Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
SELF-DESTRUCTION [LIVE] - 27.03.
Autor Wiadomość

Psycho



Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 66
Wysłany: 2009-03-25, 15:13   SELF-DESTRUCTION [LIVE] - 27.03.



SELF - DESTRUCTION [LIVE]
27 marzec 2009 (piątek)


Tym razem wystąpią:
NONE
HEADUP
NURTH

Po raz pierwszy w Klubie witamy NONE. Gwiazda wieczoru zaprezentuje pewnie kilka kompozycji ze swojego świeżego wydawnictwa "The Rising" (płyta wydana w lipcu 2008). Supportujące kapele są w Liverpoolu już dobrze znane: uwielbiany przez wrocławską publiczność Headup na 100% porwie słuchaczy energetycznym występem. Z kolei odkrycie 2008 roku, młoda formacja Nurth jest na tyle zdolna i już zaprawiona w bojach scenicznych, że będzie świetnym rozpoczęciem wieczoru.

Start: 19:00 / Wstęp: 12PLN

Jak zwykle ZAPRASZAM!
_________________
«Psycho, created by nature.»
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2009-03-25, 16:11   

Noo już się doczekać NONE ne mogę ^___^
Na szczęście to już w tym tygodniu ;P
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

Psycho



Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 66
Wysłany: 2009-03-27, 14:13   

żeby nie było... koncerty startują o 20...
_________________
«Psycho, created by nature.»
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2009-03-27, 14:54   

Zobaczymy, zobaczymy :D
właściciel nowy, to może i rzeczywiście punktualnie bedzie [;
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

mychalyna
cycalyna



Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 507
Skąd: K-PAX
 
Wysłany: 2009-03-28, 05:36   

no i wystartowali po 21:00 :mrgreen:
ogólnie to tak szczerze....
head up to nie moja bajka ;p naprawde nie rozumiem co wam sie tak podoba w ich graniu oprócz tego że potrafią dobrze brzmieć w klubie Liverpool. nie rozróżniam ich utworów, jakby ciągle grali to samo i przyznaje się do tego oficjalnie :mrgreen: chociaz fascynuje mnie-> wasza fascynacja nimi. ciagle próbuję zrozumiec ocokaman :mrgreen:

None to totalnie nie moja bajka :mrgreen: w ogóle co ja tam robiłam ? :mrgreen: ała :mrgreen: zarzynanie świniaka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ja tam poezja, sztuka i muzyka klasyczna bardziej... kwiaty czy coś, a nie wokalista który oblewa publikę wodą (pozdro dla Yagi :D ) i drze morde o tym jak wykurwi*cie gra im sie w tym wykurwi*cie zajebistym klubie na tej wykurwi*cie zajebistej kur*a imprezie !!! fakjea! :mrgreen: auraid i tak dalej :->

jedynie nurth mnie poratował :-D kurcze, w młodych nadzieja, coś z nich będzie :twisted:

i dalej szczerze (tak mi się na szczerość zebrało :D ) wielkie gratulacje dla Psycha, zaproszenie kapeli która jest znana w światku i nie byle jak się ceni to wielkie wyzwanie, ogólnie jakby nie patrzeć zespoły zostały dobrane bardzo dobrze, bo co jak co ale head up z none pasował świetnie i to że szanse jako support przed gwiazdą dostał Nurth to tez piękna sprawa. :) Ten self zdecydowanie różnił się od wszystkich innych pod tym względem i oby średnia frekwencja nie zniechęciła naszego mistrza od ciężkich imprez rockowych w tym klubie do dalszego działania w tym kierunku 8-)
_________________
Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close...
www.myspace.com/mychalyna | www.lastfm.pl/user/Mychalyna | www.myspace.com/spiralnight
 
 

d0ti



Dołączyła: 03 Kwi 2006
Posty: 701
Skąd: wROCK.pl
 
Wysłany: 2009-03-28, 13:17   

.. a ja się zawiodłam na NoNie na którego tyyyle czekałam ;/
bu bu bu

to teraz poproszę na najbliższego selfa CHICO ; ] - domo arigato :d
_________________
...ho?li makaroni.....
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2009-03-28, 17:02   

Od wczoraj, wokalista w rowerowych rekawiczkach jest wrogiem publicznym numer 1...

Pomijajac juz nawet fakt, ze byl wulgarny, a z jego ust nie wyplywaly zadne slowa na poziomie.
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2009-03-28, 23:07   

Ale pojazd xD

hm, mówiąc szczerze to ja też się trochę zawiodłam, ne zagrali mojego ulubionego kawałka /; ale przynajmniej potem Psycho go puścił :D No OK, ne można wszystkich zadowolić p; I ogólnie jakoś tak bez fajerwerków...

Head Up i NoNe zaprawdę razem zacnie się komponują. Aczkolwiek po szatanie którego powołał Head Up, mało kto pewnie miał siłę na więcej szatańskiej muzyki i przy niej zabawy [; Może i to kwestia dawkowania muzyki...

Aczkolwiek najbardziej zaszokowały mnie te pustki w klubie x_X Myślałam ,że jak będzie koncert NoNe to ne będzie gdzie stać, a tym bardziej siąść >_> A tu zonk i frekwencja niska x_X Zapewne to przez cenę za wejście, heh a pamiętam tę burzliwą dyskusję o 8zł za wejście na koncert Chaqmy D: Jak dla mnie to 12zł mimo wszystko ne jest fortuną i za taki koncert tyle dam. Choć zwykła osoba pewnie spogląda na to z perspektywy 12zł wstęp + 1,5zł szatnia + 5lub10zł piwo - powiedzmy ,ze tyle, i wtedy mamy już konkretniejszą sumę, choć dalej ne tak wysoką jak przy koncertach większych kapel i to tylko za samo wejście p;

W Nurt się jakoś szczególnie ne wsłuchiwałam, ale na tyle na ile to całkiem zacnie [;

Ogólnie wieczór udany, choć jakoś mi jeszcze mało :D

CHICO w 100% popieram :D
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

stemp



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 338
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-03-29, 13:53   

a propo frekwencji to raczej nie cena bo ta nie byla wygorowana ale fakt ze w Firleju w tym samym czasie gralo Sworn Enemy...
koncert bardzo udany, a Chupa rzeczywiscie nie jest najlepszym wodzirejem... :D
_________________
seems to me to be the insanity
it seems to me i've become the oddity

http://www.myspace.com/deadbrokeband
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2009-03-29, 14:04   

Ja się tak dobrze wybawiłem na Rapcore we środę (+ odnowienie kontuzji) i jak pomyślałem że na Headup i None przyjdą tłumy i znów łokcie pod sceną będą lecieć po czym i tak wszyscy pójdą do domu i na środku zostaną 3 z 4 powyżej komentujących osób + rand(0,3) to sobie odpuściłem - szkoda że frekwencja była słaba, ale Michalina dobrze napisała o imprezie, brawa.

Być może sporo osób poszło na Sworn Enemy który grał tego samego dnia. Dobrze że nasze wrocławskie zespoły dają radę na tyle że gwiazda się nie wyróżnia. następnego Selfa nie odpuszczę bo Rapcore będzie 10 kwietnia : )

Michalina - nie bój gitary, ja nie odróżniam kawałków APC :twisted: (do tego NIN, Muse, Placebo ale to przy okazji)
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku