Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Spiral Out Night #3
Autor Wiadomość

stemp



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 338
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-01-26, 13:14   

mychalyna gratulacje swietny koncert
_________________
seems to me to be the insanity
it seems to me i've become the oddity

http://www.myspace.com/deadbrokeband
 
 

Sin



Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 194
Skąd: Bułgaria
 
Wysłany: 2008-01-26, 13:26   

nie moge sie nie zgodzic
co prawda elektro pod koniec imprezy wymiotlo nawet najwytrwalszych, ale na szczescie Psychol uratowal sytuacje, grajac na gitarze :D
a zespoly - bomba :D
_________________
Zapraszam na najmniej profesjonalną audycję pod słońcem :D
www.myspace.com/sincityluz
 
 

bolo



Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 83
Skąd: Gorzów / Wrocław
 
Wysłany: 2008-01-26, 14:40   

Foty by usagi:
http://foty.siwucha.one.p..._-_spiral_out_3
Spiral The Movie:
http://foty.siwucha.one.p..._3/mvi_6367.avi
 
 

mychalyna
cycalyna



Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 507
Skąd: K-PAX
 
Wysłany: 2008-01-27, 00:15   

no i znowu nie wyszlo tak jak mialo byc;p eh, zawsze cos;p
według mnie było w porządku, ale to nie było TO co na poprzednich spiral, chciało sie zaeksperymentować to się miało :P
bardzo podobała mi się atmosfera po koncertach, ta grupa [LICZNA jak NIGDY!] prawdziwych toolowców!! jeszcze czegoś takiego nie miałam, zazwyczaj jak sie toola puszczało to parkiet był pusty! (zgrozo!)
elektro było srogie :>
koncerty.... nie moglam się nimi cieszyć, bo wyjątkowo dużo stresu miałam na tej spiral ;p ciemna strona organizacji odcisnęła piętno na mojej psychice :P
dziękuję wszystkim którzy przyszli :hamster_beautiful: mimo żałoby narodowej i SESJI :-o
_________________
Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close...
www.myspace.com/mychalyna | www.lastfm.pl/user/Mychalyna | www.myspace.com/spiralnight
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2008-01-27, 13:33   

Hetane wymiotło w kosmos mimo że to nie muza dla mnie, gitarowe smaczki i brzmienie było super a perkusja elekroniczna bardzo dobrze się sprawdza i częściej powinna być przez zespoły używana : )

Ale nie automat jak na K2 bo od basu i lubudubu przysnąłem na kanapie i się na afterparty już nie podniosłem. K2 grało o 3 kawałki za długo.

Ja myślę że nie możesz się przejmować organizacją, frekwencją itd - przywykniesz do robienia imprez, jak cie to stresuje to zmie? zawód : ) Ja też pewnie kiedyś się wkurzałem ale teraz mi generalnie rybka, ekipę miałaś twardą i koncerty udane więc coco jumbo i do przodu.
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2008-01-27, 14:03   

Szkoda ,ze ne zostałam na imprezie po koncercie i wylądowałam ze znajomymi w Intro ale następnym razem nadrobię ;P
(w sumie w ogóle miało mnie na Spiralu ne być a byłam xD)

Bardzo podobało mi się Hetane, gratuluje udanego koncertowania :) Z przyjemnością wybiorę się jeszcze kiedyś. Oby tak dalej!! (;

K2 tak średnio.
Miałam fajnego lola jak robiąc zdjęcia co jakiś czas stwierdzałam ,ze przydało by się cyknąć perkusistę i za każdym razem zapominałam ,ze go tam ne ma xD więc miałam lola jak spoglądałam na samotnie stojącą perkę xD
(a może ukrył się w którymś z bębnów p; ).

Tak więc dziękuję wszystkim za mile i wspólnie spędzony czas (głównie przed koncertem) i liczę na równie miłą albo i lepszą zabawę na następnej Spiralnej nocy ;]
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

Sin



Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 194
Skąd: Bułgaria
 
Wysłany: 2008-01-27, 23:08   

powiem szczerze, ze brak perkusisty w k2 mnie - o dziwo - pozytywnie zaskoczyl, mam slabosc do takiego disco-rytmu (pietno odcisniete przez Got the Life : )
_________________
Zapraszam na najmniej profesjonalną audycję pod słońcem :D
www.myspace.com/sincityluz
 
 

Cement
mały, uczesany, asceta



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 256
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2008-01-27, 23:49   

poprzednie spirale bardziej mi się podobały. mówiłem Michalinie, że te kapele są jak dla mnie za bardzo "elektroniczne", dopiero pare szklaneczek złocistego gazowanego trunku zmiękczyły moje gusta.
tak czy siak, biorąc po uwage wszystkie za i przeciw, faze w której znajdował się merkury musze powiedzieć że podobalo mi się :-)
do następnego
_________________

 
 

mychalyna
cycalyna



Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 507
Skąd: K-PAX
 
Wysłany: 2008-01-29, 11:53   

Jars napisał/a:
przywykniesz do robienia imprez, jak cie to stresuje to zmie? zawód : )

taki stres raz na kilka miesięcy jest nawet zdrowy ;p
Hetane jest właśnie takim 'typem' zespołu, który idealnie mi pasował na spiral, troche ryzykowne było zaproszenie ich, ponieważ mieli dłuższą przerwe w graniu i nie wiedziałam jak to wszystko wypali, ale właśnie takich zespołów szukam. Nie wiem dlaczego nie zagrali bisa, nie lubie takich sytuacji kiedy publika sie domaga a zespół to olewa. Może sie nie przygotowali. Nie wiem.
Szkoda też że zagrali brabrasen jako pierwszy utwór, według mnie powinno to być w środku jakoś, albo mogliby właśnie na bis powtórzyć.
(Bedzie niedługo okazja na wybranie się ponowne w 'muzyczną podróż' z Hetane xD 29 lutego w firleju z Co.In. i Monstergod)

K2 dla mnie było za cicho :-? ? albo już jestem głucha :mrgreen: szczerze to lepiej wypadli na koncercie w zmierzchu rok temu kiedy publiki mieli tyle co palców u jednej ręki. No i ten cover na koniec, mówiłam że miło byłoby usłyszeć jakiś cover zespołów apc,toola,nina,deftonsuf, aleeeee nieeeeee -_-' nijak mi to tam pasowało, najważniejsze że ludzie się bawili, w sumie :D
Niemniej są tak wspaniałymi ludźmi, bezproblemowi, że ciężko mi na nich złe slowo powiedzieć :D

Ogólnia ta spiral ze wszsytkich jakie były też najmniej mi sie podobała i tutaj zgadzam się z Cementem;p
_________________
Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close...
www.myspace.com/mychalyna | www.lastfm.pl/user/Mychalyna | www.myspace.com/spiralnight
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2008-01-29, 12:25   

mychalyna napisał/a:
Nie wiem dlaczego nie zagrali bisa,


Podejrzewam że nie dlatego że nie chcieli itd - było już naprawdę późno, koncerty zaczęły się o godzinę za późno (kumam że ustawienie tylu pudełek na scenie to nie lada wyczyn), poza tym może taki mieli zamiar - moim zdaniem 100x lepiej wypadł brak bisu Hetane niż przesadzony 4-kawałkowy bis K2 który mnie omal wpędził do grobu mimo że ten cover był super - na nim powinni sko?czyć i moja opinia o koncercie byłaby o wiele lepsza.

@Sin - Got the Life jak najbardziej, w K2 mi się podobało stukanie w basik i perka ale nie wyobrażam sobie słuchania Got The Life 12 razy pod rząd z pobitym basem i środkiem - dla mnie perka i bas w każdym kawałku były identyczne, Stempniowi zazdrościłem penisików w uchu a wyjść nie wypadało bo Michalina jeszcze by na Prodigy nie przyszła :mrgreen:
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

mychalyna
cycalyna



Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 507
Skąd: K-PAX
 
Wysłany: 2008-02-04, 18:32   

artykuł z wyborczej :P ->
http://img528.imageshack..../artykulva9.jpg
_________________
Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close...
www.myspace.com/mychalyna | www.lastfm.pl/user/Mychalyna | www.myspace.com/spiralnight
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2008-02-05, 16:14   

No widzę Rafałowi zaczynają podobać się wrocławskie zespoły : )
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

feyd



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 32
Wysłany: 2009-05-01, 12:41   

Mychalyna i Usagi, będziecie miały coś przeciwko, jeśli zapodam na forum Hetane te linki do odpowiednio artykułu z Wyborczej i fotek z koncertu?
 
 

mychalyna
cycalyna



Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 507
Skąd: K-PAX
 
Wysłany: 2009-05-03, 00:15   

ależ nie mam nic przeciwko, nie wiem jak Usa, pewnie będziesz musiał jej dużo zapłacić :-P
tutaj - http://www.myspace.com/spiralnight znajdziesz również zdjęcia K.Zatyckiego i chłopaka o ksywie "starzec" :)
_________________
Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close...
www.myspace.com/mychalyna | www.lastfm.pl/user/Mychalyna | www.myspace.com/spiralnight
 
 

feyd



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 32
Wysłany: 2009-05-03, 11:07   

Dzięki! Do majspejsa imprezy dokopałem się już jakiś czas temu (taki ze mnie Sherlock) :mrgreen: . Tylko właśnie, o ile tam są praktycznie tylko fotki grających zespołów, tak tutaj jest też dużo zdjęć o charakterze prywatnym, jak mi się wydaje. Dlatego wolę się zapytać o pozwolenie, bo może Usagi sobie po prostu nie życzyć, aby owe foty wyszły poza to forum. Co do ewentualnej opłaty, to myślę, że się jakoś dogadamy ;-) .
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2009-05-03, 21:49   

eeeej xD Robicie ze mnie podłą materialistkę xP
:<
666 browarów, ostatnie słowo :<
żartuję [;
Ała, to wtedy rozwaliłam sobie kolana :(
Zdjęcia możesz zapodać, choć tam w sumie są zdjęcia z picia przed imprezą. AAaaale dużo ich tam ni ma, to chyba za to ne zawisnę P:
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

mychalyna
cycalyna



Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 507
Skąd: K-PAX
 
Wysłany: 2009-05-04, 00:16   

Usa jak śmiesz tak mało brac za zdjęcia ZE SPIRAL, poza tym, twoja wrażliwość artystyczna widoczna w nich na kazdym kroku, zasługuje na wystawę w najznamienitszych galeriach, a nie tam, na forum hetanków, phi ;p
_________________
Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close...
www.myspace.com/mychalyna | www.lastfm.pl/user/Mychalyna | www.myspace.com/spiralnight
 
 

feyd



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 32
Wysłany: 2009-05-04, 12:54   

To panie wyjaśnią sobie wszelkie anse, a ja tymczasem cichaczem biorę foty pod pachę i uciekam, bo jeszcze się rozmyślą ;-) . Poza tym forum HT to dla mnie jest najznamienitsza galeria, no w końcu sam ją tworzę ;-) . Jeszcze raz dziękuję za pozwolenie.
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2009-05-04, 23:42   

Moja droga, jak chcesz to przy najbliższej okazji możesz mnie za to ukarać, obijając marchwią :D Albo inną natką pietruszki xP
Ja tam ne wiem czy te zdjęcia się w ogóle nadają do pokazywania szerszej publice p;
Tjaaa gdzie dwie się gryzą, tam feyd korzysta :D ? Tylko napisz kto zdjęcia robił :< Ja znaczy się p:
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

feyd



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 32
Wysłany: 2009-05-05, 11:38   

USAGI napisał/a:
Tylko napisz kto zdjęcia robił


Jasna sprawa, creditsy to była pierwsza rzecz, jaką zrobiłem.

Poza tym obijanie marchwią to zbyt okrutne. Proszę natychmiast tego zaniechać, bom się poczuł winny przelewu krwi!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku