Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
koncert HMON, IMP klub "alive" 16.04.!
Autor Wiadomość

pablimpo



Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 18
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-04-14, 19:09   koncert HMON, IMP klub "alive" 16.04.!

heja, zapraszam na wiosenny :lol: koncert HMON i IMP :evil: w jakże sympatycznym klubie "Alive" ;-) 16.04., godz. 20ta.
szczegóły na plakacie.
peace :!:
 
 

Dzidzia



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 168
Wysłany: 2008-04-17, 00:20   

Hmmm... nikt nie zareagował, to może ja. Dziękujemy bardzo Panom Impowym za koncert, zagrany mimo mało sprzyjających warunków. ani bogiem, ani diabłem nie jestem, więc rozliczać z potknięć nie będę. Sami wiecie. Tak czy siak mi sie was zawsze dobrze słucha, zeby było mniej lizusowato to może by tak nauczyć Pana Basiste skakać do muzyki a nie obok, bo trema tremą, ale pojęcia "sekcja RYTMICZNA" nie wzięło sie z rękawa. Natomiast Klub Alive wcale nie jest sympatyczny, to mała klaustrofobiczna klitka (nie prowadzę żadnego klubu we wro, więc nie jest to nieuczciwa konkurencja, tylko rzetelna opinia), a stali bywalcy to rozwydrzone bachory po 40-tce. ?adnej kapeli lokalu do grania nie polecam. ani sie nie ma gdzie pobawić, ani ...ani (jaka ja twórcza!)
 
 

pablimpo



Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 18
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-04-17, 09:26   

heja "dzidzia" ;-) , fajnie, że wpadłaś. faktycznie ciężkie warunki do grania, ale mimo wszystko ,oczywiście moim zdaniem, klub ma specyficzny klimat :roll: . dla mnie cool :-D no i przyszło kilka ciekawych osób (pozdro dla enblemy :-> ), oprócz "stałych" 40-latków... :-) inna sprawa, to koncert w środku tygodnia, śliska sprawa, ale kto nie ryzykuje... co do snoopa (basisty), to sekcja rytmiczna nie polega na skakaniu (snoop porusza się w swoim rytmie ;-) , tylko na równym graniu, a takie miało miejsce :evil: ,mam nadzieję ;-)
"chochlik" bawił się dobrze, czyli tak jak tobie się nas słucha ;-) uczymy się na błędach.
peace.
ps. 3 koncerty w ciągu 2 dni... 18, 19.04. IMP najeżdża szczecin i świnoujście :-D
 
 

kedzior


Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 23
Wysłany: 2008-04-17, 09:50   

Elo. Co do gigu był całkiem spoko jak już wielokrotnie mówiłem wasz dj jest mega tylko pozazdrościć( albo podkraść :-P ). Co do samego klubu to miejscówa jest fajna ale nie na takie biby...
 
 

Dzidzia



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 168
Wysłany: 2008-04-17, 09:56   

Cóz, w kulturalnym towarzystwie, nadąsane lachony mówią że kupa gnoju ma SPECYFICZNY zapach. Tak też odbieram specyfikę klubu (a teraz pan w dreadach z alive to przeczyta i na drzwiach klubu zawiesi karteczke "rudych nie wpuszczamy"ojej). ale oczywiście każdy ma prawo do własnych odczuć i opinii. no i rozumiem ze basista ma swój styl, po prostu. Niech i tak będzie. ale next time we Wro gracie (wiem, wiem ostatnio często gęsto i pewnie macie dość) w klubie w którym mozna na parkiecie zata?czyć walca angielskiego. Oki? Powodzenia na koncertach!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku