Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
MUR2006 - FLAPJACK / HEDFIRST / SCHIZMA / TOTEM / BITH
Autor Wiadomość

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-10-19, 19:50   

Jak nie mają jak kupiłem i jeszcze widziałem całą stertę biletów - stoisko na IV piętrze, to większe z reklamą "Koszulki rockowe" na koszulce : )
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

stemp



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 338
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-10-19, 19:55   

Jars napisał/a:
Jak nie mają jak kupiłem i jeszcze widziałem całą stertę biletów - stoisko na IV piętrze, to większe z reklamą "Koszulki rockowe" na koszulce : )


...dzis nie mieli... :(

zamowilem sobie via net zatem
bo do madnes i shortcut za daleko :)
_________________
seems to me to be the insanity
it seems to me i've become the oddity

http://www.myspace.com/deadbrokeband
 
 

d0ti



Dołączyła: 03 Kwi 2006
Posty: 701
Skąd: wROCK.pl
 
Wysłany: 2006-10-19, 21:23   

..dziękuje Sikorze wieeeeelce:]
_________________
...ho?li makaroni.....
 
 

Sin



Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 194
Skąd: Bułgaria
 
Wysłany: 2006-10-19, 23:21   

Ja na to nie ide, nie znam tych zespolow.
_________________
Zapraszam na najmniej profesjonalną audycję pod słońcem :D
www.myspace.com/sincityluz
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-10-22, 01:53   

Wróciłem, choć tylko z jednym sprawnym uchem. 100% picked bass to jest to : )

Blood is the Harvest - bardzo dobry koncert, świetnie nagłośniony (szczególnie perka) i wokal mimo poweru nie wysuwał się naprzód

Totem - dla mnie zespół wieczoru, choć bez wokalisty, to chłopaki i dziewczyna dali czadu, oczywiście nie było tak selektywnie jak na płycie (bo wg mnie w ich muzie smaczki wokalno-gitarowe rządzą) ale sama muzyka się broni, też dobre nagłośnienie, fajnie latali po scenie i brawa dla Weroniki za wokal - Otep niech się schowa : )

Hedfirst - organizatorzy trasy moim zdaniem, mimo że dali z siebie wszystko, nie przekonali mnie - ale to raczej ich muzyka a nie sam koncert. Tu zwróciłem uwagę na gitarki. Publika zaczęła się rozkręcać (choć przy Totemie fani dali o sobie znać)

Schizma - może odrobinę inny styl, ale hc dance dał o sobie znać i przy takich tłumach w Madnessie tylko 2 kolesi zajmowało 15 m2 parkietu. Gitary się zlewały, ale reszta świetna - gdyby nie perka trudno powiedzieć, co grają : ) Wokalista nieodłącznie z ręcznikiem, tak szalał, a tłum za nim, szczególnie dziewczyny wbijające łokcie między bezkoszulkowych hartkorowców

Flapjack - dla większości licznie zgromadzonej publiki to gwiazda i barierki poszły w ruch, stage diving oraz 'też dotknąłem wokalisty' były już powszechne. Dla mnie muzyka przeciętna, koncert bardzo dobry, choć po ?limaku spodziewałem się więcej - a może już nic nie słyszałem (szczególnie stopa wydała mi się o wiele słabsza i w niższych rejestrach grana). Publika - szał, każdy po kolei z zespołu na głośnikach lądował, tona fotoreporterów, bis - wszystko jak trzeba, choć metr przed wokalistą wokalu nie słyszałem. Gitarzyści niemrawi nieco (szczególnie jeden : )

Koncert na bardzo wysokim poziomie, wreszcie było w Madzie słychać perkę choć dla niektórych całość za głośno. W przerwach non stop Creed albo coś dziwnego, gratuluje organizatorom i mam nadzieję Wrocław spisał się na medal.

Idę spać, wkrótce foty
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

stemp



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 338
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-10-22, 02:39   

jarsie drogi jarsie jak dla Ciebie muza nalesnika jest przecietna to ja juz nie wiem co Cie mogloby zadowolic:)

a z reszta Twojej wypowiedzi w zasadzie sie zgadzam

BITH fajny koncert
ale juz po TOTEM mocno wyblakli w mych wspomnieniach bo TOTEM zrobil na mnie naprawde zajeb.... wrazenie :)
HEDFIRST i SCHIZMA fajna muza ale oba zespoly jakos tak... niewyraznie na koncercie... w sensie malo selektywnie... no i wokal w schizmie mnie troche drazni:)
FLAPJACK - dla mnie bomba nic dodac nic ujac:)

_________________
seems to me to be the insanity
it seems to me i've become the oddity

http://www.myspace.com/deadbrokeband
 
 

siKOra


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 111
Skąd: Breslau
Wysłany: 2006-10-22, 16:39   

...koncert był mega zaje##### ..był fajowy :lol:
...no i Sikora pierwszy raz w madness LATA?A (jak to Sikora -latać musi...i pić też)

Pozdrawiam wszystkich wczorajszych koncertowiczow :) do nastepnego!
_________________
...bo wiecznie trwac nie bede,
czas sie kurczy,czas umyka...

www.clon.pl
www.myspace.com/ultratattoo
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-10-22, 17:56   

http://wrock.pl/modules/c...ls.php?album=27 Już tu można oglądać fotki. Moje faworyty:

Ciekawe jak się sko?czył ten skok : )


Kącik sprzętowy:


Małe zatwardzenie razy dwa:


Dziary ?limaka:


To już nie są dziary : )


Futerał copyright by Schizma


Best of the best of the best:
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

xgrzesx


Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 298
Wysłany: 2006-10-22, 18:04   

Blood is the Hervest - bardzo mi sie podobało. Myslalem, ze bedzie gorzej, a tu takie zaskoczenie. Imidż bandu, a szczegolnie wokalisty, taki ... eghm, no ale ok. Wiele fajnych patentów i za mało poweru na wokalu. Obcisłe dżinsy, takaż koszulka i buciki trampki w kratke (takie z przedszkola) :) .

Totem - miód i orzeszki. Thrash ... i nie ma, że boli. Szkoda, ze nie było drugiego wokalisty. Z porownaniu z plyta wszystko sie troszke bardziej zlewało, ale i tak nie bylo zle. Wokal oczywiscie na plus (ugh, cóż za kobieta!)

Hedfirst - moja ulubiona polska kapela :) . Występ ogie? !!!!! Ogolnie patrzac chyba najbardziej ognisty :-) wystep wieczoru. Jak zwykle na duzy plus, choc widac, ze kolesie sie rozwijają, szczególnie kompozycyjnie. Zagrali sporo nowych, jak sie pozniej okazało, bardzo dobrych numerów. Miód numery, idą w dobrą strone. Szkoda jedynie, ze mają srednie przyjecie w naszym miescie. Ktokolwiek mowi cos zle na hedfirstow sie nie zna i jest z pisu. Ogie? !!!!!!

Schizma - drażni mnie ten wokal ;-) . Tzn wokal moze sie podobac, ale nie mi. Pod sceną piekło, takie troche słabe, wioskowe, no ale piekło, trzeba to przyznac. A w tym hellu chyba najwiecej osob tego dnia. Wkoncu to schizma, ich sie nie kwestionuje (?).

Flapjack - Flapjack jak ... to flapjack :-) . Luzne podejscie do grania, z dystansem, z humorem ale i w pelni profesjonalnie. Trzezwi w pelni nie byli :) . Ich nie da sie nie lubiec :) . Dobry set, prawie wszystko, co byc powinno sie tam znalazło. Pierwszy raz widzialem z bliska ślimaka jak gra i jestem wstrząsnięty. Takiego agresywnego waleni w sprzęt ,zlosci na twarzy i brania zamachu zza plecow i znad głowy to ja nigdy nie widzialem. Czysty, pozytywny hate. Dobry wystep bardzo. Choc szkoda, ze brasil zagrali tak nagle bez uprzedzenia, bo zanim ludzie sie skapneli to juz było po, hehe :D

Dziekuje Panu dzikiem za stłuczoną noge i zdarta skóre na pisczeli. Thx 8) . Nie wiem jak Ty tego dokonales, ale moja noga jak narazie wygląda średnio. Ja wszystko rozumiem, zabawa, pogo itp, ale trzeba sie troche kontrolować. Nie po to stoje z tyłu, aby jakis rozpedzony, nie kontrolujacy sie człowiek wpadł na mnie z impetem. :)

Impreza była bardzo fajnie nagłosniona. Cóz, wlasne naglosnienie + wlasni akustycy robią swoje. Te kolumienki niezle dawały.

Duzo alko. Lanie sie browarem, rzucanie nim nie nalezy do najlepszych akcji.

Dziadek Lotnik ktory całą impreze przestał w jednym miejscu z tyłu. Przepraszam, przesiedział :) .

Sporo znajomych, troche przyjezdnych :) .

Stemp taka cicha woda, ale jak nalesniki zaczeły grac to szatan w niego wstąpił :) .
 
 

dzix_x



Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 829
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-10-22, 19:11   

LathspeeL napisał/a:
Dziekuje Panu dzikiem za stłuczoną noge i zdarta skóre na pisczeli. Thx 8) . Nie wiem jak Ty tego dokonales, ale moja noga jak narazie wygląda średnio. Ja wszystko rozumiem, zabawa, pogo itp, ale trzeba sie troche kontrolować. Nie po to stoje z tyłu, aby jakis rozpedzony, nie kontrolujacy sie człowiek wpadł na mnie z impetem. :)


oczywiscie chciałem oficjalnie przeprosic :twisted: jak by nie bylo nie pamietam zebym akurat na ciebie wpadł.był młyn i strasznie duzo sie działo. wiec juz tlumacze jak ja tego dokonałem: wiec aby wpasc z takim powerem na ciebie to mnie musiał najpierw "jakis rozpedzony, nie kontrolujacy sie człowiek" dziabnąć ;] tak tez było...oczywiscie nie obeszło sie bez kontuzji u mnie...ledwo pisze tego posta bo mnie reka prawa boli [ 2 siniaki i rozcięcie od pieszczochy] ;] jeszcze raz przepraszam;] [a uprzedzałem ciebie na GG;]]
_________________

http://www.radekstrojny.com | http://www.afterglow.art.pl | http://suicide777bomber.deviantart.com
 
 

xgrzesx


Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 298
Wysłany: 2006-10-22, 20:34   

dzix_x napisał/a:
[quote="LathspeeL"]Dziekuje Panu dzikiem za stłuczoną noge i zdarta skóre na pisczeli. Thx 8) . Nie wiem jak Ty tego dokonales, ale moja noga jak narazie wygląda średnio. Ja wszystko rozumiem, zabawa, pogo itp, ale trzeba sie troche kontrolować. Nie po to stoje z tyłu, aby jakis rozpedzony, nie kontrolujacy sie człowiek wpadł na mnie z impetem. :)


oczywiscie chciałem oficjalnie przeprosic :twisted: jak by nie bylo nie pamietam zebym akurat na ciebie wpadł.był młyn i strasznie duzo sie działo. wiec juz tlumacze jak ja tego dokonałem: wiec aby wpasc z takim powerem na ciebie to mnie musiał najpierw "jakis rozpedzony, nie kontrolujacy sie człowiek" dziabnąć ;] tak tez było...oczywiscie nie obeszło sie bez kontuzji u mnie...ledwo pisze tego posta bo mnie reka prawa boli [ 2 siniaki i rozcięcie od pieszczochy] ;] jeszcze raz przepraszam;] [a uprzedzałem ciebie na GG;]][/quote]
czill ałt
 
 

stemp



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 338
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-10-22, 21:14   

LathspeeL napisał/a:

Hedfirst - Ktokolwiek mowi cos zle na hedfirstow sie nie zna i jest z pisu. Ogie? !!!!!!

Dziekuje Panu dzikiem za stłuczoną noge i zdarta skóre na pisczeli. Thx 8) . Nie wiem jak Ty tego dokonales, ale moja noga jak narazie wygląda średnio. Ja wszystko rozumiem, zabawa, pogo itp, ale trzeba sie troche kontrolować. Nie po to stoje z tyłu, aby jakis rozpedzony, nie kontrolujacy sie człowiek wpadł na mnie z impetem. :)

Stemp taka cicha woda, ale jak nalesniki zaczeły grac to szatan w niego wstąpił :) .


Ad. 1. troche malo selektywne brzmienie... :)

Ad.2. dzik cos wogole sie rozpychal... nie bede mowil gdzie mnie raz trafil... :D

Ad.3. przyczajony tygrys ukryty smok :D
_________________
seems to me to be the insanity
it seems to me i've become the oddity

http://www.myspace.com/deadbrokeband
 
 

xgrzesx


Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 298
Wysłany: 2006-10-22, 21:40   

stemp napisał/a:
[quote="LathspeeL"]
Hedfirst - Ktokolwiek mowi cos zle na hedfirstow sie nie zna i jest z pisu. Ogie? !!!!!!

Dziekuje Panu dzikiem za stłuczoną noge i zdarta skóre na pisczeli. Thx 8) . Nie wiem jak Ty tego dokonales, ale moja noga jak narazie wygląda średnio. Ja wszystko rozumiem, zabawa, pogo itp, ale trzeba sie troche kontrolować. Nie po to stoje z tyłu, aby jakis rozpedzony, nie kontrolujacy sie człowiek wpadł na mnie z impetem. :)

Stemp taka cicha woda, ale jak nalesniki zaczeły grac to szatan w niego wstąpił :) .


Ad. 1. troche malo selektywne brzmienie... :)

Ad.2. dzik cos wogole sie rozpychal... nie bede mowil gdzie mnie raz trafil... :D

Ad.3. przyczajony tygrys ukryty smok :D [/quote]

Ad. 1.
Nie znasz sie bo jestes z PiSu, dobre mieli brzmienie, o wiele bardziej mi sie podobało niż np.: flapjacka. Wydaje mi sie, ze przy takim sprzecie nie mozna nie brzmiec selektywnie. Poza tym ustawienia nagłosnienia były praktycznie takie same na kazdej kapeli, tyły tez.

Ad. 2.
Współczujemy Ci Sin :wink:
 
 

stemp



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 338
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-10-22, 21:58   

LathspeeL napisał/a:


Ad. 1.
Nie znasz sie bo jestes z PiSu, dobre mieli brzmienie, o wiele bardziej mi sie podobało niż np.: flapjacka. Wydaje mi sie, ze przy takim sprzecie nie mozna nie brzmiec selektywnie. Poza tym ustawienia nagłosnienia były praktycznie takie same na kazdej kapeli, tyły tez.

Ad. 2.
Współczujemy Ci Sin :wink:


Ad. 1. moze i ustawienia mieli takie same ale: flapjack nie gra tak szybko :D pozatym wyzej stroja :D pozatym to jest moja ulubiona kapela i nie kloc sie za mna :D
_________________
seems to me to be the insanity
it seems to me i've become the oddity

http://www.myspace.com/deadbrokeband
 
 

dzix_x



Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 829
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-10-22, 23:31   

stemp napisał/a:
Ad.2. dzik cos wogole sie rozpychal... nie bede mowil gdzie mnie raz trafil... :D


ano tak...ciebie tez stemp przepraszam;] nie wiem czy tobie mowilem,nie wiem czy zauwazyles ale: oddałeś mi;]

shit...ja chyba bede jakies relanium brał przed koncertami;]
_________________

http://www.radekstrojny.com | http://www.afterglow.art.pl | http://suicide777bomber.deviantart.com
 
 

xgrzesx


Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 298
Wysłany: 2006-10-23, 00:48   

LathspeeL napisał/a:
Hedfirst - moja ulubiona polska kapela :) .


stemp napisał/a:
flapjack (...) to jest moja ulubiona kapela :D

W tym jest problem 8)
 
 

d0ti



Dołączyła: 03 Kwi 2006
Posty: 701
Skąd: wROCK.pl
 
Wysłany: 2006-10-23, 12:16   

LathspeeL napisał/a:

Dziekuje Panu dzikiem za stłuczoną noge i zdarta skóre na pisczeli. Thx 8) . Nie wiem jak Ty tego dokonales, ale moja noga jak narazie wygląda średnio. Ja wszystko rozumiem, zabawa, pogo itp, ale trzeba sie troche kontrolować. Nie po to stoje z tyłu, aby jakis rozpedzony, nie kontrolujacy sie człowiek wpadł na mnie z impetem. :)


taaa to jest to czego i hate... Ci spoceni faceci co bawia sie przy pomocy kolan i pięści... i niech sie bawia od tego koncerty i to ich prawo (tak samo jak moje do słuchania muzy bezobrazów) ale mogli by na mnie nie wpadac <sic> bo jak sie kiedys wkurze to oddam, niezaleznie cz tego kogos znam i lubie cz nie..wrrr
_________________
...ho?li makaroni.....
 
 

kubek


Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-10-23, 23:33   

Na koncercie zaliczyłem 3 kapele więc 2 pierwsze siłą rzeczy sobie odpuszcze...
Hedfirst grał całkiem przyzwoicie w swoim stylu i wypadli całkiem nieźle choć jak dla mnie trochę za dużo walenia a za mało muzyki bo ponoć są fanami pantery, ale słychać tego tak strasznie nie było.
Schizma to faktycznie niezłe schizo...ale wokalista nie podobał mi się ani troszkę, miałczał jak kot atakowany przez psa :|
Flapjack dał najlepszy set pod względem muzycznym jak dla mnie, grali melodyjnie, skocznie i z powerem przy okazji, wokal oczywiście na światowym poziomie jak to u Guzika ;) No i brzmienie znacznie lepsze od poprzednich kapel :)
Może tak piszę bo lubię jak piosenki się czymś różnią od siebie (schizma) a zarazem nie tracą mocy :D
_________________
Panny z czarnymi paznokciami mile widziane
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku