Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Ktoś chętny do pomocy?
Autor Wiadomość

Warum


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 2
 
Wysłany: 2009-06-08, 01:38   Ktoś chętny do pomocy?

Witam! Na wstępie oświadczam, iż nie mam zamiaru reklamować tutaj innej strony/forum!
Tematem, który właśnie Państwo czytają, chciałbym dowiedzieć się czy są osoby, które zgłoszą się do pomocy w pewnym "przedsięwzięciu".
Otóż od pewnego czasu interesuję się skryptami różnych for internetowych, takich jak PHPBB, na którym stoi owe forum, vBulletin itp. Pytanie jakie nasuwa się do tego co napisałem, to "dlaczego nie postawisz własnego forum"? I w tym tkwi sens tego tematu.
Mam zamiar postawić forum regionalne Wrocławia i Dolnego Śląska, jednak potrzebuję osób, które mi w tym pomogą. Potrzebuję osób, które będą w stanie napisać kilka nowości z Wrocławia, województwa, bądź z kraju, dobrego grafika, a z biegiem czasu dojdą nowe prośby.
Forum ma być miejscem dla każdego mieszkańca Wrocławia i Dolnego Śląska. Nasze małe miejsce w sieci, w którym będziemy mogli napisać kilka postów na temat naszego rejonu, bądź na całkiem inny temat.
Całość oczywiście na profesjonalnym serwerze oraz z domeną pl.
Istnieje wiele for regionalnych, każdy może zobaczyć jak znakomicie ludzie z tego samego miasta potrafią się zintegrować. Później przychodzi czas na spotkania forumowiczów, jest miło i przyjemnie. Ok, wróćmy do tematu.
Jeżeli jesteś w stanie pomóc, a przede wszystkim chciałbyś/chciałabyś pomóc, napisz w tym temacie, lub prześlij do mnie wiadomość poprzez PW.


Mam nadzieje, że ekipa forum nie zamknie tego tematu.
Z góry dziękuję.
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2009-06-09, 20:53   

Skoro sam piszesz ,że są już takie fora, to po co kolejne?
Chyba ,ze takiego o Dolnym i wRocku jeszcze ne ma żadnego.
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2009-06-10, 15:54   

Życzę Wam powodzenia, zawsze może powstać kolejne forum o tematyce regionalnej z Wrocławia.

forum wrocław zwraca 4,900,000 wyników,
"forum wrocław" - 41,300 wyników w Google.

Natomiast allintitle:forum wrocław [czyli w tytule oba słowa]: 289,000
strzelam więc że tego typu stron/for jest około 1000 [jako domen].

Jeśli czujesz, że możesz konkurować z wrocek.pl [biznes Agory], zaproponujesz lepsze narzędzia i treści, to walcz.

Ponadto samo forum ma jedno z najniższych wskaźników zwrotu z inwestycji, nisksie marże i klikalność reklam, mała atrakcyjność treści : ) Domyślam się, że to oddolna inicjatywa, daj znać za 2 lata jak Ci poszło. Wsparcie darmowe grafików/copywriterów kończy się po około miesiącu, jeśli ktoś nie ma wyraźnej motywacji.

Pamiętaj też o http://groups.google.com/...ionalne.wroclaw
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

Warum


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 2
 
Wysłany: 2009-06-11, 01:47   

Popatrz na forum wrocka.pl. Mi osobiście pisać tam się nie chce, po prostu owy skrypt, ich skrypt odstrasza.
Poza tym forum, które mam nadzieje postawię, będzie wolne, nie mam zamiaru umieszczać tam żadnych reklam, będzie to tworzone z tzw. pasją, tak jak fora regionalne z innych miast.
Jeżeli znasz jakieś forum na skrypcie np. phpBB, vBulletin itp. podaj link, chętnie zajrzę.
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2009-06-11, 12:51   

to przykład zapytania Google:
forum wrocław inurl:viewtopic

zwraca ci 267,000 for phpBB ze słowami forum wrocław [minus te co mają przyjazne linki].

Pamiętaj, że jesteś jeden - próba statystyczna kompletnie zerowa, ciebie odstrasza forum wrocek.pl ale ogólnie jest ono przyjazne, proste, dobrze wypozycjonowane i trafia do ludzi [czy znają czy nie znają phpbb] głównie dzięki innym elementom - np. mapy. Jako osobo która już odróżnia skrypt forum i potrafi coś takiego sama zainstalować, zaliczasz soę do elity 5% internautów. 50% nie odróżnia reklamy flash od obrazka gif itd - nie kieruj się tym co ty uważasz, ale jak możę uważać Twój target.

Ponadto jako startup zajrzyj tutaj: http://antyweb.pl/wygraj-...onkurs-antyweb/
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku