Forum muzyczne wROCK.pl

Spiral Out Night - Spiral Out Night #4

mychalyna - 2008-03-23, 14:38
: Temat postu: Spiral Out Night #4
hejka wszystkim! :hamster_bigeyes:
informuję że project spiral nie umarł
następna impreza z tego cyklu juz 23.05.2008
wstępnie główną atrakcją jest zespół którego nazwa jeszcze nie jest ustalona :hamster_beautiful:
ale śmiało można powiedzieć że jest to TOOL koWer band :hamster_bigeyes:
oprócz gwiazdy tego wieczoru wymienionej wyżej, zagrają poznaniocy -> www.myspace.com/candidapl
teledysk -> http://pl.youtube.com/wat...feature=related
zapowiada się fajnie
ale chciałabym skołować jeszcze jeden zespół, z wrocławia, tyle że już nie mam pomysłu jaki :hamster_confused:
macie jakieś propozycje ?
USAGI - 2008-03-23, 22:38
:
Ja wstępnie się wybieram :D
Ciekawa jestem tego zespołu co się o nim tyle na wRockowisku nasłuchałam p;
Jars - 2008-03-24, 17:38
:
A ja myślę, że 2 zespoły zupełnie wystarczą, szczególnie jeśli mają zamiar grać tak długo jak zwykle. Zobaczysz 2 zespoły na selfie to ocenisz czy to dobrze czy źle. A wg mnie - idealnie.
Dale Cooper - 2008-03-25, 20:03
:
Kower bend będzie grał 30 - 40 minut więc...
mychalyna - 2008-03-26, 11:19
:
coś się wymyśli 8-)
mychalyna - 2008-04-22, 09:16
:
plakat : ->


i smutne info ze kower band nie zagra
nie zagra na TEJ spiral ale na piątą już się wyrobi :->
poszukiwania supportu trwają!!
mychalyna - 2008-05-15, 13:20
:
impreza tuż tuż i się okaze kto przyjaciel (przyjdzie na spiral) a kto wróg (pójdzie na pro pain) ;]
dzix_x - 2008-05-15, 13:51
:
ale wiesz...te okazje można połączyć. najpierw propain, pozniej spiral i wychodze na czysto;]
mychalyna - 2008-05-16, 10:21
:
taaa.... impreza sie rozkreci po koncertach jak ludzie z pro pain beda wracac ;D
mamy support www.myspace.com/psychomantium6
ah te układy :mrgreen:
Jars - 2008-05-16, 11:19
:
Brawo.

Ja nie idę na Pro Pain.

Ja idę na Spiral.

A że jestem opiniotwórczy (może nie tak jak Akademickie Radio Luz) to na pewno wpis ten ściągnie tłumy. Howgh.
Cement - 2008-05-17, 18:17
:
ja się przejde na spiralke a co, bedzie sie Szlachta Oszczędzać ;]
mychalyna - 2008-05-17, 18:25
:
normalnie Cement, wiesz ze cie lubie :-P slejerka ci nie odmowie xD
(weź ze sobą jeszcze 5/10 osób ;p )
Cement - 2008-05-22, 13:18
:
jak narazie zanosi sie na to ze bede musial podarowac sobie tą spiralke...
napierdziela mnie glowa i ledwo mowie, zobaczymy jeszcze jutro
USAGI - 2008-05-22, 20:49
:
ja przyjdę prawdopodobnie dopiero koło 22 niestety /;
Dale Cooper - 2008-05-24, 12:49
:
Nikt się nie dzieli wrażeniami ze Spiral? :>

Bo mi się nasuwa tylko jedna myśl:

HEAVY METAL RZ?DZI! :twisted:
Jars - 2008-05-24, 13:02
:
Byłem tylko na ostatnim zespole - Luncheon i muszę przyznać, że dziewczyna ma niezły głos i mogłaby w niejednej kapeli sobie pośpiewać, niekoniecznie heavymetalowej : ) No ale afterparty już było bardziej klimatyczne, organizatorce życzę mniej wybrykujących zespołów następnym razem, a żeby afterparty się udało to przy systemie pracy Liverka (mała scena, zmiana niemal wszystkich instrumentów) - proponuję angażować 1/2 zespoły. Choć akustyk biegał i robił co mógł i pewnie się nieźle stresował więc go też pochwalę za zaangażowanie i wyciśnięcie co się da z tych kabli, głośników i mikrofonów. Do następnego razu.
dzix_x - 2008-05-24, 13:46
:
miałem nadzieje ze po Pro-Pain'ie wpadne już na afterparty do liverka. niestety. ostatnia kapela widze że pomyliła imprezy, a i mi obrzydziła spirala. boje sie przyjść na następnego;]
podsumowując - po dawce świetnych brzmie? w Firleju zepsułem sobie smaka amatorszczyzną i słabą imprezą w Liverku. dziękuje.
Dale Cooper - 2008-05-24, 18:03
:
IMO ostatnia kapela zabrzmiała najbardziej profesjonalnie, dobrze nagłośniony wokal, a przede wszystkim dziewczyna świetnie śpiewała. Gitary selektywne, mimo braku piecy za tysiąc pięćset sto milionów, wyciągnęli z nich satysfakcjonujące brzmienie, sekcja bez rewelacji aczkolwiek prawidłowo, nie ma się do czego przyczepić.
bojan - 2008-05-24, 21:42
:
Tez slyszalem tylko ostatnich - Wokalistka RULEZ - a reszta to roznie. Pomijajac repertuar to albo bylo calkiem fajnie, albo calkiem do dupy. Ale to tylko moje takie.

Za to nie pamietam, kiedy sie ostatni raz tak skulem jak dzika swinia.
dzix_x - 2008-05-24, 22:13
:
ej! tylko nie dzika! ;]
USAGI - 2008-05-25, 21:16
:
Pierwszej kapeli się ne przysłuchiwałam.
candida była za głośno przez co nawet ne wiem czy ciekawa bo skupiłam się raczej nad nadzieją by ne ogłuchnąć lub by mi głowa ne pękła p;
Ostatni zespół - tu popieram w pełni ,ze pani miała konkretny głos [; moim zdaniem wypadł najlepiej (:
Afterparty - najbardziej przypadło mi do gustu prowadzenie mychalyny p;
Ogólnie miły wieczór (:
mychalyna - 2008-05-27, 12:28
:
Przepraszam za tą Spiral
i oficjalnie oglaszam wszystkim że nie byłam pijana.
Jars - 2008-05-28, 08:54
:
E tam wg mnie nie powinnaś, możesz się z nami polewać z niektórych przypadkowych zdarze?, jak występ supportu po 'gwieździe' bo ktośtam musiał wracać do domu, komu się Spiral nie podoba niech nie chodzi na takie imprezy i już. Do Master of Puppets krzyczeli prawie wszyscy : )