Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Co.in
Autor Wiadomość

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-04-07, 00:27   Co.in

Piszę jeszcze przed jutrzejszym koncertem, liczę że będzie on udany - byłem już na jednym (tylko niestety)
Uważam że to jeden z lepszych wrocławskich zespołów, jednak bardzo trudno jest mu się przebić do szerszego grona - nie koncertują tak często jak inni, ale mają wydane płyty i przedstawiają oryginalne podejście do nowoczesnej muzyki - elektronika to nic nowego, ale ona decyduje o sile zespołu.
Niestety nie mogę się przekonać, aby słuchać dłużej ich muzyki - być może brakuje 'hitów', za bardzo się zagnieżdżają, może za słaba promocja - znam ludzi, którym ta muzyka bardzo odpowiada i na pewno są ciekawsi niż Ocean. ?yczę im żeby osiągnęli przynajmniej to samo.
Nie znam nikogo ze składu (Deprima z wywiadu SinCity i różnych wypowiedzi na forach, bardzo dobry wokalista, także zespołu Fate Unknown) ale grają dobrze, - mam wrażenie, że nęka ich nieco pecha może grają na tyle niszową muzykę, że - podoba się - ale wąskiemu gronu, taka polityka? Przypadek? ktoś coś wie? : )
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

d0ti



Dołączyła: 03 Kwi 2006
Posty: 701
Skąd: wROCK.pl
 
Wysłany: 2006-04-07, 00:47   

ee... jakie waskie grono:] mi sie wydaje ze to muza dla każdego..no prawie ;p..włąsnei dlatego ze mieszja rózne elementy :]

robia tez często kowery :] i wydaje mi sie że są znani :]

mi osobiści np kiedys wdarł sie w psychike i non stop tkwil kawałek TADOMA...
moze wąłsnei dlatego ze najpierw tak spokojnie jakies elektroniczne dżwieki w tłe..a pózniej boom..i masa energii :] oh ..

aa i jescze bardzo Heledore Bebe (moze bardziej niz orginał w wykoniu Hey'a nawet mi podoba ;p)

sajt kapeli : http://www.coin.band.pl
mp3 mozna mp3 ściagac z : http://coin1.mp3.wp.pl

ciekawe jak jutro wypadna :]
_________________
...ho?li makaroni.....
 
 

Surrounded



Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 44
Wysłany: 2006-04-11, 18:18   

co.in daje rade, nawet czasem bardzo. Nie znacie się!
 
 

Matkorn



Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 46
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-04-12, 17:47   

O tyle fajnie grają, że w ich składzie jest kobitka, która obsługuje groovebox'a oraz jeden z gitarzystów gra na podobno 10-strunówce. Ja osobiście mam już dość zespołów z typowym składem (2 gitary, bas, perka i wokal). Trzeba kombinować, żeby było trochę ciekawiej, czyli elektronika mile widziana :) Zespół ogólnie dobrze gra, ale moim zdaniem są momenty gdzie męczą czasami na koncercie :P
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-04-12, 18:25   

Jak się męczą na koncercie to chyba znak, żę dużo z siebie dają :)
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

Matkorn



Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 46
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-04-12, 18:26   

fakt dużo z siebie dają, ale w sensie takim męczą, że nie ma dynamiki moim zdaniem w niektórych momentach :P
 
 

buchaj


Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 137
Wysłany: 2006-05-11, 13:25   

Dynamika zależy głównie od perkusisty... stopniowania kawałka i brzmienia... jakości pieców... ile oni grają??? mi się wydaje, że są na prawdę nieźli... zwłaszcza podobają mi się aranże. Dzięki dobremu aranżowi można zrobić z dwóch zapałek i sreberka po czekoladzie stację kosmiczną "Mir"... myślę, że oni to potrafią... a już najlepiej słychać to w "Heledore babe".
_________________
;-)
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2006-05-12, 14:30   

hm a ja tak sobie sluchalam Playlisty d0t w Winampie i trafilam na Co.in i mi sie bardzo spodobalo :) i nawet bym sie z checia na koncert wybrala :)
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

Maciek
Gość

Wysłany: 2006-06-11, 21:45   

Myślę, że Co.in to przede wszystkim ciekawa i dynamiczna muzyka, napewno niszowa, ale to nie jest nic złego przecież. Szkoda że w Polsce tak trudno przebić się nowym zespołom, o ile nie są maksymalnie komercyjne... Pozdrawiam grupę!
 
 

deprim
Niggy Tardust



Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 162
Skąd: spoilsbury
Wysłany: 2006-06-12, 01:01   

dziekuje za mile slowa, choc bolesnie prawdziwe (a moze prawdziwie bolesne). w ojczyznie naszej brakuje ronowagi w wielu kwestiach a rynek muzyczny bynajmniej nie jest wyjatkiem - potrzebuje czasu, zeby sie ustabilizowac. a my nie zamierzamy sie poddawac i bedziemy go atakowac z roznych stron.
moze nawet kiedys w ogole bedzie jakas scena alternatywna nie duszaca sie w lokalnych areałach podziemia...
zobaczymy. zainteresowanych kojnem prosze o odstawienie buteleczki na półeczkę i wstrząśnięcie pod koniec lata. an pewno was nie zawiedziemy. a zaskoczymy na pewno!
pozdrawiam,
szymon a.k.a. deprim.
_________________
CO.IN.
Bipolar Bears.
 
 

d0ti



Dołączyła: 03 Kwi 2006
Posty: 701
Skąd: wROCK.pl
 
Wysłany: 2006-06-12, 20:02   

hhmm hmm..co sie ze stronka kojan stało:>? znaczy mi sie podoba grafa..ale bezie tam coś wiecej :>?
_________________
...ho?li makaroni.....
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2006-06-12, 21:37   

Ja czekam z nicierpliwoscia na cos nowego ;) Co bynajmniej ne znaczy ,ze "stare" mi sie znudzilo a wręcz przeciwnie z muzyką czasem jak z winem ;)
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

deprim
Niggy Tardust



Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 162
Skąd: spoilsbury
Wysłany: 2006-06-16, 13:05   

nasza muze mozna wiec porownac zaledwie do bezmarkowego czerwonego polwytrawnego za 15 zeta. :)
stronka? ta grafa, ktora jest, bedzie wisiec do odwolania. tzn. do momentu kiedy zbudujemy wszystko od nowa prawie. do tego potrzebni sa ludzie pelni zaangazowania i pasji do robienia czegos nowego, a o to nie jest latwo.
_________________
CO.IN.
Bipolar Bears.
 
 

d
Gość

Wysłany: 2006-07-01, 05:45   

dobra muza. pozdrowienia od NOFF-u:]
 
 

buszmen



Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 1
Wysłany: 2006-08-05, 16:20   

muza nawet niezła... ale to i tak nie moje klimaty :twisted:

Seba
 
 

deprim
Niggy Tardust



Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 162
Skąd: spoilsbury
Wysłany: 2006-09-20, 23:39   

zapraszam do posluchania nowego utworu pilotujacego nadchodzacy minialbum.

moze niusik do serwisiku? hmmm?? :oops:
_________________
CO.IN.
Bipolar Bears.
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-09-20, 23:56   

Ok, będzie news ale proponuję potem bo teraz będzie fala nowych plakatów dotyczących imprez w październiku. napisz coś od siebie o zespole, jakąś ładną grafę to się wrzuci (podeślij mailem wrock/blabla/wrock.pl)

No i gratuluję reaktywacji, do zobaczenia na koncercie Fate Unknown w Madnessie :>

Edit: No a właściwie teraz przecież wszyscy mogą newsy wrzucać, może i kolejne konto zakładać to za dużo roboty, ale wrocka odwiedza już 120 osób dziennie (w tym ja z 200 : )
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2006-09-21, 18:34   

No mi sie podoba nowy COi.IN ;) Mam nadzieje ,ze na jednym kawałku sie ne skonczy :D
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

d0ti



Dołączyła: 03 Kwi 2006
Posty: 701
Skąd: wROCK.pl
 
Wysłany: 2006-09-22, 00:50   

..mi sie jescze..powtórze..jescze nie zaczął podobac :] ale pewnu kiedys bedzie :]
_________________
...ho?li makaroni.....
 
 

stemp



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 338
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-09-26, 21:35   

d0ti napisał/a:
..mi sie jeszcze..powtórze..jeszcze nie zaczął podobac :] ale pewnu kiedys bedzie :]


...a mi tez sie podoba
_________________
seems to me to be the insanity
it seems to me i've become the oddity

http://www.myspace.com/deadbrokeband
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku