Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Składanka wrocławskich zespołów
Autor Wiadomość

siKOra


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 111
Skąd: Breslau
Wysłany: 2006-06-04, 14:18   

deprim napisał/a:
czy nalezy rozumiec, ze kapele, ktore sie nie dogadaja z chopakami, nie zostana zawarte na kompilacji? :D
tzn. uwazam, ze obowiazkiem autorow takowej, jest w miare obiektywny wybor wykonawcow, (ktorzy od jakiegos czasu sa aktywni na scenie z wro jak tez tych mlodszych jak i rowniez nieistniejacych) i zaproponowanie im udzialu.

uwazam ze metoda "palec pod budke" jest nie do przyjecia. ale to tylko me skromne zdanie. :P


Ciekawi mnie jakie Ty masz typy?mowie serio:)
ktore to aktywne?
ktore mlode?
ktore nieistniejace??...mi tylko corrode przychodzi na mysl...szkoda ze nie istnieja:(szacun dla nich)
_________________
...bo wiecznie trwac nie bede,
czas sie kurczy,czas umyka...

www.clon.pl
www.myspace.com/ultratattoo
 
 

stemp



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 338
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-06-04, 17:01   

hymmm... szacun szacunem ale skoro ta skldanka ma promowac wroclawskie zespoly to chyba umieszczenie na niej utworow zespolow nieistniejacych troche mija sie z celem...
_________________
seems to me to be the insanity
it seems to me i've become the oddity

http://www.myspace.com/deadbrokeband
 
 

siKOra


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 111
Skąd: Breslau
Wysłany: 2006-06-04, 17:41   

...jestem tego samego zdania co Stemp:)
ta owa skladanka ma promowac dolnoslaskie zespoly itp:)...!!!

A co do nazwy to przyszlo mi na mysl;

:twisted: BRESLAU NOIZZ :twisted:
_________________
...bo wiecznie trwac nie bede,
czas sie kurczy,czas umyka...

www.clon.pl
www.myspace.com/ultratattoo
 
 

nikt



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 296
Skąd: Nowy Sącz/Wrocław
 
Wysłany: 2006-06-04, 18:18   

jesli na skladaku nie bedzie zespolu Maanalainen to oficialnie wybrechtam cale to zamieszanie
_________________
www.sevenstring.pl
 
 

siKOra


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 111
Skąd: Breslau
Wysłany: 2006-06-04, 18:31   

To juz mozesz wybrechtac:P!!! bo Maanalainen nie bedzie:( A dlaczego taki masz zamiar"wybrechtac"?????
Przeciez nawet nie wiesz dlaczego ich nie bedzie!!!??

Ja bym bardzo chcial aby byli(i nie dlatego ze mamy wspolna sale:D) ...bo to zajebista kapela:)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
_________________
...bo wiecznie trwac nie bede,
czas sie kurczy,czas umyka...

www.clon.pl
www.myspace.com/ultratattoo
 
 

nikt



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 296
Skąd: Nowy Sącz/Wrocław
 
Wysłany: 2006-06-04, 18:43   

panie prezes bo wybrechtam za sam fakt ze sie niepojawia. na dobra sprawe moga zastapic kazda z kapel z tej listy ktora juz macie. leja na leb warsztatem,podejsciem, swiezoscia, zaangazowaniem, zgraniem i stylem wszystkich w tym miescie i nie tylko.

domyslam sie ze powodem jest brak zarejestrowanego na ta chwile materialu. bo przeciez gdyby byl to juz dawno by krazyl po ludziach

juz widze ze robicie to na pale i szybciora i srednio popieram taki sposob zalatwiania jak tu moge przeczytac

tyle
_________________
www.sevenstring.pl
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-06-04, 19:40   

Tak, robimy na szybciora bo przeznaczamy na to ponad 4 miesiące, choć pomysł krążył od dłuższego czasu i jak na razie odzew jest przecież zerowy.

Wolę robić takie lamerskie i beznadziejne akcje z tymi pożal się Boże nie umiejącymi grać, starymi zespołami niż siedzieć na dupie i skoczyć czasem na piwko do Tawerny.

Nie wysyłałem nikomu zaproszenia, bo wtedy musiałbym wysłać wszystkim.

?adnego zespołu nie promuje i żadnemu nie bronię, aby się przyłączył - czego i Co.in życzę, jeśli mają ochotę (bo materiał uważam jest) - MLN nie mają materiału ale mają ponad 3 miesiące albo i więcej, żeby to zmienić - jak każdy.
Ja część wrocławskich zespołów znam, ta akcja nie jest dla mnie, nie ma też za cel promować 'portal'.

Nie widzę na razie powodu, aby się o cokolwiek spierać - składanka może się nie udać, głównie z powodów finansowych, ale ja chcę spróbować i nie ważne, ile głosów krytyki usłyszę. Bezpodstawnej. A śmiać się można, bo to zabawa.
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

nikt



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 296
Skąd: Nowy Sącz/Wrocław
 
Wysłany: 2006-06-04, 19:56   

niewypowiadalem sie w imieniu Co.In. i pisalem wylacznie o Maanalainen

odpowiedz sobie na pytanie jak masz zamiar promowac kapele skoro nie promujesz pomyslu powstania skladanki???

to ze niewyslales zaproszenia do kazdej mozliwej grupy dziala raczej na niekorzysc bo lepiej miec w czym przebierac i miec zapas nawet na przyszle edycje niz sie kopac z problemem "dozuce jeszcze to zeby zapchac dziure"
_________________
www.sevenstring.pl
 
 

siKOra


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 111
Skąd: Breslau
Wysłany: 2006-06-04, 20:07   

?atwo jest gadać-trudniej robić!!!

Wyslalem do ponad 9 kapel info i jak narazie to jest chyba oki:)
Nikt!Moze pomozesz w tym projekcie???? moze znasz jakies kapele ktore by mogly sie zglosic?????Mi sie narazie pomysly wyczerpaly!Moze Coin wyrazi chęć uczestnictwa w tym calym zajsciu:),bo jak narazie to czytam od was o samych minusach, to co robimy z Jarkiem...
Ja jestem dumny z nas ze cos robimy,ze sie staramy to robic!!!
I oby nam (wszystkim co biora w tym udzial) sie udalo:)...tego zycze!!!!!!! :lol:
_________________
...bo wiecznie trwac nie bede,
czas sie kurczy,czas umyka...

www.clon.pl
www.myspace.com/ultratattoo
 
 

nikt



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 296
Skąd: Nowy Sącz/Wrocław
 
Wysłany: 2006-06-04, 20:37   

1. propozycje
DHOD
Omnitones
Fool-X !!!!
Corrode
Dissenter
Drowned Child

2. Niemoge pomoc

3. W sprawach Co.In.'a rozmawiaj z Deprimem ,nie jestem juz niestety gitarzysta tego zespolu i nie mnie o tym decydowac gdzie sie znajdzie Co.In.'a material

4. zacytuje Cie "po prostu chcialem wyrazic swoje zdanie...i wyrazilem"
_________________
www.sevenstring.pl
 
 

Yaro


Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 40
Wysłany: 2006-06-04, 22:11   

Nikt- wtykasz kij w mrowisko, w sposób garniczący ze zmieszamniem z gównem całego pomysłu już na samym początku, zamiast podać jakąś alternatywe co do doboru kapel jak to zrobił np. Jars ty najzwyczajniej smędzisz.

A teksty w stylu "jak nie będzie MLN to żeby zrobić wam na złość - odmroże sobie uszy" - żenua. (przy całym szacunku dla MLN,bo chodzi o kontekst wypowiedzi a nie konkretną kapele)

A propos twoich propozycji np:

DHOD - DISSENTER - co ma piernik do wiatrka? Przeca wcześniej już ktoś pisał, że kapele z tej składanki będą zbliżone do siebie klimatem.

Daj se na luz i nie bombarduj dobrej incjatywy.

Pzdr
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-06-04, 22:12   

Omnitones, podobnie jak Imp - jestem jak najbardziej za, ale nie mają odpowiednich nagra? (z tego co wiem).
Fool-X jest na poziomie światowym, za sam koncert/warsztaty biorą 1000 zł i w ich przypadku możnaby wrzucić teledysk lub jakiś krótki warsztacik na płytę, ale nie wiem czy byliby zainteresowani (zapytam ich) W nieco innych kategoriach patrzyłem na składankę - w ko?cu Ctrl+Alt+Del/Ocean/Janerka/Cicho?ski czyli bardziej znane zespoły, w moim założeniu, nie mieszą się w jej ramach. Corrode o ile wiem nie mieli nigdy studyjnych nagra?. Mam ich gp3 - może ktoś zechce zrobić cover Corrodów (niełatwo, niełatwo : ) Dissenter ma płyty z wytwórni więc chyba odpada (tzn jakieś ich umowy itp - napisać mogę)

Właśnie wrzucenie infa na to małe forum miało mi dać obraz tego, czy to ma sens - mija tydzie? od 1szego posta, zanim wrzuci się info w parę różnych miejsc, zrobi zamieszanie, lepiej poczekać - masz rację że składankę trzeba promować i tak zamierzam, ale przede wszystkim możnaby ją po porstu dobrze zrobić a do tego jest daleko. Była np. opcja żeby dostać zniżkę w studio dla tych, co nie mają nagra? albo rozpowszechniać składankę w klubach muzycznych. Nie muszą to być od razu te najlepsze zespoły, możę grono się powiększy do 12... Zobaczymy. Sko?czy mi się sesja będę pisał do zespołów, więc podawajcie ich jak najwięcej (thx nikt). Inne to np. 7 Day Lie, Grimond, Calm, Extinct Gods. Problemem może być spójność muzyczna.

I tam specjalnie mi się tu nie kłócić - indywidualiści i obserwatorzy spoza składanki są potrzebni i póki jest niewiele można gadać dużo : )
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

nikt



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 296
Skąd: Nowy Sącz/Wrocław
 
Wysłany: 2006-06-04, 22:54   

co do fool-x z tego co wiem to adam jest bardzo otwartym czlowiekiem i mozna sie z nim odgadac o jakies nawet wczesne demo jesli teraz maja umowe lub nagranie live jako soczysty bonus do plytki. umieszczenie kapeli tego kalibru podciagnie automatycznie range calej plytki i przyciagnie tez innych sluchaczy a o to chyba chodzi

corrode ma cala plytke nagrana. mam mp3 w domu. dudek z know ma napewno kontakt z żywcem to sie mozesz w jeden dzien dowiedziec czy ci udostepni material. nagranie jest bardzo przyzwoitej jakosci

mozesz jeszcze zapodac lapidarium bo chlopy tez grzeja na poziomie

Yaro- post nad twoim jest ta alternatywa,niewidze w tytule tematu zeby bylo napisane ze to ma byc skladanka nu tones, jars sam mowil ze nierozsylal zaproszen zeby nie bylo ze jego gusta odbija sie na plytce.

jak ci niepodoba sie co napisalem o MLN to sie obraz albo powiedz mi ze niemam racji ,moze czas zerwac troche z glaskaniem sie nawzajem po pupach i towarzystwem wzajemnej adoracji i otworzyc sie

DHOD-Dissenter a to ma tyle do siebie ze sa z wro i graja muze. I to zajebista.O ile wiem to pierwsza kapela juz nie gra wiec to byla propozycja na kapele z pod szyldu juz nieistniejacych a dissenter przyklad jak daleko moga zajsc ludzie grajaca niebanalna muze jesli tylko chca i robia to dobrze

mysle ze najbardziej cie Yaro w oczy uklulo ze pojawila sie jakakolwiek krytyka w zalozeniu konstruktywna,a nie tylko suche przytakiwanie

PS1: odpowiadajac na twoje pytanie co ma piernik do wiatraka.... mąkę ;)
PS2: rownie dobrze moglbys zapytac co ma milk i know muzycznie wspolnego z chaqmą

sorry ze się taki flame zrobil w tym temacie ale mam nadzieje ze to tylko na dobre wam wyjdzie


peace
_________________
www.sevenstring.pl
 
 

Yaro


Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 40
Wysłany: 2006-06-04, 23:37   

nikt napisał/a:


Yaro- post nad twoim jest ta alternatywa,niewidze w tytule tematu zeby bylo napisane ze to ma byc skladanka nu tones, jars sam mowil ze nierozsylal zaproszen zeby nie bylo ze jego gusta odbija sie na plytce.

jak ci niepodoba sie co napisalem o MLN to sie obraz albo powiedz mi ze niemam racji ,moze czas zerwac troche z glaskaniem sie nawzajem po pupach i towarzystwem wzajemnej adoracji i otworzyc sie

DHOD-Dissenter a to ma tyle do siebie ze sa z wro i graja muze. I to zajebista.O ile wiem to pierwsza kapela juz nie gra wiec to byla propozycja na kapele z pod szyldu juz nieistniejacych a dissenter przyklad jak daleko moga zajsc ludzie grajaca niebanalna muze jesli tylko chca i robia to dobrze

mysle ze najbardziej cie Yaro w oczy uklulo ze pojawila sie jakakolwiek krytyka w zalozeniu konstruktywna,a nie tylko suche przytakiwanie

PS1: odpowiadajac na twoje pytanie co ma piernik do wiatraka.... mąkę ;)
PS2: rownie dobrze moglbys zapytac co ma milk i know muzycznie wspolnego z chaqmą

sorry ze się taki flame zrobil w tym temacie ale mam nadzieje ze to tylko na dobre wam wyjdzie


peace


Co do MLN- to jednemu się podoba drugiemu nie. I tyle w tym temacie (to można napisać a propos każdego zespołu.) Ja się nie wypowiadałem o MLN- nie napisałem nic o ich graniu przeca. Razi mnie tylko to w jaki sposób chcesz "dodać zespół do składanki". To coś w stylu "Mietek Fog wymiata i ten kto sądzi inaczej jest be". I nie zarzucaj mi lizusostwa, ani kumoterstwa, bo nic takiego nie napisałem. I o co Ci chodzi z jakimś "otwieraniem się"?. Nie wiem co przez to rozumiesz...

Ja uważam, że ta składanka powinnabyć w miare spójna gatunkowo- to moje zdanie i tyle.

A propos Dissenter i DHOD- to moge napisać dokładnie to samo co do MLN i dodać to co napisałem linijke wyżej.

A "ukówa" mnie niski stope? konstruktywności twojej krytyki.

A że jest "flame" - spoko, bywa i tak.
Pzdr
 
 

Dzidzia



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 168
Wysłany: 2006-06-05, 00:00   

Moim skromnym zdaniem, dorzucanie do "mniej znanych kapel" jakiegos bardziej rozchwytywanego zespołu(w stylu Fool-X) nieco mija się z celem, zamysłem samej składanki. Przecież miał być to materiał kapel, którym jeszcze nie dano szansy. ?erowanie na ich popularnosci to absurd. Osobiscie obraziłabym sie jakby mi panowie Sikora&Jarek powiedzieli ze mój zespół jest na składnace ale muszą tam dorzucic jakas sławe by ktokolwiek chciał to kupic :)
Jesli chodzi o informacje odnosnie szykowania samej składanki to 4 miesiące to full czasu(niewiem czemu panowie porwali sie na to w goracym okresie sesji, ale to juz inna kwestia) W kazdym razie będzie kiedy poinformowac inne zespoły, ale tez chyba termin ten nie jest zbyt sztywny, bo ostatecznie wakacje to kiepski czas dla zespołów na organizowanie się (nagrywki itp.)
No a skoro mowimy o nagrywkach, nagranie jednego kawałka w chocby pół profesjonalnym studiu to nie majatek(mam przeliczyc na ilość piw? lepiej nie, to swięta waluta), tak naprawde wystarczy odrobina dobrych chęci( i wiara w swoje umiejętnosci) wiec brak takiego nagrania w przypadku zespołu istniejącego juz jakiś czas to kpina!
Składanka to dobra okazja dla zespołów, którym uda się trafic do szczesliwej 10-tki i fajnie że pojawiła sie taka inicjatywa(oby tak dalej), teraz tylko apel do kapel(czujesz ze rymujesz?) by tą inicjatywe podłapać i jej nie zmarnowac.
Pomysłodawcom zycze powodzenia
 
 

deprim
Niggy Tardust



Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 162
Skąd: spoilsbury
Wysłany: 2006-06-05, 07:05   

Jars napisał/a:
Omnitones, (...) nie mają odpowiednich nagra? (z tego co wiem).


nagrania z harym (jeszcze) mam nawet ja. i brzmia zajebiscie, trzeba tylko podbic do omni i zapytac czy nie maja nic przeciwko, zeby harek wam je udostepnil.
_________________
CO.IN.
Bipolar Bears.
 
 

siKOra


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 111
Skąd: Breslau
Wysłany: 2006-06-05, 11:25   

Siema :lol:
Omniziomale z Harym juz od dawna nie graja wiec po co umieszczac cos starego,nie swiezego skoro maja nowy wokal(zajebisty :lol: ) i graja inna muze... i moze niebawem cos nagraja!A jak tylko nagraja to trzeba bedzie to wrzucic,to naturalne!!!
_________________
...bo wiecznie trwac nie bede,
czas sie kurczy,czas umyka...

www.clon.pl
www.myspace.com/ultratattoo
 
 

bedner



Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 12
Skąd: wrocq
Wysłany: 2006-06-05, 12:54   

ja powiem tyle, że jeżeli "mało znany zespół" chce się wypromować i zależy mu to na pewno znalazłby tą stronke. Nasz zespół wcale nie jest znany- nawet jeszcze nie zagraliśmy ani jednego konceru - i czy to ma nas dyskwalifikowć z brania udziału w tym przedsięwzięciu?

Postroofka
_________________
m??czyzna zawsze jest dzieckiem - tylko zabawki dro?ej?:)
 
 

siKOra


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 111
Skąd: Breslau
Wysłany: 2006-06-05, 17:04   

:lol: yo!!! bedzie tez MAANALAINEN :lol: yeeeeeeeee ... i to z wokalista:D :twisted:
_________________
...bo wiecznie trwac nie bede,
czas sie kurczy,czas umyka...

www.clon.pl
www.myspace.com/ultratattoo
 
 

nikt



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 296
Skąd: Nowy Sącz/Wrocław
 
Wysłany: 2006-06-05, 18:21   

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

<klaskac>
_________________
www.sevenstring.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku