Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: mychalyna
2007-12-18, 00:19
Spiral Out Night #2
Autor Wiadomość

Dzidzia



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 168
Wysłany: 2007-09-26, 16:01   

stara śpiewka, wszyscy będą, wszyscy na party, a potem wszystkim cos wypada i nie wypada iść....
Ja tam chętnie sie pointegruję, jesli jeszcze z kims zintegrowana nie jestem! Ale dopiero w poolu
A ponieważ straciłam juz rachube kto ma urodziny, kto imieniny a komu zdechł chomik, to jubilatów i solenizantów prosimy o trzymanie w reku transparentu informującego:)
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2007-09-26, 16:43   

Poniewaz wiemy jak to jest z tym deszczem w Kaczogrodzie naszym, takowoż, jako i niewiasta zacna wspomniec powyzej raczyła, spotkać się nijak i dogadać w gronie naszym nie można, spotkanie następujące proponuję. Nieopodal budynku operą zwanego, park złocisty się rozciąga, przeciw niemu fosa zielenią się mieni. Naprzeciw fosy kamienice obskurne, szarością swą odstraszać zwykły. Między nimi brama odorem zapraszające i to właśnie w owej trunki jakoweś spożyć można bezpiecznie. Tak więc proponuję spotkanie przy kawie o godzinie 19 przy bramie owej bądź w parku, rozstrzygnijcie sami.

No chyba ze sie spotkamy w Poolu jakos wczesniej, tylko nie wiem o ktorej zaczna wpuszczac. Głównie chodzi o to zeby moc pogadac, poki bedzie w miare cicho. To ma byc integracja, a nie nauka migowego.

P.S. A jak David sie nie zjawi, to ja po niego pojde (chociaz nie wiem gdzie, ale sie dowiem) i narobie mu takiego obciachu, ze juz nigdy w zyciu nie powie, ze jestem miła. Dziękuję.
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2007-09-26, 20:55   

hehe xD Ja powinnam mieć czas od 18:10 mniej więcej więc na 19:00 powinnam na 100% dotrzeć z Maja obojętnie czy do Bolca czy do bramy ;]
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

Dzidzia



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 168
Wysłany: 2007-09-26, 21:58   

NIE UMIECIE KORZYSTAć Z FORUM! -powiedział konan bajkopisarz do tłumu!
Panie Administratorze, pani Administrator, wysoki sądzie, a oni mówią o beforparty w nie-beforparty!!
Ja nie donoszę, ja informuje!
usu?my ich wszystkich z forum! wszystkich! wszystkich!
 
 

d0ti



Dołączyła: 03 Kwi 2006
Posty: 701
Skąd: wROCK.pl
 
Wysłany: 2007-09-26, 22:30   

..ta to może ja zbanuje wszystkie 10 osób które sie w ogóle wypowiadają i forum umrze..ekhem..śśświetny pomysł ;]
_________________
...ho?li makaroni.....
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2007-09-26, 22:50   

Dobra, mam was dosc, ja bede w piatek o 19 w parku za opera, blizej foasy i chodnika, zeby mnie widac bylo ;) . A jak bedzie padalo to bede stala kolo drzwi do liverpoola (albo w srodku jak bedzie otwarte, a pewnie nie bedzie). To mnie wypatrywac, kto sie stesknil! ;)
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

Cement
mały, uczesany, asceta



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 256
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2007-09-26, 23:58   

ajjj widze ze sie o mnie rozchodziło a ja nic... bede w liverku a moze nawet na beforeparty jak sie wyrobie.
do zobaczenia !!
_________________

 
 

bolo



Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 83
Skąd: Gorzów / Wrocław
 
Wysłany: 2007-09-27, 01:03   

Jako że mrozić dupy mi się nie chce, komunikat do wszystkich: BEFORPARTY SPIRAL OUT NIGHT 2 U BOLA NA CHACIE: boya-żele?skiego 69/7, koło placu kromera od 17:00, browar w lodówce już mam, wódę w zamrażalniku, jakoś się do poola dotoczymy ;], parę fajnych ludzi na bank będzie, resztę jeszcze na gg pomęczę.
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2007-09-27, 03:09   

Jako ze mam blisko, to przyjde pod warunkiem, ze bedzie tam jeszcze jakas kobieta. stąd. :>
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2007-09-27, 12:11   

Yaga ne bój się Bolca :D To niegroźny (nawet po pijaku xD) chop ;)
I jak wypije to można go przekonać żeby zagrał na gitarze choć wcześniej zapiera sie ,ze grać ne będzie xD Więc wbijaj bez strachu ;]
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2007-09-27, 12:20   

ty ziomala, ja go wlasnie znam i dlatego sie boje :P
A tak naprawde to nei chodzi o obawy o zdrowie tylko o to co ja tam kufa bede robic :P
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2007-09-28, 00:44   

spoko, ja bede jednak od razu po pracy. Się na powiedzmy 18:00 powinnam spokojnie wyrobić i być już u Bolesława ;]
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2007-09-28, 12:04   

dobra jak mi nic nie wypadnie to tez tam kolo 18 wpadne, a jak mi wypadnie, to przyjde dopiero do livca.
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2007-09-28, 17:08   

Przepraszam ale ja się z pracą ne wyrobię tak więc będe dopiero w livcu na kocercie _-_ I ogólnie będe tylko na koncercie bo po musze spadać do domu bo mam robote na głowie _-_ jak się z nią wyrobie to może potem jeszcze przyjade koło 1-2 w nocy na impreze ;)
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

bojan


Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 130
Skąd: Nieznajowa
 
Wysłany: 2007-09-30, 02:44   

orajt

to sie pierwszy wypowiem


Fajniusio, lepiej niz na SN1. CO.IN porzadzili, muza dopisala (a jak!), kolega Bolo przyladowal mi w kichawe, teledyski dodaly klimatu.


Jedna luzna mysl: moze, next timem, zorganizowac noc bardziej TOOL'owa - puscic wszystkie kawalki, animacje, teledyski (jest sporo fanowskich na TyRurze) i zrobic sobie taki maly, TOOL'owy recitalik :D


Anyway: swietna robota pani M!
_________________
http://www.myspace.com/hoaband
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2007-09-30, 11:57   

NO bardzo bylo fajnie, szkoda tylko, ze za kazdym razem kiedy ide na koncert, co mi musi wypasc i wychodze po 23... Ale coz.

Michalino, milo bylo Cie w koncu poznac, d0ti, Agato- trzymam za slowo (Metallica cover mam na mysli ;) ), Bolo, jak jeszcze raz zlapiesz mnie za dupe, zginiesz, USAGI- fajne różowe włosy :P

Co do koncertow: CO.IN calkiem fajnie, nawet sie pobujalam ;) , bardzo dobry pomysl z tymi TV :D . Glebsze przemyslenia moze na razie zachowam dla siebie. PopUpu nie slyszalam poniewaz musialam wyjsc 30 minut przed północą(btw, o ktorej oni w ogole zaczeli grac), żenada, gwiazdorstwo, kopa w dupe dostac powinni, lipa, ble.
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

Cement
mały, uczesany, asceta



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 256
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2007-09-30, 12:17   

teraz ja wskoczę na Bola :P non stop miał minę jakby zaraz miał mi wpakować nóż pod żebra :] próby pogadania(jak d0ti i usagi już wiedza jestem bezkonfliktowym człowiekiem ;] ) zako?czyły się na spojrzeniu które trochę testamentem zaleciało.
impreza MEGA!! CO.IN kozacko.
musiałem wyjść wcześniej bo trochę źle się poczułem ;/ jednak wszechobecny dym papierosowy to nie dla mnie. wiec ludziska TABAKA UBER ALLES!!
pozdrawiam
_________________

 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2007-09-30, 12:21   

Cement, tak baj de łej, dlaczego ty sie mnie boisz? :D
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

Cement
mały, uczesany, asceta



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 256
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2007-09-30, 12:58   

co ja gdzie kiedy jak? niczego sie nie boje! kiedy niby sie bałem? pewnie nie poznałem Cie :wink:
_________________

 
 

bolo



Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 83
Skąd: Gorzów / Wrocław
 
Wysłany: 2007-09-30, 13:45   

dobra, więcej nie pije.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku