Forum muzyczne wROCK.pl

Inne - nasza-klasa.pl warta 15 mln?

Jars - 2007-09-20, 12:58
: Temat postu: nasza-klasa.pl warta 15 mln?
http://manager.money.pl/l...3,0,266253.html

Twórca portalu Nasza-klasa.pl milionerem (wrocławski student)

Student informatyki Maciej Popowicz sprzedał niemieckiemu funduszowi venture capital European Founders 20 proc. udziałów w wartym ok. 15 mln złotych portalu społecznościowym Nasza-klasa.pl. Money.pl rozmawiał z najmłodszym polskim milionerem.

----------
dobra wiem że zaraz zaczną wszyscy jechać że serwery nie działają a nawigacja do d*py [w artykule pisze dlaczego] ale taka mała informacja, szczególnie że to nie pierwsi wrocławscy studenci mieszający w necie : )
Kapral - 2007-09-20, 19:12
:
A ja napiszę, że chłopak miał zajebisty pomysł i od samego początku mógł liczyć kapustę :) I choćby nie wiem jak chujowo działało, to zamysł jest dla mnie rewelacyjny.
Trzeba brać pod uwagę, że ludzie tam walą drzwiami i oknami :d
Yaga - 2007-09-20, 19:27
:
Zgadzam sie z przedmowca ;) Liczy sie pomysl, ja ten portal bardzo lubie, uwazam, ze spelnia swoje zadanie w 100%. A panu Maćkowi serdecznei tgratuluję udanej transakcji :) i pelna podziwu jestem, mimo ze to w koncu ktos z Uniwerku ;)
david_insult - 2007-09-21, 11:15
:
Ciekawe kiedy pójdą i za ile fora wrocka :)
Jars - 2007-09-21, 18:38
:
Fora wrocka już poszły do gadu-gadu - generacja gg kupiła fora.pl bo oczywiście nie jest to nasz serwis [fora] i całą kasiorę z ruchu/reklam i te obrzydliwe reklamy oni serwują. Teoretycznie nie płacę dzięki temu za hosting ale to mała pociecha.

Zabieram się za jakiś fora*pl-grabber który zgrabuje posty i może kiedyś przeniesiemy forum robiąc bardziej przyjazne, własne. Na raze wersja budżetowo-leniwa.