Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
WAGON CLUB
Autor Wiadomość

BlackLady


Dołączył: 13 Kwi 2006
Posty: 10
Wysłany: 2006-04-14, 00:06   WAGON CLUB

WITAM

niedawno odkrylam to niezwykle miejsce. Bardzo ciekawa miejscowka. Super tani browar - tylko 3 pln. Stary dworzec kolejowy, dwa wagony z dobrym bronkiem, duzy ogrodek piwny. Jednak troszke trzeba go rozbujac. Moze macie jaies pomysly, bo szkoda zeby w tak zajebistej miejscowie nic sie nie dzialo. co wy na to??
czekam na odp no i jakies fajne propozycje

pozdrawiam
 
 

dzix_x



Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 829
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-04-14, 03:04   

przeciez sie dzieje. chocby HAVE-FUNparty co powien czas....koncerty tez sie zdazaja...
_________________

http://www.radekstrojny.com | http://www.afterglow.art.pl | http://suicide777bomber.deviantart.com
 
 

xgrzesx


Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 298
Wysłany: 2006-04-14, 09:50   

A ja tam jeszcze nigdy nie bylem, ale chetnie sprawdze, skoro panna BlackLady tak ładnie poleca.
 
 

BlackLady


Dołączył: 13 Kwi 2006
Posty: 10
Wysłany: 2006-04-14, 19:54   

wiem wiem, ale troche za malo. mozecie polecic jakas zaloge podobna do HAVE FUN??
 
 

xgrzesx


Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 298
Wysłany: 2006-04-14, 22:01   

BlackLady napisał/a:
mozecie polecic jakas zaloge podobna do HAVE FUN??

Co masz na mysli jako "załoge"? Ludzi czy impreze? Bo jesli imreze to jest jeszcze Self Destruction Night w klubie Liverpool.
 
 

BlackLady


Dołączył: 13 Kwi 2006
Posty: 10
Wysłany: 2006-04-15, 01:24   

Ludzi, ktorzy graja taka muzyke jak zaloga HAVE FUN
 
 

d0ti



Dołączyła: 03 Kwi 2006
Posty: 701
Skąd: wROCK.pl
 
Wysłany: 2006-04-15, 01:41   

biorać pod uwage jak bardzo "miło" zakonczyło sie ostatnie HF w Tym klubie ja chocbym znała kogoś to bym mu nie poleciła robienia tam imprezy :]
_________________
...ho?li makaroni.....
 
 

BlackLady


Dołączył: 13 Kwi 2006
Posty: 10
Wysłany: 2006-04-15, 01:48   

a ty byles organizatorem??
 
 

d0ti



Dołączyła: 03 Kwi 2006
Posty: 701
Skąd: wROCK.pl
 
Wysłany: 2006-04-15, 02:39   

byłaś :] ewentulanie ;p ..no yy moze tak troche..w kazdym razie puszczałam tam muze lecz niestety do momentu kiedy pewiem Pan zaczał sie burzyć ze wyłaczamy spzret.. było ..mineło
_________________
...ho?li makaroni.....
 
 

BlackLady


Dołączył: 13 Kwi 2006
Posty: 10
Wysłany: 2006-04-15, 03:36   

Mysle ze to bylo male nieporozumienie. zreszta nie wazne. bylo minelo. :) :):) a zycie toczy sie dalej. :) :):)
 
 

mOrel



Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 248
Skąd: WrocławINFO
Wysłany: 2006-05-04, 15:13   

Hmmmm Wagon faktycznie fajna miejscówka (blisko do centrum a że bronek tani można tam zaczynać wypad na miasto), jednak ja bym zmienił dizajn w środku - wogóle mi to nie pasuje do dworca.
w Skarżysku - Kamiennym jest taka knajpa koło dworca - nazywa się Semafor (z komikiem!) i wygląda jak poczekalnia na starym dworcu - o jest fajny klimat, a w Wagonie mógłby byc podobny ;)
_________________

|http://www.last.fm/user/m0rel/|
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-05-05, 00:35   

Jeśli chodzi o 'załogi' podobne od Have Fun to niemal każdy w dzisiejszych czasach może coś takiego poprowadzić - ogólnie osoby prowadzące to forum właśnie organizowały Have Fun (razem z byłymi działaczami IQ - ratio DJ:goście wyszło 1:1 : )
W Wagonie były trzy HF i ja je uwazam za udane, klub jest po prostu znany raczej od innej strony - więcej koncertów rockowych/rockotek i na pewno interes by się kręcił. Mogę (d0ti pewnie też - w Madnessie też ją chcieli na DJ zwinąć ale się nie dała : ) poprowadzić częściej, nawet bardziej lajtową imprezkę albo udostępnić zbiory (z Liverkiem wymieniam się teledyskami, wycinam wstawki ripperów i tam interes kwitnie : P
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

mychalyna
cycalyna



Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 507
Skąd: K-PAX
 
Wysłany: 2007-08-30, 01:05   

dla mnie klub jest za malutki.... chociaż nigdy nie byłam zupełnie trzeźwa kiedy wkraczałam w jego progi dlatego ciężko mi jest powiedzieć..... wiem że byłam tam dwa razy: 1->na andrzejkach i straaaaasznie mi się tam podobało ale też nie miałam jasności umysłu ;) a drugi raz na koncercie crawl i innych[dużo tego było] i w zasadzie też byłam wstawiona bo wiem ze grołlowałam w balkoniku.....
_________________
Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close...
www.myspace.com/mychalyna | www.lastfm.pl/user/Mychalyna | www.myspace.com/spiralnight
 
 

mychalyna
cycalyna



Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 507
Skąd: K-PAX
 
Wysłany: 2009-04-29, 18:59   

po trzeźwemu też udało mi się być i nie przepadam za tym klubem, kurcze, coś tam nie gra
_________________
Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close...
www.myspace.com/mychalyna | www.lastfm.pl/user/Mychalyna | www.myspace.com/spiralnight
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2009-04-30, 00:02   

no jak ne ma koncertów to ne gr a;P
Choć racja ,że z puszki lecieć może [;
Ja tam ne narzekam.
HaveFun-Party były tam wszystkie udane, a i koncerty ne były jakoś szczególnie zue [;
Ale co racja to racja,że jak jest dużo ludzi i bawią sie na parkiecie to jest duszno jak... jak w WZcie na Sabatonie ;P Z ludzi się leje i powietrze się skrapla ;P
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

Nathan Drake


Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 2
Wysłany: 2009-07-22, 13:40   

Ni e przepadam za tym "klubem". Koncerty na fatalnym poziomie, niedobre piwo, tandetny wystrój. Odradzam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku