Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Madness
Autor Wiadomość

xgrzesx


Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 298
Wysłany: 2006-10-04, 21:24   

Dzidzia napisał/a:
Kawaler LathspeeL słusznie odczytuje moje intencje.
Smiem twierdzić że Kapral tez wiedział o co mi chodzi, jednak czytanie ze zrozumieniem zostało pokonane przez siłe wrodzonej złośliwość :P

niestety, nie odczytalas ironii w mojej wypowiedzi
 
 

Dzidzia



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 168
Wysłany: 2006-10-04, 23:38   

Alez ja bardzo spokojnie podchodze do tematu klabingu, nawet w jego szyderczym znaczeniu
 
 

Kapral
FREAK OUT!



Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 589
Skąd: Wrocław, Jęczmienna
 
Wysłany: 2006-10-05, 10:09   

Kto powiedział, że nie można se klabingować z tyłu delikatesów?
_________________
 
 

za??s



Dołączył: 13 Lip 2006
Posty: 97
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-06-14, 00:55   

a pamięta ktoś jak Madness nie był Madnessem tylko nazywało się to "?wietlica PKP - ul. Hubska 6" ?:) - czy tylko ja jestem taki stary?... nie było baru, scena stała w miejscu dzisiejszych bilardów, za nią były kraty, wchodziło się z lewej strony - generalnie syf, kiła, mogiła, ale miało to swój klimat... no i koncerty były praktycznie codziennie, a na koncertach tłumy - nie tylko w weekendy... chamstwa mniej było... koniec bo włączyło mi się smędzenie za początkiem lat 90-tych:) - jeśli ktoś nie wie a jest zainteresowany jak to wtedy wyglądało to mam parę zdjęć z koncertów - coś tam jeszcze na nich widać.

a obecnie mimo że lubię Piotrka i Pawła, to klub jest dla mnie mega syfiastym miejscem, browar "woda z karpia", mega chamska ochrona - w życiu mi się nie zdarzyło być skrojonym przez "ochronę" w czasie rozmowy przez telefon - tylko tam - no comments... na koncerty chadzam tylko jak muszę - raz na 2 lata robię wyjątki dla znajomych... i to tyle...
_________________
www.dustblow.com
www.myspace.com/dustblow
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2007-06-14, 01:02   

na poczatlu lat 90, to ja bylam w zerówce :P Nie pamietam :P
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

david_insult



Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 204
Wysłany: 2007-06-14, 10:04   

tak załęsik chyba jesteś już troszkę podstarzałym starszym panem;) ... ale wracając do tematu to muszę Ci powiedzieć że ten tani browar się poprawił, nie wiem czy to wina tego że na koncercie nie musieliśmy na to kasy wydawać lub tego że po 6 piwie już Ci wszystko wejdzie, ale myślę że się poprawił, i obecnie uważam exodusowny za najgorszy sik wrocławia jupi!:)
_________________
our existence is an insult to god
www.insult.pl
www.myspace.com/insultbandpl
 
 

d0ti



Dołączyła: 03 Kwi 2006
Posty: 701
Skąd: wROCK.pl
 
Wysłany: 2007-06-14, 11:14   

..strasznie lubię takie opowieści :D :D w sensie ciekawe co się działo gdzieś wcześniej ..no i jak wyglądało... so i fięc - musisz tu wrzucić kilka fotek!! :D
_________________
...ho?li makaroni.....
 
 

za??s



Dołączył: 13 Lip 2006
Posty: 97
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-06-14, 11:54   

Yaga napisał/a:
na poczatlu lat 90, to ja bylam w zerówce :P Nie pamietam :P


i słuchałaś Fasolek? ;)

d0ti napisał/a:
..strasznie lubię takie opowieści Very HappyVery Happy w sensie ciekawe co się działo gdzieś wcześniej ..no i jak wyglądało... so i fięc - musisz tu wrzucić kilka fotek!! Very Happy


:) w wolnym czasie poszukam, poskanuję (tak, tak - kiedyś nie było cyfrówek :D ) i zapodam

david_insult napisał/a:
tak załęsik chyba jesteś już troszkę podstarzałym starszym panem;)


Twoja stara podstarzałym panem :twisted: a browar dupny - lubisz Książa więc nie jesteś dla mnie autorytetem :D
_________________
www.dustblow.com
www.myspace.com/dustblow
 
 

david_insult



Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 204
Wysłany: 2007-06-14, 12:19   

buahahaha:) ty z autorytetami znowu nie zaczynaj;) a książa nie lubie, ewentualnie książęce ;) ... leszek zielony rządzi o!
_________________
our existence is an insult to god
www.insult.pl
www.myspace.com/insultbandpl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku