Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Jars
2008-02-21, 10:20
co.in. - dyskusje wieczorową porą
Autor Wiadomość

nikt



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 296
Skąd: Nowy Sącz/Wrocław
 
Wysłany: 2008-01-03, 20:30   

Streiner napisał/a:
...bo nie wydajesz się być takim bystrzachą co to by, sobie byłby w stanie kolesi zwąchać w piaskownicy}..

....i tak nie zrozumiesz o co mi chodzi buraku...... kolejny polonista którego nauczyli zasad pisania a zapomnieli o wychowaniu

...no co ty człowieczku debil jakiś jesteś? ... skaczesz do mnie, tak jak bym Ci pokój naleśnikami wytapetował. i jeszcze jak znam życie to zaraz mi jeszcze powiesz ze to ja Cię pierwszy zaczepiłem. nie podoba sie? to poszedł won. a nie siejesz tu chamstwo i agresje. i proszę Cię nie pisz nic więcej, bo wiesz mi, czy nie, ale szkodę to tylko sobie robisz...}


litosci :hamster_abandoned: chyba sie nie slyszysz

masz jeszcze jakies ciekawe teorie na temat brakow w moim wychowaniu?? mozesz smialo uzywac takich epitetow jak poprzednio


i dalej nie na temat piszesz misiu kolorowy :*
_________________
www.sevenstring.pl
 
 

Streiner


Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 22
Skąd: Enterprise
Wysłany: 2008-01-04, 11:07   

kolorowy, kolorowy... no co Ty oszalała(e)ś dziś jest piękny dzie?, a ja zaraz jadę w miasto szukać jakąś przyczajówe :-D wiesz co? ten głupi świat działa w ten sposób że jak nie będziesz się bronić to zdepczą Cię i nawet nie zauważą. w tym świecie gdzie przeważnie występują prawa buszu. jeśli nie chcesz, nie potrafisz być agresywny(a) to musisz być cwany(a), bo uznają Cię za słabego a pamiętaj że podobno człowiek pochodzi od małpy. ale ja w to nie wierze i już chyba pora, by uwierzyli też w to inni...

a no, na jaki mam pisać temat? jak w tym temacie, nie ma tematu. aaaa że chodzi Ci o to, że nie wieczorem :-D
ooooo mamuniu aaaalllllee fajnie :-P idę po jakąś herbatę czy cuś....ωτøΓ®¾√§≡¢£€↓°™•Ψ he,he a co to? :hamster_donotwant:
_________________
paleniezamulausypiazabijaodmulsięnieśpijżyj...
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2008-01-04, 13:36   

Streiner napisał/a:
bo nie wydajesz się być takim bystrzachą co to by, sobie byłby w stanie (...)

Noż kurna staram sie staram i jakos ni kak nie rozumiem sensu tej wypowiedz...

Streiner napisał/a:

(i tak nie zrozumiesz o co mi chodzi buraku) patrząc na zachowanie to pewnie to twoje gimnazjum było prywatne katolickie. ,,najciemniej pod latarnią,,:D kolejny polonista którego nauczyli zasad pisania a zapomnieli o wychowaniu}

Ty popatrz, przynajmniej sie zasad pisowni nauczyl, bierz z niego przykald...

Streiner napisał/a:

z resztą sam wiem po sobie ,,jak sami nie zrozumiemy, to nikt nam nie przetłumaczy,, też miałem ten okres że byłem najmądrzejszy. o mamuniu dlaczego rodzimy się tak cholernie upośledzeni...


Czy aby jestes pewien, ze ten okres juz minął???

Streiner napisał/a:

jojoj,joj tak Ci źle, tak nie dobrze. a czy ktoś Cię o coś prosił? no co ty człowieczku debil jakiś jesteś? (...)


To bardzo uprzejme bylo, doprawdy! Swoja droga uwielbiam po prostu, kiedy ktos nie potrafi znalezc sensownego argumentu i posluguje sie wyzwiskami. To takie dojrzale i na poziomie, znamionuje pozycje spoleczna i przynaleznosc klasowa. Ech...

Streiner napisał/a:

nie podoba sie? to poszedł won.

Nazwajem, ach nawzajem!!! :hamster_beautiful:

Streiner napisał/a:

a nie siejesz tu chamstwo i agresje. i proszę Cię nie pisz nic więcej, bo wiesz mi, czy nie, ale szkodę to tylko sobie robisz...}


A tu ci sie cos robaczku popierdolilo, bo to raczej nie on...

Na zakonczenie zacytuję Twoją złotą myśl:

Cytat:

ale ja w to nie wierze i już chyba pora, by uwierzyli też w to inni...


Tak więc, ja nie pozdrawiam i chyba pora abys ty pozdrowil takze i mnie! Bywaj, druhu!
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

Streiner


Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 22
Skąd: Enterprise
Wysłany: 2008-01-04, 14:14   

wiem, że powinienem przystosować się do was, pisać i rozumować w waszym języku. tyle że ja naprawdę staram się być dobrym człowiekiem.
...e tam, to i tak bez sensu...sorki że zmąciłem wasz spokój.....
:-) ;-) :-> :-D :-P :-o :mrgreen: :lol: :-( :-| :-/ :-? :-x :shock: :cry: :oops: 8-) :evil: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :twisted:
_________________
paleniezamulausypiazabijaodmulsięnieśpijżyj...
 
 

Neron
Gość

Wysłany: 2008-01-04, 14:57   

Streiner, na litość boską, opanuj się.
Nie wątpię, że dobrym człowiekiem jesteś, wierzę w to bardzo, ale problem (i to Twój i nikogo więcej) polega na tym, że najwyraźniej nie słuchasz (nie czytasz) uważnie, jesteś nastawiony na nadawanie a nie na odbiór. Ludzie smarują Ci tutaj konkretne argumenty, podają konkretne przykłady miejsc, w których się zapętlasz i pleciesz bez sensu, a Ty zdajesz się to po prostu ignorować i jedziesz dalej.

Koleżanka nawet Ci wierszem (tekstem) odpowiedziała a Ty chyba nawet nie przeczytałeś go uważnie, bo nie spowodował on refleksji na jakże wrażliwym człowieku, za jakiego się zapewne uważasz. Zresztą, jeśli chcesz poprosić o tłumaczenie na polski to się nie krępuj.

Moja konkluzja jest następująca: opanuj kompleksy, nie nadymaj się i pozwól sobie pomóc. Nikt nie twierdzi, że nie możesz krytykować CO.IN., od tego jest to forum. Ale nieco dystansu do własnej osoby by Ci się niewątpliwie przydało, bo póki co, w świadomości każdego użytkownika tego forum (poza Tobą) zarysowałeś się jako ktoś kto jest po prostu zarozumiały a na niedomiar złego zupełnie bez powodu, bo ewidentnie nie reprezentujesz sobą zbyt wiele, poza czczym gadaniem.

Platonicznie zakochałeś się w dźwięku swojego głosu, mój drogi. A Twoje wypowiedzi są niezrozumiałe nie dlatego, że wszyscy cierpimy z powodu niskiego IQ - one są po prostu niezrozumiałe.
 
 

Streiner


Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 22
Skąd: Enterprise
Wysłany: 2008-01-04, 15:53   

Neron - ,,Ludzie smarują Ci tutaj konkretne argumenty, podają konkretne przykłady miejsc, w których
się zapętlasz i pleciesz bez sensu, a Ty zdajesz się to po prostu ignorować i jedziesz dalej,,

Konkretne? że to są niby konkretne argumenty?? i że to niby ja się zapętlam?? ehh. no ok. poddaje się i tak nie mam teraz do tego głowy. tym bardziej że widzę jak to wszystko zmierza na drogę która nie ma ko?ca. moim problemem jest to że za bardzo owijam w bawełne, zamiast pisać w prost. przez co, pewnych moich poglądów należy doszukiwać się między wierszami. zamiast tłumaczyć sobie zdania w których zawarte są słowa typu: ,,interpretować.. a skutki tego są takie że przestajecie mnie rozumieć. Lecz prawdziwym problemem jest to, że gdybym to mówił patrząc komuś w oczy. nie było by z tym żadnego problemu. nie da się napisać pewnych rzeczy w taki sposób w jaki chciałbyś to powiedzieć

Yaga - a ja jestem w 100% pewien Ze doskonale rozumiesz o co mi chodzi w słowach od których zaczynasz swój post . ot po prostu włączył Ci się znów agresor i czepiasz sie czego popadnie. a w tym przypadku doszukałaś się zdania które można napisać o wiele prościej. wolę Cię jak jesteś grzeczna dziewczynka. ostatni z cytatów (jak raczyłaś to ująć ,,złota myśl,,) też da się łatwo przetłumaczyć, ale nigdy poprawnie gdy będziesz próbować, przecedzić to przez złość...

Ps. a może by tak na zwiady..? hmm.. a czemu by nie.. ;-)
_________________
paleniezamulausypiazabijaodmulsięnieśpijżyj...
 
 

Streiner


Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 22
Skąd: Enterprise
Wysłany: 2008-01-11, 00:30   

no proszę, proszę kto to by pomyślał że ten lokal bez tego tłumu i o całkiem innym klimacie, jest taki zajebisty. nawet kawa mi smakowała ;-) a za piosenek Pati Yang - soul for me mają u mnie plusa.
i kogo my tu mamy. hmm.. może on tu mieszka? :-D
Wcale się nie dziwie że tak bronisz tego lokalu Yaga, tam na prawdę jest fajosko :hamster_attention:
tylko następnym razem schowaj troszkę te pazurki, bo na pierwszy rzut oka zdajesz się byś jakaś desperatka. a wiemy oboje że to nie prawda. Wiem, wiem ja też mam w dupie jak inni mnie odbierają, tyle że na tym ,,zakłamaniu,, w sensie oceniania drugiej osoby już po pierwszym kontakcie, bazuje 99% ludności. a nie raz warto jest mieć na uwadze wiedzieć, że nie wiesz kto i kiedy na ciebie patrzy...

,,czy ciemno, czy jasno. płynie muza przez miasto,, - oki jade dalej w trasę Wrocław nocą jest piękny :mrgreen:
_________________
paleniezamulausypiazabijaodmulsięnieśpijżyj...
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2008-01-11, 01:13   

No i masz... Ja jeszcze tych pazurkow to nie zdazylam wyciagnac ;) Ale tak poza tym, to czasami dobra ze mnie niewiasta...
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2008-01-14, 18:29   

Wątek przeniosłem do działu dostępnego dla adminów i moderatorów, nie mam teraz czasu przeczytać całą historię, dobrze że moderatorzy zadziałali. Potem najwyżej skasuję. Więc doktorze, nie masz już władzy nad swoimi postami a za publikowanie prywatnych wiadomości masz ostrzeżenie i 5 dni odpoczynku od forum.

Też stwierdziłem że nie będę czytał, poleciało w kosmos i nikt nie ma tam wjazdu a ten temat przesuwam do archiwum żeby nie wzbudzał kontrowersji

Dziwne historie można pisać ale z uszanowaniem dobra osób trzecich.
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

bloodthirster


Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 2
 
Wysłany: 2008-02-14, 22:24   

Hmm..... czytając homerowskie epopeje Stetete coś tam-ktosia można zasnąć. Nie do wiary, że świat oosi na sobie takich aroganckich ignoratów, którzy zupełnie nie potrafią prowadzić konstruktywnych dyskusji i wynosić z nich sensownych wniosków:(. Oto przykład człowieka, który dużo gada(a raczej pisze), a sam nic nie jest w stanie zrobić z własnym życiem- potrafi tylko krytykować wszystkich w koło- W cudzym oku dżazgę widzisz a w swoim nie potrafisz belki zauważyć bratku;p. Szymon brnie do przodu i realizuje własne marzenia i co najważniejsze robi to dobrze, jest człowiekiem spełnionym- w przeciwie?stwie do Ciebie. Sta? przed lustrem, złap się za przyrodzenie i zweryfikuj swoje życie, bo jak na mój gust to potrafisz tylko obrażać innych siedząc w domowym ciepełku za monitorem. Jetseś taaakiii dorsły XB??? To dlaczego ciągle z uporem małego dziecka przekonujesz kilku użytkowników, że jesteś "so sophisticated-uber-hiper"? Masz dużo kompleksów i w ten sposób wyładowywujesz się na tych, którzy ciężką pracą dochodzą do czegoś w życiu- Tobie nie było to dane, ale pamiętaj, że tylko 5% sukcesu to talent- reszta to ciężka praca mój drogi Emo-przyjacielu:). Przesta? wylewać swoje "goth tears'y" na klawiaturę i udowadniać wszystkim jaki to jesteś elokwentny, bo marnie to wypada i rozbolą Cię paluszki od klikania w klawiaturę. Lepiej napisz coś na polski do szkoły, choć pamiętaj, że nie liczy się ilość a jakość;). Wiesz moje życie to coś więcej niż tylko muzyka i koncerty, troszkę więcej od Ciebie przeszedłem i jakoś nie rozsadza mnie pycha, tak jak Ciebie. Masz się czym pochwalić, jakieś osiągnięcia życiowe? Chętnie zobaczymy Twoją stronę, zespół, co kolwiek... Jak na razie nie imponujesz niczym poza pychą i snobistycznym sposobem bycia- masz dar pisania powieści, ale chyba Twoja lewa pólkula(odowiada za logikę) pracuje troszkę gorzej:D. Jesteś świetnym przykładem polskiej mentalności- jeśli ktoś wychodzi z kotła, to reszta wciąga go z powrotem, co by mu za dobrze nie było... No 3maj się:>- myślę, że ta skromna wypowiedź rozgrzejei Twoje neurony do czerwoności i znów napiszesz kolejną odyseję- tylko pamiętaj na maturze z polskiego nie masz całego dnia, żeby coś napisać, więc jako starszy kolega radzę Ci, abyś pisał konkretne argumenty, bo egzaminatorzy nie lubią wodolejstwa;>. Powodzenia na drodze zmian i resocjalizacji własnej osoby...
_________________
\M/" Stay strong, world hold on tight- spirit crusher" \M/
 
 

Dale Cooper
PlektrON



Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 229
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2008-02-14, 23:14   

ale dr strajner chyba odszedł....
_________________
www.gitara-online.pl - Alternatywne Forum Gitarowe
 
 

bloodthirster


Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 2
 
Wysłany: 2008-02-15, 12:45   

Chyba nikt się tym nie przejmuje, bo ja osobiście nie będę za nim płakać :-> ...
_________________
\M/" Stay strong, world hold on tight- spirit crusher" \M/
 
 

czajna



Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 6
Skąd: Wrocek
 
Wysłany: 2008-02-18, 20:51   

hehe, fajne to,to... przypominasz mi streiner pewną grupę ludzi o których kiedyś czytałem. nazywali się jakoś ,,łowcy umysłów,, gdzieś w stanach lata jakoś 70-80 ale szybko słuch o nich zaginą jak zaczęło być o nich głośno. w podtekstach czytanych miedzy wierszami poszukiwali ludzi sobie podobnych z całkiem inna interpretacją świata i ludzi. gadali i pisali w normalny sposób ale mało kto ich rozumiał. a tak naprawdę potrafili ich rozumieć ludzie którzy w ogóle nie czuli się ludźmi. i dla siebie samych wcale nie pasowali do tego świata. po prostu byli inni. z mojej strony napiszę ci że strasznie zabłądziłeś wkraczając w ten klimat. to są ludzie o całkiem innej mentalności niż cała reszta społecze?stwa. nie czuć u nich agresji bo objawia się w inny sposób i robi potężną krzywdę im samym. na imprezach m.in. techno możesz dostać w ryj jak kogoś szturchniesz łokciem. ja to nazywam ,,agresja spontaniczna,, a w tym przypadku jest ,,agresja inteligentna,, i to z tego podmiotu rodzą sie takie ugrupowania jak ,,satanizm,, ,,rasizm,, i tego typu sekty gdzie przeważa muzyka typu, rock, pank, metal, sprawdź sobie statystyki ludzi w wieku 13-25lat którzy wylądowali w domu bez klamek 70% tych ludzi to ci co słuchają właśnie tego typu muzyki. zreszta nie dziwi mnie to, bo jak bym przez pół życia słuchał (tylko) tego typu muzyki to sam bym zwariował:D nie mówię że wszyscy z nich to wariaci. tyle że to jest taka naturalna selekcja ludzi. silniejsi wytrwają a słabsi nie. czyli odmiana fizyczna. (mniej podatni i bardziej) a to że znalazło sie tu paru którzy wieszają na ciebie psy. to, to z kolei też już dawno zostało naukowo udowodnione. ze ci którzy nie potrafią czegoś zrozumieć to reagują właśnie w ten sposób jak ten pan wyżej. oskarża kogoś o coś, co sam właśnie robi. tyle że to jest całkiem inna mentalność i on nawet nie ma o tym pojęcia. zresztą sam zobaczysz. przy kolejnej jego wypowiedzi. ja z kolei nie poczułem ani odrobiny. chamstwa, agresji, szyderczości ani niczego za co mógłbym sie obrazić gdyby takie słowa były kierowane do mnie. no fakt parę razy cię poniosło. ale uwierz mi że jesteś tu całkiem łagodny a znam takich co już by ich z kałakami po mieście szukali za takie obelgi:D to tyle o de mnie. pozdrawiam wszystkich i co złego to nie ja:)

Admin edit: poprawione ortografy.
 
 

Dale Cooper
PlektrON



Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 229
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2008-02-18, 21:35   

Hahaha i od nowa :D Total psychoza :D
_________________
www.gitara-online.pl - Alternatywne Forum Gitarowe
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2008-02-18, 22:05   

Cos to podejrzane. Juz wszak dosyc dawno temu temat trafil do archiwum, a ktos ciagle z uporem maniaka walkuje w kolko to samo :) Proponuje sprawdzic IP i porownac ze Strajnerowym :D
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

mychalyna
cycalyna



Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 507
Skąd: K-PAX
 
Wysłany: 2008-02-18, 22:08   

to streiner prowadzi dyskusje z kilku kont ;)



pewnie;p
_________________
Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close...
www.myspace.com/mychalyna | www.lastfm.pl/user/Mychalyna | www.myspace.com/spiralnight
 
 

czajna



Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 6
Skąd: Wrocek
 
Wysłany: 2008-02-20, 20:05   

yaga - po kim jak, jak po kim. ale po tobie to takiej inteligencji bym sie nie spodziewał. (szacunek) co do IP to jest to kafejka na komandorskiej 147 maja tu też bilarda i takie tam różniste zabawki. a co z kolei do zmiany nika to krzyczą tak na mnie na mojej wyspie. na stare konto nie mogę się wbić. pewnie z racji tej że pisałem o skasowaniu swoich postów (ale już mi przeszło) a z kolei co do kwestii wypowiedzi to nie są to moje słowa. no może troszkę inaczej je napisałem niż autor je wypowiadał. co do mnie moi mili to sorki ale chwilowo nie mam czasu na polemizowanie z wami na temat mojej odmienności w formie interpretacji rzeczywistości. ale bądźcie pewni że jeszcze dam się wszystkim we znaki. póki co to pozdrawiam wasz wszystkich razem z tymi co mnie nie rozumieją i życzę powodzenia wszystkim którym jest im ono potrzebne.

Ps. nie mam tu więcej kont. aż takiej schizofreni to jeszcze nie mam :hamster_donotwant:
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2008-02-20, 20:35   

?!??!?!?!?!?!?!!!!!!!!!!!????????? Buahahahahaha.
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

czajna



Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 6
Skąd: Wrocek
 
Wysłany: 2008-02-20, 20:50   

no i czego ty tu dziewczynko znowu nie rozumiesz? ciebie to czasem trzeba za rączkę jak dziecko prowadzić;) nie pytam nawet z czego się śmiejesz, bo tego z kolei to pewnie sama nie wiesz:/ (nie fikam, bo sie nie opłaca:P
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2008-02-21, 00:02   

Dziewczynką nie jestem już paru ładnych lat - ku mojej wielkiej rozpaczy...

Proszę modów o zamknięcie tematu.
_________________

http://ewstom.pl/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku