Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
wROCK istnieje od 10 grudnia 2002 - 1795 dni
Autor Wiadomość

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2007-12-10, 00:31   wROCK istnieje od 10 grudnia 2002 - 1795 dni

5 lat temu d0ti wgrała na serwer pierwszą wersję stronki wrock.pl (wrock.prv.pl) - większość z was pewnie nie miała stałego łącza, ona zresztą też : ) Ja dołączyłem znacznie później - pamiętam że był to okres gdzie trzeba było chodzić po mieście aby patrzeć na plakaty imprez/koncertów, nie było nigdzie informacji w sieci co i gdzie. Zresztą wtedy niczego nie było : )

Teraz serwisów gdzie można poczytać o wrocławskich koncertach/imprezach jest bez liku, o wrocławskich zespołach - kilka, w tym nijaki myspace : )

Nie jest to wdzięczna branża, scena dolnośląska nie wyróżnia się jakoś specjalnie na tle innych, Wrocław nie jest koncertowym centrum ale sam wiem (jak byłem za granicą) że takich klubów jak tutaj - nie ma nigdzie.

Dzię-ku-je-my.
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

d0ti



Dołączyła: 03 Kwi 2006
Posty: 701
Skąd: wROCK.pl
 
Wysłany: 2007-12-10, 02:42   

..pierwsza wersja strony ;] ..tak wiem bez komentarza,
ale od czegoś każy zaczyna ;]

_________________
...ho?li makaroni.....
 
 

za??s



Dołączył: 13 Lip 2006
Posty: 97
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-12-11, 00:34   

No to najlepszego i kolejnej piątki!

p.s. dziękujemy :)
_________________
www.dustblow.com
www.myspace.com/dustblow
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2007-12-11, 21:36   

no no pamiętam te czasy gdy d0ti zaczynała i przychodziła do domu ze stertami plakatów zerwanych z miastowych ścian i tym podobnych miejsc by wklepać informacje na stronkę ah ah <łezka w oku się kręci> T^T

I jak się biedactwo załamywało gdy dostawała ileś tam maili z informacjami o koncertach, imprezach, zespołach, info do działów sprzedam, kupię, poszukuje gitarzysty ;P i ne wyrabiała z przerabianiem tego i ręcznym umieszczaniem każdej informacji z osobna na stronce gdy za plecami stał jej modem śliniąc się lecącymi impulsami oraz ojciec trzymający rachunki za telefon i czepiający się ,ze są za wysokie xP

Czasy gdy d0ti była na tyle młoda ,ze rodzice ne chcieli puszczać jej samej do klubów i wracać z nich musiała o 22:00 a mimo to zaczęła robić stronke o wRockławskim światku ;)

ta, to były czasy...

A teraz jest zupełnie inaczej ;]
Od pierwszych dni wszystko szło ku lepszemu, i oby dalej tak było!!! ^___^
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

mychalyna
cycalyna



Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 507
Skąd: K-PAX
 
Wysłany: 2007-12-13, 13:11   

no dobra ;p ja nie pamietam tych czasow ;p
ale idea i pomysl i checi i zapal mi imponuja :D
i mam nadzieje ze juz tak zostanie a pozniej jak bedziecie starzy i zdretwiali to przekazecie paleczke dalej i nic tutaj nigdy nie stanie w miejscu!
sto lat! hehe :D
_________________
Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close...
www.myspace.com/mychalyna | www.lastfm.pl/user/Mychalyna | www.myspace.com/spiralnight
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2007-12-18, 08:06   

tak tak ja tez skladam najlepsze zyczenia i przy okazji zwracam uwage,ze skoro spiral sie doczekal wlasnego forum, to self powinien go miec rowniez. I to od dawna. Bardzom z tego powodu smutna.
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2007-12-18, 16:11   

Forum Spiral powstało na życzenie twórcy imprezy i na podstawie poprzedniej strony o Spiralu - Mychalyny. Można by robić dużo for - i tak na wrocku jest bałagan w Hyde-Parku i zastanawiam się co gdzie wywalić.

Self jest imprezą liverpoolową i ma na stronie liverpoolu jakby oficjalne forum, wydaje mi się że w obecnej formie działa - temat o konkretnym selfie w dziale imprezy, z apowiedziami przed i refleksjami po.

Można przemyśleć stworzenie podforum albo przykleić wątek o Spiral w dziale Koncerty i Imprezy - będę negocjował.

Forum i tak powoli staje się kociołkiem kilku(nastu) osób [pomijam rzesze czytających którym współczuję : ) ] i jest nieco za duże (chodzi o ilość działów) więc na Gwiazdkę się zastanowię co z tym zrobić.

Bo osobiście robić podfora w forach nie lubię i można się zgubić : )
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku