Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
dobre czasy
Autor Wiadomość

buba21


Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 5
Wysłany: 2008-01-22, 16:28   dobre czasy

prosze o informacje o klubie "dobre czasy" na ulicy szajnochy przy placu solnym..
bardzo ciężko coś w necie znaleźć - interesuje mnie ogólnie klimat tego klubu, wielkość - może jakieś fotki? bede wdzieczny za wszystkie informacje.
jeśli by ktoś miał fotki to prosze o przesłanie na buba21@tlen.pl

z góry dziękuję za pomoc
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2008-01-22, 22:10   

Znalazłem sporo recenzji na http://wroclaw.pogodzinac...3/DOBRE%20CZASY

Byłem nawet raz ale tak dawno, że nie pamiętam. Nie jest to jednak miejsce rockowe : ) Może warto samemu wpaść? Pewnie wszyscy chodzą do Salvadora naprzeciwko.
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2008-01-23, 00:18   

hm z tego co pamiętam to tam kiedyś byłam :)
Miejsce nawet ciekawe jak się chce wygodnie posiedzieć ze znajomymi przy piwku i rozmowach :)
Mniej więcej połowa to zwykłe stoliki drewniane a reszta to kanapowate loże.
Chyba ,ze coś źle pamiętam...
Muzyka jak była to ne pamiętam ale była na tyle właściwa ,ze dało się przy niej normalnie porozmawiać ne drąc się przez cały stolik ;) Aczkolwiek rockowa to raczej ne była.
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

buba21


Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 5
Wysłany: 2008-01-23, 09:35   

dzięki za szybką odpowiedź. a możecie mi jeszcze powiedzieć jaką mniej więcej ma powierzchnię ten lokal? chętnie sam bym zajrzał ale nie mieszkan na codzie? we wrocławiu.. niestety..
te pytania są efektem mojego pomysłu by ten lokal wynająć i w miarę możliwości przerobić na coś bardziej atrakcyjnego, wtapiającego się korzystniej w klimaty wrocławsiego rynku.
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2008-01-23, 10:48   

Gdzieś wyczytałem że może szykuje się zmiana właściciela.

Nie jest to duży klub, nie mówi się o nim dużo, lokalizacja wydaje się ciekawa ale Rynek to zupełnie nie miejsce "rockowe" i mogą być problemy wg mnie z publiką. Chociaż sąsiedni Salvador pęka w szwach.

Niedaleko jest Intro które bywa pustawe, inne kluby wielkości D-CZ są raczej "klimatyczne" do posiedzenia a często w takich miejscach nie sprawdza się rock. Zagłębiem dla rocka jest Podwale, zdecydowanie więcej knajp jest "za Pasażem Niepolda" - Strefa zero, Whisky Bar, Mleczarnia.

W Dobrych Czsach trzebaby pomyśleć o czymś co przyciągnie jakaś grupę osób. O tłumie co przybywa na pl. Solny i nie wie co ze sobą zrobić ale na dicho nie pójdzie, o miejscu "gdzie by tu się spotkać" (podczas których zawsze ląduję a Akademusie, Szeptach albo Happy Hour) gdzie nie muzyka jest priorytetem. Sam nie wiem : )

Sukces odnoszą kluby stawiające na rytmy latynoskie, chilloutowo-funkowo-reaggowe i ogólnie lajcik sofcik baunsik (np. Manana, Salvador, Droga do Mekki, Szepty, Happy Hour) mimo że ja chętniej posiadziałbym przy muzie z Intro to żaden z neutralnych muzycznie znajomych tam nie wejdzie : )
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

buba21


Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 5
Wysłany: 2008-01-23, 11:16   

dzieki :) własciwie to niekoniecznie mi zależy na knajpie czysto rockowej - ale koniecznie chce muze na żywo - juz coś wymyśle by ściągnąć tam ludzi.. tylko czy jest wogóle miejsce by ktoś tam grał? jakaś scena? czy to jest zbyt małe na takie akcje... czy może byłaby to kwestia modernizacji i dostosowania wnętrza? bede we wrocku na dniach, więc sobie zobacze - ale im więcej bede wiedział wcześniej tym lepiej...
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2008-01-23, 19:59   

Na pewno zupełna zmiana nazwy, trochę promocji w necie - z chęcią promujemy nowe kluby rockowe i mogę w tej kwestii nieco pomóc (pamiętam jak startowała Strefa Zero jeszcze był wrock na HTMLu i żeśmy wrzucali info o klubie ale potem mieli w d*** to olałem a potem reklama Whisky Baru, Przystanku. Alive sobie znalazł dobrego managera : P)

Tylko jak nie jesteś z Wrocławia to może być ciężko bo na pewno i scena i ludzie są tutaj specyficzni i mają swoje upodobania (których określić nie mogę bo sam stąd jestem - mam 5 klubów do których chodzę w 95%) i nie zawsze wszystko wypala lub ginie po jakimś czasie (np. Rocker, Diabolique, Mantra).

Trzeba nieco zainwestować i przemyśleć model knajpy (nie jest to miejsce "studenckie" więc sukces w stylu Przystanku/Tawerny/Alibi odpada), póki jej nie zobaczysz nie ma co gdybać. Wiem tylko że ma taki nieco "awangardowy" styl, pachnie drogim piwem po wejściu - tyle pamiętam : )
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

buba21


Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 5
Wysłany: 2008-01-24, 19:46   

dzieki za zainteresowanie.
z tym moim mieszkaniu we wrocławiu to tez nie tak do ko?ca - ponad 10 lat sie bujałem po wszystkich chyba możliwych miejcach w czasie studiów i nie tylko. (zaczynał sie wtedy ruch na rynku jak szalony ko? czy studnia).
jedynie ostatnio kilka lat jestem "w polsce" i sporadycznie zaglądam - jednak zdecydowanie z zamiarem wprowadzenia się w najbliższych miesiącach na stałe, gdyż jak zapewne wiesz miasto to potrafi wkręcić :)
w knajpie chciałbym przedewszystkim muze na żywo - więc lokal musi byś odpowiedni do tego, resztę dostosuję - bede we wro w przyszłym tyg i wiem ze jest kilka miejsc wartych zainteresowania.. zobaczzy sie.
dodatkową sprawą jest kto bedzie gral.. nie znam rynku wrocławskiego w tej kwestii, no ale nigdy nie jest za późno by poznać :) jedynie znam kogoś z HURTu.
jeśli chodzi o prommocję w necie to jak nabardziej - bedziemy gadać jak coś rusze, ok?
 
 

buba21


Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 5
Wysłany: 2008-01-24, 19:48   

aaa... i jeszcze jedno.
co to za miejsce?

http://www.gratka.pl/dom/...0&region2=1
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2008-01-24, 21:53   

Ja niestety nie kojarzę, przez chwilę wydawało mi się Boemerang (kiedyś Klawiatura, zresztą bardzo przyjemny pub rockowy) ale tak blisko Solnego jest dużo miejsc.
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku