Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
_CHAQMA_KNOW_NONSENSE [CZ]_19.11.2006_
Autor Wiadomość

nikt



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 296
Skąd: Nowy Sącz/Wrocław
 
Wysłany: 2006-11-20, 13:54   

FurioSan napisał/a:
[quote="Jars"]...
Wokale Chaqmy przygłuszały, ale jak się było przy samej scenie to nie waliło z głośników i wtedy nawet nieźle.
...



ale nie wiem czy zauwazyles ile lepiej wlasnie z tym bylo w stosunku do ich koncertu w łykendzie.[/quote]

ku*** ja chyba na jakies inne koncerty chodze niz Wy wszyscy

jak dla mnie to naglosnienie bylo totalna porazka. Pan akustyk Know niech sie w glowe stuknie za to ze przy regulacji barw instrumentow robi to na wiekszej glosnosci niz jak potem leci wszystko na koncercie. Wszystkie to tapniecia i piski to byla wina jego nieumiejtnosci obchodzenia sie ze sprzetem,wiec sorry

chaqma. za glosno!!!! FS jesli dla Ciebie to bylo selektywne brzmienie i potega lampy to gratuluje sluchu. na scenie bylo niele na przodach siara , piach,soprany i Rafik za cicho.

uwazam ze koncert w Lykendzie byl o wiele lepszy i stary sklad (minus basista bo nowy daje bardzo rade) tez lepiej dawal sobie rade. nowy palker glaska bebny a w tej muzie to nie brzmi
_________________
www.sevenstring.pl
 
 

FurioSan



Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 226
Wysłany: 2006-11-20, 14:06   

nikt napisał/a:

...
jak dla mnie to naglosnienie bylo totalna porazka. Pan akustyk Know niech sie w glowe stuknie za to ze przy regulacji barw instrumentow robi to na wiekszej glosnosci niz jak potem leci wszystko na koncercie. Wszystkie to tapniecia i piski to byla wina jego nieumiejtnosci obchodzenia sie ze sprzetem,wiec sorry


jak dla mnie nie totalna ale pieknie nie bylo - zmierzch nie ma dobrej akustyki - zwlaszcza do ciezszego i glosnego grania

co do Know - no slyszlaem ze tam niezle cwiczyl ten akustyk - ale ja poszedlem daleko bo nie lubie takiej muzyi - slyszalem wiec mniej niz ci przed scena - wiec urwalem komentarze
nikt napisał/a:

chaqma. za glosno!!!! FS jesli dla Ciebie to bylo selektywne brzmienie i potega lampy to gratuluje sluchu. na scenie bylo niele na przodach siara , piach,soprany i Rafik za cicho.

jak by bylo ciszej moglo by byc lepiej,
moze faktycznie mam cos ze sluchel - ale slyszalem takie brzmienie gitar jakie mi sie podoba :)
Rafik faktycznie mog byc glosniej
nikt napisał/a:

uwazam ze koncert w Lykendzie byl o wiele lepszy i stary sklad (minus basista bo nowy daje bardzo rade) tez lepiej dawal sobie rade. nowy palker glaska bebny a w tej muzie to nie brzmi

ja tak nie uwazam :P - a raczej chodzi mi glownie o naglosnienie - tam wokale przykrywaly wszystko totalnie - nie dalo sie nawet odroznic ktory wokal aktulanie spiewa - byly niemal ze identyczne - chyba ze tak bylo slychac bardziej z tylu tam gdzie stalem :)

Co do perkusisty - cos w tym jest co piszesz.


jeszcze jedno - stales na przeciw glosnika - centralnie w twarz ci wial - moze dla tego piszesz ze tak glosno bylo - ja stalem na srodku i mam duzo lepsze doznania :P
_________________
As a young man, I plug into the tube,
but the stench of all that pretense
I cannot muddle through.
 
 

chaqmer



Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 34
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-11-20, 15:13   

Siema.Na wstepie dzieki wszystkim za przybycie. Bibka w miare przyjemna choc bywaly lepsze :P Co do naglosnienia - drugi set z Pacmanem za galkami. Nie ma co biadolic i tlumaczyc sie poniewaz sprawa jest oczywista. Chaqma sie rozwija - kazdy z wczoraj grajacych na scenie bandow bije nas na glowe pod wzgledem wystepow scenicznych a to niestety (albo stety :lol: ) procentuje. Gramy dalej i z kazdym koncertem rozwijamy to do czego dazymy. Blablabla. Pozdrowionka :twisted:
_________________
.
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-11-20, 15:40   

chaqmer napisał/a:
kazdy z wczoraj grajacych na scenie bandow bije nas na glowe pod wzgledem wystepow scenicznych


Pod względem ilości występów to pewnie tak, ale pod względem samych występów to niekoniecznie bo sporo energii z was biło, wokal, gitarki, zresztą sama muzyka - mi się podoba jak scena żyje.
Chociaż część publiki wyglądała jak turyści, gdzie Chaqma to obiekt kultury, a nie zespół muzyczny - ale to właśnie efekt bolących uszu - musicie brać to pod uwagę na koncertach i ściszać wokale... ?yczę powodzenia w Liverpoolu. Może jakieś kompresory/limitery - nie wiem co jest bardziej odpowiednie do wokalu.
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

nikt



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 296
Skąd: Nowy Sącz/Wrocław
 
Wysłany: 2006-11-20, 16:12   

Jars napisał/a:
?yczę powodzenia w Liverpoolu.


ja moge powiedziec to samo ale chyba w innym sensie. Liverpool nie jest lokalem na koncerty.kto tam gral to wie o tym

chcialem jeszcze dodac jedna rzeczy ktora mi umknela

Art z Know .powinien sobie wziac do serca cos z czym wczesniej mial problem Deprim z Co.In.a a o czym przekonal sie dopiero sluchajac nagrania video z wlasnego koncertu. Uzywanie efektow przestrzennych do wokalu ,a dokladniej ich ustawianie w gluchych akustycznie pomieszczeniach jakimi sa najczesciej salki prob powoduje ze w wiekszych salach efekty te daja za duzo echa, i sa najczesciej zle wyregulowane. Wczoraj to bylo bardzo slychac. strasznie sialo i lapalo za duzo przestrzeni przez co wokla sie rozmywal w nieskonczonosc niekiedy. Fajnie pasuje ten efekt do wokalu arta i nie twierdze ze nie powinien go uzywac,tylko troszke nad nim nalezy posiedziec i znalezc pare nowych ustawien
_________________
www.sevenstring.pl
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2006-11-20, 20:34   

aero napisał/a:
Pierwszy to kwestia ceny wejscia.(...)
Ja tu tez kolege popieram ;)

Na KNOW jak i NONSENSE byłam pierwszy raz, na CHAQMie po raz 2gi.

Nestety NONSENSE mało posłuchałam bo przybyliśmy tak koło 19:47 do klubu...
A szkoda bo tyle co usłyszałam to bardzo mi sie spodobało :) I jak zagrają raz jeszcze to sie z przyjemnością wybiore :)

KNOW podobał mi sie choć spodziewałam sie czegoś troche innego w sumie sama ne wiem czego O_o
Ogolnie pozytywnie choc ne do ko?ca.

CHAQMA i tu znowu sie bede czepiać ,ze Putona to prawie ne było słuchać a w nektórych momentach tak jak w ?ykendzie w ogole... Za to pana Doombasa było słychać aż za bardzo ;) W ogole to ,ze gra sie głośniej niz inni ne znaczy ,ze gra sie lepiej O_o (,ze tak powiem) Ja mało bywam na koncertach więc jeszcze przygłucha ne jestem więc było dla mnie troszeczkum za głośno... I wydaje mi sie ,ze Voytas był troche za głośno a Rafik za to za cicho O_o za to perka w sam raz :) ALe to tylko moje osobiste zdanie ;)

Tu jeszcze propo klubu... Jak sie zwijał Know i rozkładała Chaqma a trwało to troche a w lokalu ne leciała żadna muza O_O co to ma byc w ogole O_o? No sory ale do klubu przybyłam posłuchać muzyki...

Ogolnie bardzo mi sie podobało :) Klimat był, ludzie sympatyczni byli więc czekam na SDN i licze na jeszcze lepszą zabawę ;)
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2006-11-21, 00:03   

chaqmer napisał/a:
Chaqma sie rozwija - kazdy z wczoraj grajacych na scenie bandow bije nas na glowe pod wzgledem wystepow scenicznych a to niestety (albo stety :lol: ) procentuje. Gramy dalej i z kazdym koncertem rozwijamy to do czego dazymy. Blablabla. Pozdrowionka :twisted:


A grrrr brrr dopiero to przeczytalam... Ty sie czakmer w glowe puknij i skoncz z ta udawana skromnoscia, no!!! Bo nie chodzi tylko o to, zeby 'sie rozwijac', tylko o to, zeby byc najlepszym, a wy jestescie na dobrej drodze(jak na razie). Jesli chodzi o to doswiadczenie sceniczne swiadczace o jakosci, to prosze szanowne Know o wybaczenie, ale ZASNELAM na lawce pod sciana, pomimo najszczerszych checi(bo ich lubie one another) i dopiero Chaqma mnie z marazmu wyrwala. Monotonia i rutyna zabija, prosze panow. Koncert małp byl dobry i choc za glosny, bardzo mi sie podobal. Nawet sciagnelam sobie wasze empeczy. o!
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

Kapral
FREAK OUT!



Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 589
Skąd: Wrocław, Jęczmienna
 
Wysłany: 2006-11-21, 00:20   

Yaga napisał/a:
ZASNELAM na lawce pod sciana, pomimo najszczerszych checi(bo ich lubie one another


Było tyle nie pić ;P
_________________
 
 

Cement
mały, uczesany, asceta



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 256
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-11-21, 00:36   

mnie czesi troche zmulili, dobre były miny publiki jak ten wokalista coś po swojemu gadał :P
zobaczymy jak Chaqma wypadnie w Liverku

Yaga napisał/a:
Ty sie czakmer w glowe puknij i skoncz z ta udawana skromnoscia, no!!!


dokładnie!! :P

Pozdrawiam
_________________

 
 

puton



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 62
Skąd: owszem.
 
Wysłany: 2006-11-21, 03:30   

kurna Cement zajebisty masz ten avatar:>

a koncert w OZD?? mi sie wcholere podobalo:]
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku