Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Jars
2007-12-19, 22:40
Death metal do oceny:)
Autor Wiadomość

konkhrak



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 2
Skąd: Wrocław / Ostrzeszów
 
Wysłany: 2007-12-18, 15:20   Death metal do oceny:)

Witam:)
Nowy zespoł AE-MAETH. Sko?czylismy właśnie zgrywać pierwsze demo i calość jest do ściągnięcia z naszej strony:] Wszystko bylo nagrywane w domu na kompie - i niestety z pomocą automatu perkusyjnego, ponieważ nie możemy znaleźć perkusisty - ale mniej wiecej wszystko slychac! Zdajemy sobie sprawe z faktu, że jest tam sporo potknięć tak nagraniowych jak i poprostu muzycznych, ale mamy nadzieje, że muza mimo wszystko jakoś wam podejdzie. W tej chwili pracujemy nad drugim demem, które bedzie zarejestrowane juz w studiu:)

http://aemaeth.za.pl/demos.html

i jak?:)

PS Z chęcią wciśniemy się na czyjś support:)
_________________
Kto chce - szuka sposobu,
kto nie chce - szuka powodu.
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2007-12-19, 21:34   

Fajnie, że daliście całe demo - mógłbyś zasugerować jakiś kawałek ale pobrałem losowo Hatebreed : )

Mieszane uczucia - nie słucham death metalu (głównie przez niski growl, który mnie nie rusza i przerost formy nad treścią - chaotyczne solówki, czasem przesadne tempo itp) ale napiszę od serca.

Bardzo przeszkadza w przesłuchaniu automat którego użyliście - poczytajcie o Drumkit From Hell (niech ktoś wrzuci linka do produkcji z tą perką, Stempniu : ) Ale nawet próbując sobie wyobrazić jak to brzmi "naturalnie" to się nieco przeliczyliście. Taki karabin podwójnej albo czasem nawalanka w werbel (niekiedy mam wrażenie że jest tam też jakiś ride 100 razy na sekundę) jest niemożliwa.

Perka fajnie podjeżdża jak w Fear Factory ale w midi to się pisze łatwo - w tym kawałku najnaturalniej brzmi ko?cówka, która mi się nawet podoba.

Czasem jest jakiś smaczek, wjechana wstawka gitarowa, kawałek chyba kupy się trzyma, nie znam waszego doświadczenia ani moje w death nie jest zbyt duże ale widzę aspiracja macie wysokie, potraficie się zabrać za "porządny" metal tylko pewnie się wyklaruje jak pogracie z perkusistą - gratuluję na początek i niestety, ale kasuję z dysku bo trudno się tego słucha : )

Na próbę - wyrzućcie co 2 uderzenie stopy z kawałka i przerzedźcie talerze tam gdzie są uderzane przez czterorękiego perkusistę i zobaczcie, jak to brzmi. Brzmienie gar też na bank da się poprawić stosując inne sample/soundfonty (nie wiem w czym piszecie)
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

konkhrak



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 2
Skąd: Wrocław / Ostrzeszów
 
Wysłany: 2007-12-20, 15:44   

Szczerze i na temat - o to chodzi:) Dzieki!

Teraz wyjaśnienia:D
Wybrałeś najgorszy i najbardziej progresywny kawałek na całym demie:/ Zastanawialiśmy się nawet czy go w ogóle umieszczać! Proponuje jeszcze raz zapoznać się z materiałem ale od kawałka 6. Jeśli masz czas to dodatkowo 8, a potem 9. Inne granie!:) No te sprzężenia tylko ciutke za długo są pomiędzy utworami:P hehe

Jeśli chodzi o automat to marzymy o tym żeby się go pozbyć i grać z kimś żywym!!!!!!!!!!!! Niestety nie trafiliśmy jeszcze na nikogo kto by już w 3 kapelech innych nie grał:/ Tak na dobrą sprawe mamy wybór: grać z automatem lub wcale. My wolimy jednak grać pomimo wszystko:) Może się ktoś trafi kiedys za garami w ko?cu!!!!

Jeśli chodzi o samo ustawienie automatu to masz sporo racji. Czasami nas nieźle poniosło z prędkościami:D Oczywiście nie oczekujemy, że ktoś wyrobi takie tępa na żywca, ale skoro mamy automat to dlaczego go nie wykorzystać w pełni:D Nas akurat kręcą takie szybkie motywy, więc to było planowane. Natomiast momentami perkusja brzmi troche nienaturalnie i tu masz całkowita rację. Na drugim demie to wszystko będzie lepiej zrobione! Właśnie przesiadamy się na inny program, ale to o czym pisałes oczywiście sprawdze:)
_________________
Kto chce - szuka sposobu,
kto nie chce - szuka powodu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku