Forum muzyczne wROCK.pl

Archiwum - [26.05.2006] [CRAWL + AFTERGLOW + HEAP OF ASHES]

dzix_x - 2006-04-19, 22:49
: Temat postu: [26.05.2006] [CRAWL + AFTERGLOW + HEAP OF ASHES]
26.05.2006 strefa ciężkiego kutfa brzmienia CRAWL + AFTERGLOW + HEAP OF ASHES

xgrzesx - 2006-04-20, 00:55
:
Zapraszamy
d0ti - 2006-04-20, 15:18
:
...jak na złość tego dnia gra pidzamka..i hurt..i happysad:/ toż to straszne :/ ...
..więc macie sie postrać żeby koncert dobrze wyszedł..bo popadne w depresjie :]
dzix_x - 2006-04-20, 16:58
:
ty wcale nie masz obowiazku isc na nasz koncert...czy masz?;]
...ja zrozumie...
stemp - 2006-04-20, 19:28
:
data jest tak odlegla ze...
ze jeszcze nie wiem
ale postaram sie byc :D
USAGI - 2006-04-20, 19:29
:
No mam nadziej ,ze wszyscy sie ładne zaprezentują ;) Bo na HURT i Pidzamke tez bym chciala isc...
buchaj - 2006-04-20, 20:24
:
Hurt mówicie... a to Heap Of Ashes puszcza hologram i playback, bawcie się dobrze a my w tym czasie pobawimy się na Hurciku... hehehee
dzix_x - 2006-04-20, 20:44
:
ok. w trosce o wasz sprzet zabiore go po koncercie do domu;] ...sikora nawet chcial przelozyc SCB jak sie dowiedzial ze hurt itp pierdoły tego samego dnia graja ale nie wyszło... wiec zjawią sie tylko najwierniejsi;]...albo najgłupsi;]
Jars - 2006-04-20, 22:00
:
d0ti napisał/a:
...jak na złość tego dnia gra pidzamka..i hurt..i happysad:/ toż to straszne :/ ...
..więc macie sie postrać żeby koncert dobrze wyszedł..bo popadne w depresjie :]


Przecież te zespoły 1000 razy dziennie grają we Wrocku, dla mnie wybór jest jasny. Co rok bilety na Juve drożeją o złotówkę a jakość zespołów spada... biorąc pod uwagę jakość nagłośnienia to chyba wogóle nie wybiorę się na juwenalia.
buchaj - 2006-04-20, 23:23
:
Jars wie co dobre... hehehe... Pozdro ziomuś ;-)
dzix_x - 2006-04-21, 01:24
:
buchaj napisał/a:
Jars wie co dobre...

mow za siebie - ja reprezentuje Z?OOOOO ;]
buchaj - 2006-04-21, 16:35
:
My jesteśmy dobrzy... przeprowadzamy staruszki przez przejście dla pieszych, doglądamy karmników ze słoninką dla sikorek etc. ;p;p;p;p;p
xgrzesx - 2006-04-21, 17:56
:
buchaj napisał/a:
doglądamy karmników ze słoninką dla sikorek etc. ;p;p;p;p;p

lizusy :lol: :D
buchaj - 2006-04-21, 21:18
:
Lizusy... dosłownie... Pussy suckers!!
Jędrek - 2006-05-02, 09:59
:
data tak odległa ze do tego czasu pewnie 3 razy jeszcze wybiorą na nowego marszałka i zrobią POPiS w sejmie :D

lizusy lizusy to sie zgadza ale czy HOA zagra na żywo czy pusci playback i tak bedzie to samo ;]
nie no joke ! postaram się być i się poruszać troche !
buchaj - 2006-05-02, 20:26
:
O kurde... z Bielska na nasz koncert... hehehehehe...

P.S. Ma ktoś może plakat świni odstąpić??? Najlepiej, żeby był duży...
xgrzesx - 2006-05-12, 17:30
:
up :arrow:
dzix_x - 2006-05-13, 14:28
:
noooo wczoraj na juwenaliach troche ulotek rozdalem...tzn ponad 300;] ...ale takie to wiekszosc mlode chude dzieci co to wiadomo ze 26 na pidzame pojda - bo ich rekligia im tak kaze;] ...ale jesli przynajmniej pare ulotek przemowilo do kogos to tez sie bede cieszyl...
xgrzesx - 2006-05-15, 12:28
:
Chcialbys pomoc w organizacji koncertu?

Szukam chetnych osob, ktore pomogly by w organizacji, a konkretnie promocji tego koncertu. Praca ta jest mała i w zaden sposob nie wymagająca. Chodzi mianowicie o ulotki, szukam osob, ktore wzielby troche ulotek i porozdawały tu i owdzie (byle nie do śmietnika, ognia albo wody :D ). Ulotki są gotowe - są małe, lekkie, trendy, fajne, młodziezowe, i czarne, czyli po prostu mroczne :D . Nic zbyt trudnego nie musicie robic, po prostu zabrac troche i rozdac wsrod znajomych czy na koncertach (juwenalia itp).

Mozliwy oczywiscie tylko odbiór osobisty we Wrocławiu (+ miasta Oława, Jelcz-Laskowice) albo gdzies na miescie, albo mozna przyjsc na probe naszego zespołu i ulotki odebrac.

Licze, ze znajdzie sie ktos chetny, wkoncu praca jest minimalna, nie wymagajaca zadnego wysiłku.

Kontakt do mnie tutaj przez PW.
USAGI - 2006-05-15, 13:10
:
Ja jestem chętna :D
Ale wypadlo mi wymienienie okien.. Wiec przez conajmniej najblizszy tydzien siedze w domu... a nawet i dluzej... Wiec ne miala bym kiedy ich rozdac... :(
d0ti - 2006-05-16, 01:56
:
..A cz wszystkie bandy odebrały zmadnesuu ulotki ?? bo ich bylo z tysiac..i szkoda zeby sie zmarnowaly :]
buchaj - 2006-05-22, 21:28
:
Of course... my już swoje rozdaliśmy ;-D

Mam nadzieję ludziki, że będziecie, będzie niezły drive...
mOrel - 2006-05-23, 11:31
:
Wczoraj widziałem ulotki gigu na mojej uczelni - zastanawiam się kto podrzucił (na pewno nie ja), ale normalnie byłem zaskoczony tym śliskim papierem :D :P
bojan - 2006-05-23, 12:26
:
mOrel napisał/a:
Wczoraj widziałem ulotki gigu na mojej uczelni - zastanawiam się kto podrzucił (na pewno nie ja), ale normalnie byłem zaskoczony tym śliskim papierem :D :P

jesli uczelnia jest PWr, to moja wina :twisted:
mOrel - 2006-05-23, 12:43
:
Nie uczelnia to Uniwerek, budynek Pedagogiki i Psychologii na Dawida ;)
buchaj - 2006-05-23, 13:06
:
To chyba nikt od Nas... chyba, że Misiek po sąsiedzku podrzucił.
bojan - 2006-05-23, 16:02
:
Hehehehe seseesseeses :D Czyli jednak posrednio to moja wina, a bezposrednio mojej jedynej i najwspanialszej :twisted:
dzix_x - 2006-05-23, 21:36
:
to dobrze ze przynajmniej ulotki rozrzucone.
bo gdy zapytalem sikory "a kiedy beda plakaty?" to ten odpowiedzial "a beda?" ;]
pot spłynie po scianach;]
USAGI - 2006-05-24, 01:01
:
Ja rozdalam troche znajomym... Doslownie troche (5) bo tylu od d0t mi sie dostalo ;]
I chyba nawet kolege z jego paczką na koncercik zaciąne ;]
buchaj - 2006-05-24, 11:08
:
No no ... nakręcać ludzi, bo ta nasza kultura coś kuleje...
bojan - 2006-05-25, 15:23
:
zmienilem juz struny :-P , Buchaj, teraz Ty zmieniasz swoje
dzix_x - 2006-05-25, 18:10
:
nooooo...ja tez zmieniłem;] normalnie szpan.
buchaj - 2006-05-25, 22:09
:
Ja mam stare ale jare... chociaż dzisiaj taki zje... jestem, że masakra, nawet nie mam siły śpiewać... hihihhi... tzn. to nie jest śmieszne
dzix_x - 2006-05-25, 22:21
:
buchaj napisał/a:
Ja mam stare ale jare... chociaż dzisiaj taki zje... jestem, że masakra, nawet nie mam siły śpiewać... hihihhi... tzn. to nie jest śmieszne

wiem ze nie jest i rozumim bo jestem przeziembiony a jak mnie jutro jakas goraczka zlapie to bedzie masakra. juz teraz moge zapewnic atrakcje w stylu kaszlanie do mikrofonu;]
USAGI - 2006-05-25, 23:45
:
hehehe xD To ja Was zastąpie xD z moim nedomagającym od 3ch dni gardłem xD
...
eh :?

Tylko mi tu bez jaj bo ja tu chce 3 dni imprezowac Panowie :D
Wiec prosze mnie ne zawieźć ;)
Licze na Was :)
Goœć - 2006-05-27, 02:36
:
Hejka... właśnie wróciłem z koncertu... przepraszam wszystkich za swoje wulgaryzmy... am nadzieję, że mimo to nie było źle i potrafiliśmy Was rozgrzać w tą chłodną noc. Pzdrawiam!!!
buchaj - 2006-05-27, 02:37
:
To mówiłem ja, Buchaj...
dzix_x - 2006-05-27, 13:00
:
dzieki chlopakom z CRAWL i HOA za wspolny koncert i sprzęt.peace!
Rafik - 2006-05-27, 14:01
:
Tym razem panowie z Crawl mnie mile zaskoczyli 8) może to przez lepsze nagłośnienie ale mi sie podobało
bojan - 2006-05-27, 14:49
:
Podziekowal bojan wszystkim. Bylo milo (mi przynajmniej :twisted: ).
pozdro
buchaj - 2006-05-27, 14:52
:
Crawl i Afterglow... na prawdę mi się podobało chłopaki ;-) Dziki za wspólnego giga!!!
Jars - 2006-05-27, 15:10
:
Koncerrt udany, chociaż spodziewałem się więcej. Nagłośnienie w Madnessie ogólnie jest dobre, ale mam wrażenie że na koncertach innych zespołów wszystko lepiej brzmiało - zlewały się tomy z podwójną stopą, zespoły dużo tłumiły na gitarkach, co skutecznie wytłumiły wzmacniacze, wokaliści nawet nieźle nagłośnieni choć widać było, że się nie słyszą a ja często nie słyszałem, co śpiewają. Ale było ok.

Natomiast (tak samo na koncercie w Liverku) masakrą jest używanie tego samego presetu dla grania rytmicznego i solówek - solówki Crawl bardziej widziałem niż słyszałem - przynajmniej pedał głośności albo popracować nad wyczuciem (bo jakby sam volume podkręcić to przy takich treblach wyszłaby trzcina) podobnie w inych zespołach solowe zagrywki ginęły w tłumie. Co do spraw technicznych to tyle. Niektórym przydałoby się więcej ruchu na scenie, bo niektórzy wyglądali jakby odrabiali zadanie domowe.

Bawiłem się nieźle, trochę po znajomości, ale muza połamana, szybka, w sam raz. Osób mało, taki uderground : ) No ale zespoły nie grają długo - zagrają na porządnym sprzęcie jeszcze nie raz mam nadzieję.
dzix_x - 2006-05-27, 15:21
:
buchaj napisał/a:
Dziki za wspólnego giga!!!

Dziki to ja;]
...mi tez sie podobał szoł na scenie
USAGI - 2006-05-27, 18:34
:
Rafik napisał/a:
Tym razem panowie z Crawl mnie mile zaskoczyli 8) może to przez lepsze nagłośnienie ale mi sie podobało
heh dokladnie to samo napisac chcialam ;) Tym razem podobalo mi sie o wiele bardziej niz w Livcu i to pewno przez leprze naglosnienie :) Jeszcze jak by wokal śpiewa ł bardziej zrozumiale bylo by super :P Choc tym razem juz nawet mniej wiecej piosenki pamietalam i czasem nawet slowa piosenek sobie przypominalam :D Widac coraz lepiej Wam idzie ;)
No i przede wszystkim fajnie ,ze tak żywo było na scenie :D

Afterglow na pierwszym koncercie prezentowal sie lepiej ale jak dla mnie to kwestia naglosnienia :) Bardzo ładnie sie prezentowaliscie na scenie tylko jakos gitarki malo w sobie zycia i ruchu mialy :P Szczegolnie nowy kolega z gitarą jakoś tak od nechcenia stał i brzdąkał :P I perkusisty ne było widać xP Następnym razem dajcie perke na środek sceny z przodu xP

Buchaj napisał/a:
przepraszam wszystkich za swoje wulgaryzmy... am nadzieję, że mimo to nie było źle i potrafiliśmy Was rozgrzać w tą chłodną noc. Pzdrawiam!!!
hm ne wiem jak innych ale mojej sympati wulgaryzmami ne zdobyłes... a wręcz przeciwnie.
Mimo to podobało mi sie ;) Widze Buchaju ,ze lubisz dawać czadu na scenie :twisted: Szkoda tylko ,ze jak graliscie to juz polowa ludzi sobie poszla :? i były pustki na parkiecie... ALe mimo to zabawa była :) Spora dawka energi po scenie sie miotała :) Było ciekawie :)

Jars napisał/a:
Nagłośnienie w Madnessie ogólnie jest dobre, ale mam wrażenie że na koncertach innych zespołów wszystko lepiej brzmiało
Mama takie same odczucia na ten temat :? W Madnessie bylam na 3 koncertach i z tego co pamietam to najlepsze nagłośnienie byla na poprzednim koncercie Afterglow :?
Yaro - 2006-05-27, 20:06
:
Wg. mnie poziom koncertu był słaby i to nie tylko ze względu na nagłośnienie... Ale tak czy inaczej dzięki wszystkim za przybycie, a pozostałym kapelą za sprzęt, transport itp.

Aha no i imprezka pokoncertowa całkiem przyjemna :)
buchaj - 2006-05-27, 23:02
:
Usagi... nie wątpię, że nie zdobyłem sympatii tymi tekstami... nawet nie powiem ile garów wlałem w siebie... ja nawet nie pamiętam, że tyle kląłem... więc wielkie sorry... na ogół jestem spokojnym zrównoważonym człowiekiem ;-)

But my music is my expresion
mOrel - 2006-05-28, 02:08
:
No coz - wszystkie 3 kapelki widzialem i slyszalem na zywo po raz pierwszy - powiem ze bardzo mi sie podobalo, generalnie teraz zabieram sie za odsluch mp3 (taki porzadny ;) )

Czekam na kolejne koncerty (mam nadzieje ze z wieksza iloscia osob).
USAGI - 2006-05-28, 14:49
:
buchaj napisał/a:
nawet nie powiem ile garów wlałem w siebie... ja nawet nie pamiętam, że tyle kląłem... więc wielkie sorry... na ogół jestem spokojnym zrównoważonym człowiekiem ;-)
:shock: :shock: :shock: hehehe... kehem jak chcesz to moge dac Ci filmiki i foty ktore zrobilam bo fot napewno wszystkich na stronce ne bedzie a filmikow tym bardziej. I zobaczysz jak sie na scenie prezentowałeś :] Nestety dźwięk jest kijowy i obraz ciemnawy :? Ale tak to jest jak sie kręci filmiki aparatem :P
Taa... nawet ne sprawiałeś wrażenia spokojnej osoby :P
d0ti - 2006-05-29, 17:45
:
..mi sie ofc gig podobal..jak kazda strefa :] środkowa kaple naj naj ofc:] :]
dzix_x - 2006-05-29, 20:35
:
d0ti napisał/a:
środkowa kaple naj naj ofc:] :]

nie obrazil bym sie jak bys inaczej napisała ale dzieki kotek za wsparcie;]
a zdjecia na:
www.afterglow.prv.pl
www.scb.xx.pl

...mamy jeszcze video, ale brzydkie wiec nikomu nie pokazemy;]
mOrel - 2006-05-30, 01:06
:
Hmmm mojej kumpeli z roku, którą wyciągnąłem na koncert także Aftery podobały się najbardziej ;)
d0ti - 2006-05-30, 01:14
:
a Tobie co sie naj podobało :>? jush wiesz..przesluchales mp3 ;p:]