Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
20.06.08. CO.IN.
Autor Wiadomość

Cement
mały, uczesany, asceta



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 256
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2008-06-22, 12:31   

od Martwego, barkiem mnie uderzył barkiem....
może przegroda mi się nastawiła :P
_________________

 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2008-06-22, 13:31   

Cement: Czesc, Jaga, to ja, Cement.

Jaga: No czesc, przeciez wiem :)

Cement: Taaaa? A ja cie widze pierwszy raz. Ale jak widzisz, poznałem.

:hamster_XD: :hamster_smoke:
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

Cement
mały, uczesany, asceta



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 256
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2008-06-22, 15:00   

kiedyś zrobiłaś mi małego focha bo siedzialaś obok mnie i Cie nie poznałem... specjalnie przed koncertem na nk zdjecie zobaczyłem żeby mieć świerze informacje :P
_________________

 
 

Pstry


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 38
Skąd: Oleśnica/Wrocław
 
Wysłany: 2008-06-22, 16:07   

aha bo myslalem, ze coś bardziej konkretnego zrobił. Bo jeżeli chodzi o manierę i styl śpiewania to raczej kwestia gustu :) a o gustach się nie rozmawia :)

pozdrawiam
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2008-06-22, 20:21   

Tak zupełnie szczerze to był to chyba najlepszy SDN na którym byłam ;D

Wychodzi na to ,ze sekret kryje się w godzinie >_> Koncerty zaczęły się o dziwo wcześnie, powiedziała bym ,ze o czasie ;P Dzięki czemu zakończyły się równie wcześnie, przed północą ;P Co spowodowało jeszcze większy mój szok a mianowicie po koncercie parkiet sam się zapełnił, ne trzeba było rozkręcać imprezy x] I kurcze no, impreza dzięki temu potrwała dłużej ^___^ Znaczy się dłużej ludzie zostali w klubie po koncercie i się bawili a ne ,ze znowu godzina po i już pusto bo sobie wszyscy poszli X_x tym razem było inaczej \^o^/ Oby tak częściej!

Owy SDn był wyjątkowy również (albo i przede wszystkim) pod względem zespołów a mianowicie moim zdaniem wszystkie trzy spisały sie na medal i zapodały kawałkiem dobrego brzmienia (: Miło było posłuchać (:
Najbardziej podobał mi się koncert Co.In. który pod względem zabawy wypadł lepiej niż ten w Firleju bo ludzie żywo się bawili a ne tylko stali i słuchali p; Szkoda tylko ,ze ne zagrali dłużej p; Czekam na więcej ^.^
Zawiodłam się jedynie wielce na występie głównej gwiazdy wieczoru a mianowicie mychalyna + Yaga + Psycho ne zagrali bo Yaga zapomniała grzebienie a wiadomo ,ze bez grzebienia cały występ traci sens więc ich koncert się ne odbył pozostawiając niedosyt i smutek w sercach ich wielkich fanów :< rozumie ,ze nadrobicie po wakacjach wielkim koncertem z fajerwerkami ;D
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

mychalyna
cycalyna



Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 507
Skąd: K-PAX
 
Wysłany: 2008-06-23, 09:12   

spoko po wakacjach gramy na wyspie słodowej :D


Yaga napisał/a:
Michalina, jak sie czujesz?? ^^

ej właśnie... wierzyć mi się nie chce ale chyba zdobyłam nową moc teleportowania się :D bo wychodze sobie z łazienki liverpoolowej i nagle wchodze do mojego mieszkania, tam chyba jest jakiś peron 9 i ¾ xD
_________________
Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close...
www.myspace.com/mychalyna | www.lastfm.pl/user/Mychalyna | www.myspace.com/spiralnight
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2008-06-23, 13:05   

no z calym szacunkiem, ale ladnie poszalals w piatek :P
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

Kapral
FREAK OUT!



Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 589
Skąd: Wrocław, Jęczmienna
 
Wysłany: 2008-06-23, 17:01   

Pstry napisał/a:
aha bo myslalem, ze coś bardziej konkretnego zrobił. Bo jeżeli chodzi o manierę i styl śpiewania to raczej kwestia gustu :) a o gustach się nie rozmawia :)

pozdrawiam



No zrobił - był trochę zbyt drewniany na scenie. I ta tirowa czapeczka :/ :D .
_________________
 
 

Pstry


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 38
Skąd: Oleśnica/Wrocław
 
Wysłany: 2008-06-23, 17:47   

aha, gdyby nie kalifornijski styl, tirowa czapeczka i drętwowawatowość to było by idealnie ;) ;)
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2008-06-23, 18:12   

E tam miał swój styl pasujący do stylu zespołu i wg mnie wydarcie miał super i cała kapela zagrała bardzo dobrze, czepiasz się szczegółów. Ja wreszcie zobaczyłem porządne granie zahaczające o to, co ostatnio słucham, może więcej 'hitowych' zwlonie? podziału tempa by się przydało, ale oprócz tego naprawdę dobry koncert, wreszcie coś świeżego na wrocławskiej scenie.

Coin też na swoim poziomie, ogólnie nagłośnienie b. dobre - nie za głośno, wszystko bajerfull łącznie z niektórymi kawałkami podczas afterparty chociaż pierwsze 1,5 godziny same hity leciały których już nie mogę słuchać : )
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

deprim
Niggy Tardust



Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 162
Skąd: spoilsbury
Wysłany: 2008-06-24, 00:38   

Ja natomiast jestem rozjebany frekwencją i reakcją ludzi, dawno tak fajnie mi się nie grało.

Sixpounder i Maigra po krótkim posłuchaniu - bardzo wysoki poziom instrumentalny, a muzyka po prostu nie moja. Za mało estrogenów zawiera, żeby mi serce szybciej biło :mrgreen:

Organizacyjnie było słabo, ale sorry, nie biorę tego na siebie i następnym razem nie będę się tłumaczył za innych, bo to nawet (jak się okazało) sensu nie ma. A mam dość roli policjanta, polityka i organizatora, bo jestem pieśniarzem.

Wielkie dzięki zespołom za dzielenie sceny, radości i smutków, spojrzenia miłe, i te spod byka.
Ogrooomne dzięki publice za radość spod sceny i sfinansowanie 20% wersji płytowej planu b.

Psychowi największe dzięki za całokształt.


F O T Y T U
_________________
CO.IN.
Bipolar Bears.
 
 

nikt



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 296
Skąd: Nowy Sącz/Wrocław
 
Wysłany: 2008-06-24, 12:58   

Kapral napisał/a:
Sixpounderowi proponuję zmianę wokalisty :P


przede wszystkim to proponuje zalatwic jakis bardziej kumatych akustykow i do knajpy i do obslugi jesli juz sa z zewnatrz

Jars napisał/a:
Coin też na swoim poziomie, ogólnie nagłośnienie b. dobre - nie za głośno


bylem chyba na innym koncercie.

Maigra sam bas i stopy przez 3 numery, gitar zero.
Sixpounder caly koncert wokale za glosne a Pstry w chorkach wybijal sie caly czas poza glowny wokal.. ale kij z tym skoro akustyk gluchy

po 3 numerze Co.In.a musialem wyjsc z kanajpy bo prawe ucho mi przestalo odbierac dzwieki a zaczelo syczec czyli bylo sporo za glosno

koncert udany mimo to, bo widze swiezy powiew we Wro i okolicach. pozdro dla ekipy z SSpeela
_________________
www.sevenstring.pl
 
 

Pstry


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 38
Skąd: Oleśnica/Wrocław
 
Wysłany: 2008-06-24, 14:09   

deprim napisał/a:
Ja natomiast jestem rozjebany frekwencją i reakcją ludzi, dawno tak fajnie mi się nie grało.


No my podobnie

Cytat:
Sixpounder i Maigra po krótkim posłuchaniu - bardzo wysoki poziom instrumentalny, a muzyka po prostu nie moja.


Coś innego słyszałem ;)

Cytat:
Organizacyjnie było słabo, ale sorry, nie biorę tego na siebie i następnym razem nie będę się tłumaczył za innych, bo to nawet (jak się okazało) sensu nie ma. A mam dość roli policjanta, polityka i organizatora, bo jestem pieśniarzem.


Organizacyjnie było fatalnie... niestety. Jak to zwykle bywa, każdy ma swoją wersję wydarze?. ?ycie... komfort grania był żaden, za równo psychiczny jak i techniczny. Szkoda. No, ale sko?czyło się szczęśliwie ;)

Cytat:
Wielkie dzięki zespołom za dzielenie sceny, radości i smutków, spojrzenia miłe, i te spod byka.


Nie będe się na forum rozdrabniał w szczegóły, ale ja jeszcze raz dziekuję za możliwość grania na tej imprezie. Zdołowany jestem atmosferą, no ale co zrobić, nie zawsze jest pięknie. Cieszę się, że przyczyniliśmy się w niewielkim stopniu do sfinalizowania wydania Waszej płyty. Powodzenia!
I miłych wakacji wszystkim życze. :)

P.S.
Chujne nagranie koncertu:
JUTUB
Ostatnio zmieniony przez Pstry 2008-06-24, 15:35, w całości zmieniany 2 razy  
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2008-06-24, 15:21   

a czemu jestes zdolowany atmosfera?? :) Moim zdaniem bylo zajebiaszczo :)


Hyhyhyhy, domyslam sie - zalujesz, ze nie zobaczyles szczesliwego trio Michalina-Psycho-Jaga??? Spoko, nastepnym razem damy ci autograf ;)
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

Pstry


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 38
Skąd: Oleśnica/Wrocław
 
Wysłany: 2008-06-24, 15:37   

Cytat:
a czemu jestes zdolowany atmosfera?? :) Moim zdaniem bylo zajebiaszczo :)


No publika była rewelacyjna, zdołowany byłem, tym że polaków nie ma na już na EURO ;)
Cytat:

Hyhyhyhy, domyslam sie - zalujesz, ze nie zobaczyles szczesliwego trio Michalina-Psycho-Jaga??? Spoko, nastepnym razem damy ci autograf ;)


byłbym wdzięczny ;)
 
 

mychalyna
cycalyna



Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 507
Skąd: K-PAX
 
Wysłany: 2008-06-24, 18:33   

deprim napisał/a:
Organizacyjnie było słabo, ale sorry, nie biorę tego na siebie i następnym razem nie będę się tłumaczył za innych, bo to nawet (jak się okazało) sensu nie ma.


w gwoli uściślenia



nikt napisał/a:
po 3 numerze Co.In.a musialem wyjsc z kanajpy bo prawe ucho mi przestalo odbierac dzwieki a zaczelo syczec czyli bylo sporo za glosno


to nie byłeś na ostatniej spiral kiedy grala CANDIDA :hamster_dies:
_________________
Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close...
www.myspace.com/mychalyna | www.lastfm.pl/user/Mychalyna | www.myspace.com/spiralnight
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2008-06-24, 19:45   

nikt napisał/a:

Jars napisał/a:
Coin też na swoim poziomie, ogólnie nagłośnienie b. dobre - nie za głośno


po 3 numerze Co.In.a musialem wyjsc z kanajpy bo prawe ucho mi przestalo odbierac dzwieki a zaczelo syczec czyli bylo sporo za glosno


Może sobie wyrobiłem inną tolerancję, bo bywały selfy że ludzie przesuwali się wgłąb knajpy a koło kibli nie dało się rozmawiać Sam stałem też koło głośnika na CoInie i nawet dało radę - wiadomo, że dla tylu osób ci w tłumie też muszą słyszeć więc akurat wg mnie było w porządku.

Na Maigrze akustyk się dopiero rozkręcał : ) po prostu jak na możliwości Liverka wciąż uważam, że nagłośnienie było bardzo dobre. Zawsze wiadomo, że można było coś lepiej ustawić ale przy tych kolumnach, ustawianiu wszystkiego przed koncertem... (akustyka nie znam ale nie wszystko zależy od niego, na pewno się starał co potwierdzam po raz kolejny, w ko?cu nie wiadomo też ile dostaje a sądzę że to raczej marna kasa)

Organizacja nie była taka zła - może lekkie obsuwy, ale przecież co zespół to połowa sprzętu do wymiany, to nie jest profi koncercik za grubą kasę, żeby przerwa trwała 5 minut. Również przypomnę, że były Selfy, gdy koncerty ko?czyły się przed pierwszą a ci co przychodzili 'na ostatni zespół' trafiali na początek. A w rozkładaniu rekord Chaqmy wciąż nie pobity : )
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

Dale Cooper
PlektrON



Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 229
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2008-06-24, 21:42   

No właśnie. Człowiek przyzwyczajony, że impreza zaczyna się o 20.00, pierwsza kapela wchodzi o 21.30. A tu szok, 21.40, a druga kapela spakowana i wynosząca sprzęt :P
_________________
www.gitara-online.pl - Alternatywne Forum Gitarowe
 
 

nikt



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 296
Skąd: Nowy Sącz/Wrocław
 
Wysłany: 2008-06-25, 10:55   

mychalyna napisał/a:
to nie byłeś na ostatniej spiral kiedy grala CANDIDA :hamster_dies:


to ma byc jakies usprawiedliwienie?? wiesz na mayday jest jeszcze glosniej i co z tego??

Jars napisał/a:

Na Maigrze akustyk się dopiero rozkręcał : )


akustyk rozkrecac sie powinien od 16 czy 17 na probach bo wtedy jest jego czas. tym bardziej jesli dysponuje mixerem z mozliwoscia zapisu ustawien pod kazda kapele

Jars napisał/a:
akustyka nie znam ale nie wszystko zależy od niego, na pewno się starał co potwierdzam po raz kolejny, w ko?cu nie wiadomo też ile dostaje a sądzę że to raczej marna kasa)

a od kogo?? jesli nie potrafi czegos naglosnic bo ginie w calym miksie to przeciez on stoi przed scena i moze zasugerowac zmiane ustawien np. na piecach

a tego wywodu o kasie nie kumam. albo pracujesz i robisz to po co tam przyszedles albo zmien zawod. co to znaczy ze malo mu placa?? ze jak kapela mu dolozy z wlasnej kieszeni jeszcze 200zl za wieczor to bedzie 3 razy lepiej brzmiala na przodach??

nie po to chlopaki sie poca po kilka lat z robieniem materialu , graja proby zeby to zgrac i kupuja drogie graty zeby zabrzmiec zeby kolo sie potem zaslanial ze mu za malo zaplacili :/
_________________
www.sevenstring.pl
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2008-06-25, 11:49   

No bo to jest takie typowo polskie ;) : za 100zl odwale kiche, za 1000 sie dodatkowo usmiechne, a jak mi zaplacicie 3 kafle, to moze dopiero wtedy zaczne pracowac. ;) hah :)
Poza tym, gdyby w koncu jakis akustyk pokazal sie z dobrej strony, zaczeto by go rozchwytywac i moglby zaczac podbijac stawki. Jak na moj gust.
_________________

http://ewstom.pl/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku