17:38
:
Cement :hamster_dies: Siedzialam za d0ti, co chwila kolo Ciebie przechodzilam, bolo mnie podnosil za nogi do góry a USAGI mi robila jak zwykle zdjecia spod stolu :P Z reszta to juz 100 impreza na ktorej z Wami siedze, ty mnei zalamujesz :D :hamster_dribble: Albo jestem taka nijaka po prostu :D Ej ty w ogole wiesz, ze masz mnie na naszej-klasie?? :P

A tak w ogole to planowana jest kolejna edycja tej imprezy? Troche sie nawet wkrecilam po latach w ten klimat ;)
Cement - 2007-09-30, 18:16
:
mam Ciebie na naszej klasie. nie miałem pojęcia że to Ty. pomimo tego ze przeglądałem Twoją galerie.
moja wina moja wina moja bardzo wielka wina (czy jakos tak)
Jars - 2007-09-30, 23:55
:
Nie martw się cement, właśnie sobie uświadomiłem że mam cię na fotkach i że ten wtedy pogujący z bolem to ty, teraz już będę kojarzył : ) Nieźle musiałeś w czachę oberwać....
USAGI - 2007-10-01, 01:21
:
Yaga napisał/a:
USAGI- fajne różowe włosy :P
WRRRR one som CZERWONE!!! :<

@ Cement
Taaa bolo to zawsze jak wypije ma taką mine co testamentem zalatuje xD

bolo napisał/a:
dobra, więcej nie pije.
mniej też nie ;)

CO.IN - wydaje m się ,ze na poprzednim koncercie było lepiej :) Co ne zmienia faktu ,ze bawiłam się super :) i ,ze chce więcej Waszych koncertów O! ;P
PopUp - za długo sie przygotowywał do koncertu jak dla mnie -_- Aczkolwiek jak już zagrali to super :D
deprim - 2007-10-01, 15:01
:
FOTY (tuklik)(tzn. część fot.)
mychalyna - 2007-10-05, 20:20
:
dobra MAM NETA!! :hamster_lol:
dzieki wszystkim za mile slowo i mobilizujaca krytyke :hamster_smile:
a ja poznałam USAGIII i YAGEEEE :hamster_bigeyes:
osobiście zadwolona jestem z imprezy :)
duzo ludzi byuo :hamster_evil:

więcej fotek tutaj ->
ALTERNATIVE POP

;p
Cement - 2007-10-09, 23:09
:
Jars napisał/a:
Nieźle musiałeś w czachę oberwać....

dopiero teraz zobaczylem ten post :P
ja w czache gdzie kiedy jak?? po kociolku bylem caly i zdrowy :wink:
mychalyna - 2007-10-10, 11:40
:
wlasnie Jars podziel sie fotkami :hamster_picknose:
i Usagi tez coś robiła :hamster_smile:
Jars - 2007-10-11, 00:23
:
No dobra, zmotywowałaś mnie. Nie dysponowałem taką machiną jak ci co tam latali ale wybrałem parę fotek: http://wrock.pl/modules/c...ls.php?album=97

Problem ze zdjęciami Usagi jest taki, że mieliśmy pewną część wspólną - aparat - więc połowa zdjęć jest 'jej' także.

Niektóre bardziej kompromitujące materiały zostały zachowane do następnych wyborów.
mychalyna - 2007-10-11, 00:43
:
trzy najlepsze zdjęcia :D :D
1. xD
http://wrock.pl/modules/c...?album=97&pos=7

2. DRAMATIC LOOK http://wrock.pl/modules/c...album=97&pos=56

3. THIS IS IT!
http://wrock.pl/modules/c...album=97&pos=58


tutaj są Krzysia jeszcze :
http://www.z-studio.pl/Liver/
Yaga - 2007-10-11, 01:11
:
http://wrock.pl/modules/c...album=97&pos=29
zabije!!!!
USAGI - 2007-10-11, 18:34
:
Ano ano aparat był jeden a operatorów dwóch ;P
Znaczy się aparat Jarka ale ja też trochę z nim latałam ;P

Liczę na następną imprezę robioną przez mychalyne w niedługim odstępie czasowym ;]