Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Luz Your Mind; 05.10. - 14.10.
Autor Wiadomość

bolo



Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 83
Skąd: Gorzów / Wrocław
 
Wysłany: 2006-10-13, 18:17   

http://siwucha.one.pl/~foty/ myk ;]
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-10-13, 18:21   

Koncert jak zwykle udany, czasem przydałoby się głośniej stopkę ale to już może moje skrzywienie. Horn może nie do ko?ca pasował do pozostałych zespołów, ale dobrze że wreszcie pokazał się ktoś nowy a nie tylko klony wszędzie i w kółko :> Moim zdaniem bardzo udany koncert w ich wykonaniu (Hornu, bo pozostali to weterani i dla nich to minimum: ). Jakby miał jescze grać FU przy takim zawrotnym tempie rozstawiania kapel to mogłyby zrobić się pustki. HOA w porównaniu z poprzednimi koncertami rzeczywicie wzbogacili nieco patenty, ale moim zdaniem powinni zagrać o 1 (środkowy) kawałek krócej bo miejscami gra stawała się monotonna - więcej kawałków w stylu Friendshit poproszę : )
I czy dobrze słyszałem na afterparty Lady Pank? To chyba Sin załatwiła, przy której Krzystof Ibisz może się schować ze swoimi umijętnościami porywania tłumów.
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

Rafik



Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 232
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-10-13, 20:14   

Normalnie widze że Doti masz swoją własną sesję zdjęciową :p
_________________
http://www.myspace.com/rafikspace
 
 

siKOra


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 111
Skąd: Breslau
Wysłany: 2006-10-13, 21:24   

Jars ,weterani: :lol: ??? Clon istnieje tylko 4 lata hehe!!! i wlasnie wczoraj mielismy urodziny:)
..a tak poza tym to fajna impreza...brawa dla organizatoruffff bo kilka godzin przed koncertem powiedzieli nam na ktorą mamy byc:Phehe no i kasy nie zaplacili jak obiecali hehehe..znajde ich:)
ale bylo fajnio :lol:
Jarsie :lol: clonow wszedzie pełno i wszedzie graja bo lóbiooooommmm :lol: a jak nie ma gdzie to graja tam gdzie mozna hehe 27.10 na selfie tyż zagrają i w listopadzie w WZ razem z oceanem:P a co:P?? reklama musi być:P dobra koncze juz bo znow sie rozgadalem /rozpisalem :lol: papap do zobaczenia za chwile w wagonie na MH:P
_________________
...bo wiecznie trwac nie bede,
czas sie kurczy,czas umyka...

www.clon.pl
www.myspace.com/ultratattoo
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-10-14, 17:22   

No 4 lata to moim zdaniem całkiem sporo biorąc pod uwagę stałą aktywność koncertową - jak widać : )

A tak poza tym to żyjesz jeszcze? Bo na MH nie dotarłeś, co zostało już odnotowane, a konsekwencję będą poważne.
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

buchaj


Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 137
Wysłany: 2006-10-14, 21:17   

Czwartkowy bardzo fajny ;-) Fajny klimat... ludzie dopisali. Dzięki im za to. Gdybym od 6.00 nie był non stop na nogach i na drugi dzie? nie jechałbym na ósmą, to z chęcią zostałbym na Clon i Head Up... no niestety nie udało mi się i żałuję.

Co do HOA... chmmm... brzmienie na pewno troche rozbudowaliśmy. Myślę, że zaczynają się klarować troszeczkę nowe dźwięki. Co do kawałków. Zagraliśmy standardowego seta, w trochę innej kolejności. Jesteśmy świeżo po wakacjach, mieliśmy zaledwie dwie próby w całym składzie. Szykują się nowe kawałki, więc na pewno coś zmienimy... Myślimy nad nowymi coverami, bo te juz sie trochę zestarzały w naszym wykonaniu. Ja się cieszę, że ludzie się bawili i dałem radę pomimo zapalenia oskrzeli... hehehehe...

Pozdro dla kapel i ekipy RADIA LUZ!!!
_________________
;-)
 
 

Sin



Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 194
Skąd: Bułgaria
 
Wysłany: 2006-10-17, 14:35   

Sikora dostanie po dupsku jak tylko go dorwe :P
Nie wiem, dlaczego dziwnym mu sie wydalo, ze skoro na plakatach pisze, ze zaczyna sie koncert o 19, mam prawo wymagac, zeby zespoly sie pojawily do cholery chociaz godzine wczesniej.

Przyznam szczerze, ze bylam zaskoczona, ze koncert zabrzmial tak zajebiscie :D Wszystkie kapele taz zarznely, ze slowo daje - szczeka mi opadla :D Bylam bardzo dumna, kiedy najebany szef programowy przyturlal sie do mnie i zaczal jeczec: Sin! Wiecej takich zespolow w rotacji! Wiecej!

:D

A Lady Pank bylo dla Jarsa, bo kazdy wie, ze to jego ulubiona kapela. Hard core z lat 80tych :> Jars, Ty ol`schoolowcu :p
_________________
Zapraszam na najmniej profesjonalną audycję pod słońcem :D
www.myspace.com/sincityluz
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2006-10-17, 20:02   

eh z tego co tu czytam to sobie chiba nigdy ne wybacze ,ze mnie ne bylo :(
Juz dwie fajne imprezy opuscilam... staczam sie :D
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku