Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
[30.06.2006] Self Dest: Heap Of Ashes+Dead Broke+Headup
Autor Wiadomość

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2006-07-02, 17:39   

bojan napisał/a:
[quote="bojan"]A kiedy mozna sie zdjec spodziewac?

Zatem kiedy sie mozna zdjec spodziewac? C'mon people :twisted: doczekac sie nie mogem
pzdr[/quote]Przykro mi to mow... pisać ale foty z HOA wyszły beznadziejnie :twisted: wiec ne ma co oglądać :P
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

bojan


Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 130
Skąd: Nieznajowa
 
Wysłany: 2006-07-02, 17:52   

USAGI napisał/a:
Przykro mi to mow... pisać ale foty z HOA wyszły beznadziejnie :twisted: wiec ne ma co oglądać :P


Jaki zespol, takie foty, ale mimo wszystko: PLIIiiIIIIIIIZ

pzdr
_________________
http://www.myspace.com/hoaband
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2006-07-02, 18:23   

hehe coś w tym jest bo HU wyszlo na fotach najlepiej :D
Jak wrocem z wakacji za 2 tygodnie to moge na CD komus z HOA dać... sie jakoś podzielicie... czystą płytke w zamian... i jeszcze foty z poprzedniego koncertu dorzuce gratis normalnie jak chcesz ;) chyba ,ze juz Buchaj sie podzielił tymi co mu dałam.
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

bojan


Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 130
Skąd: Nieznajowa
 
Wysłany: 2006-07-02, 18:44   

2 tygodnie :shock: , nie daj sie prosic GIRL!! przynajmniej kilka, spakuj rarem albo co, bojan82(malpiszon)o2.pl albo jakies imageshack.us, co? hę?

C'mon C'mon C'mon C'mon C'mon C'mon C'mon C'mon C'mon C'mon C'mon C'mon C'mon C'mon C'mon
_________________
http://www.myspace.com/hoaband
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2006-07-02, 19:02   

jejeje :D jeszcze dam sie przekonać i coś wyśle meilem ;)
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

bojan


Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 130
Skąd: Nieznajowa
 
Wysłany: 2006-07-02, 19:06   

USAGI napisał/a:
jejeje :D jeszcze dam sie przekonać i coś wyśle meilem ;)


daj sie daj sie daj sie daj sie daj sie daj sie daj sie daj sie daj sie daj sie daj sie daj sie daj sie daj sie daj

EDIT: namowic namowic namowic namowic namowic namowic namowic namowic namowic namowic namowic namowic
_________________
http://www.myspace.com/hoaband
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2006-07-02, 22:52   

hm siebie to ne dam ale fotki wyśle ;)
:P
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-07-03, 02:19   

No to po kolei. Fajny koncert. To by było na tyle.

No dobra, konstruktywnie nikt tu nikogo nie pojedzie (albo nikt pojedzie : ) więc sam nie wiem czy koncert był taki zajemisty czy ja taki małonadziejny.

Martwe, spłukane. Normalnie jak byłem tam kiedyś to jakiegoś porządnego czadu dawaliście a nie takiego z katalizatorem. Wiadomo, jak zmiana składu potrafi mieszać, ale wolałem Coal Chamberowego chłopca. Swoją drogą pamiętam obecnego wokalistę DB jeszcze z Omnitones (jak w String Core w koszulce Ich Troje śpiewał) i jakoś bardzo dobrze mi się zapisał do braindrive'a. Swoją drogą chyba akustyk na DB trochę eksperymentował, był porządny krzyk, ale z kolumn wydobywała się zaledwie jego namiastka (jak w ?ykendzie Chaqma przy%^&, to bębenki zamówiły podwójne kowadełko). Ale koncert niezły, fajne kawałki, Sin przyciągnęła tłumy fanek : ) Bas było słychać bardzo dobrze - gitary już gorzej, ale i tak brawa dla Liverka, bo to najlepszy koncert w tym angielskim mieście jak dla mnie.

Sterta haszyszu. Dobrzy muzycy muszą dobrze grać, akustyka bardzo dobra, jak ktoś lubią tą muzykę to na pewno mu się spodoba, Nóż jak najbardziej grać można wg mnie, tylko widać że kawałki nie przyciągają zalanych adeptów machania łociami - są raczej do słuchania niż wybicia koledze zębów. Musiał poczekać na HU. Ciekawe, że HOA i Chaqma zagrały Breath Prodigy - zadzwonię do zioma Flinta żeby tam u siebie podwójną stopkę zamówili : P bo po takim dżdżdż trtrtrtrtrtr oryginału nie słucham.

Dup. Kto zdążył, ten uciekł spod parkietu. Fajna atmosferka, nie chce mi się już w sumie wymyślać farmazonów, muza typowo koncertowa, może wreszcie się wybiją poza Wrocław, bo ileż tu grać można, jak publika ta sama : )

Wreszcie trochę nowych rzeczy na afterparty się pojawiło i oczywiśćie najliczniej na Voodoo People... O 3:30 Rafik dał cynk że w Rynku jest śniadanie, to delegacja Wrock-Radio Luz + ochrona się wybrali no i tyłek komuś skopali, bo kanapek jednak nie było. A foty Headup co dobrze wyszły to kto zrobił, no kto? :>
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2006-07-03, 02:29   

Jars napisał/a:
A foty Headup co dobrze wyszły to kto zrobił, no kto? :>
Ty :P A kto inny ;) Ja robie tylko te badziewne :D
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-07-03, 02:31   

Bardzo dobre robisz, tylko ja miałem z góry upatrzoną pozycję. Poza tym jak MI robisz zdjęcia no to mistrzostwo Europy.
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2006-07-03, 03:22   

^__^ No dosłownie z gory upatrzoną ;) Z Tobą to zawsze super foty wychodzą ;-)
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

Rafik



Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 232
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-07-03, 10:22   

Cytat:
O 3:30 Rafik dał cynk że w Rynku jest śniadanie, to delegacja Wrock-Radio Luz + ochrona się wybrali no i tyłek komuś skopali, bo kanapek jednak nie było


Na szczęście obeszło osię bez złama? :P Po dniu wyspuścili mnie z intensywnej :twisted:
Wszak dalej sikam krwią i nie mam czucia w prawej nodze ale chyba przeżyje :lol:
_________________
http://www.myspace.com/rafikspace
 
 

dzix_x



Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 829
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-07-03, 14:15   

Rafik napisał/a:
i nie mam czucia w prawej nodze ale chyba przeżyje :lol:


no jak mozesz miec czucie skoro ją tobie wyrwaliśmy?;]
_________________

http://www.radekstrojny.com | http://www.afterglow.art.pl | http://suicide777bomber.deviantart.com
 
 

Sin



Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 194
Skąd: Bułgaria
 
Wysłany: 2006-07-03, 16:18   no zesz...

Ludzie. Taz pomyslcie troche.

Dlaczego kazdy tak jedzie po tym DB wokalu? Dlatego ze go nie bylo slychac, bo on martwawy taki i w ogole malo slny... I bo gitar nie bylo slychac tylko bas?

W Livcu jest takie ku*** ZAJEBISTE naglosnienie, ze zeby Kucza w ogole bylo slychac,
kazali
maksymalnie
sciszyc
gitary !!!!!
a i tak chuja to dalo, bo i tak nie bylo slychac, chociaz
na konsoli
wokal
byl
na maksa !!!!!

Kapewu? A na scenie to juz kompletnie NIC nie bylo slychac oprocz perkusji.

Ech... obruszylam sie jak dzika loszka.
Poza tym DB kiedys smecili i dopiero teraz graja naprawde energetycznie.
Eeech.

Ale tez malo jestem obiektywna jak nikt :>
_________________
Zapraszam na najmniej profesjonalną audycję pod słońcem :D
www.myspace.com/sincityluz
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-07-03, 16:47   

No widzisz, takich rzeczy przeciętny słuchacz nie wie, to wyraża opinie - skoro były takie problemy to rzeczywiście beznadzieja...
Tylko w HOA wokalista był słyszalny bardzo dobrze, w HU zresztą też - a tam gitary były na pewno głośniej. W małych klubach ci, co grają pierwsi mają najgorzej.
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

Dale Cooper
PlektrON



Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 229
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2006-07-03, 19:15   Re: no zesz...

Sin napisał/a:
Dlaczego kazdy tak jedzie po tym DB wokalu? Dlatego ze go nie bylo slychac, bo on martwawy taki i w ogole malo slny... I bo gitar nie bylo slychac tylko bas?


NIkt nie jedzie po DB, tylko ludziska wyrażaja swoją opinię.

Sin napisał/a:
A na scenie to juz kompletnie NIC nie bylo slychac oprocz perkusji.


Nieprawda. Na scenie bylo glosno, ja slyszalem wszystko, BARDZO głośno <lol> Do dzisiaj mi dzwoni w uszach :twisted:

Sin napisał/a:
Ech... obruszylam sie jak dzika loszka.


No i po co :P
_________________
www.gitara-online.pl - Alternatywne Forum Gitarowe
 
 

nikt



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 296
Skąd: Nowy Sącz/Wrocław
 
Wysłany: 2006-07-03, 20:01   Re: no zesz...

Sin napisał/a:
Ale tez malo jestem obiektywna jak nikt :>


ze co?? ze niby nieobiektywny jestem :lol: :twisted:
_________________
www.sevenstring.pl
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2006-07-03, 23:46   

Jesli bass bylo tak dobnrze slychac, to nie pozostaje mi nic innego, niz usmiechnac sie szeroko :D Bo to oznacz tylko jedno- JA NAPRAWDE GRALAM :)
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

stemp-logoff
Gość

Wysłany: 2006-07-04, 00:54   

z tym naglosnieniem bylo jak sin mowi... kazali nam sie sciszyc... smutno mi bylo z tego powodu bo potem ledwo sie slyszalem ale czego sie nie robi dla dobra ogolu :D
 
 

buchaj


Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 137
Wysłany: 2006-07-04, 14:11   

Prawda jest taka, że to jak słychać wokal zależy także od wokalisty i od tego jaką ma barwę... ja się dosyć mocno drę dlatego słychać... problemy są z delikatnymi patentami. Zwłaszcza, że inne składowe są w moim głosie w mocnych patentach (dużo góry), za to w delikatnych mam niski głos i się trochę kotłuje, gubi... wtedy kapela musi mnie puszczac na pierwszy plan... taka jest zasada. Czasami robię w chacie wokal do nagra?, przychodze na próbę i koncepcja musi się zmienić i muszę się drzeć, żeby się przebić. Poza tym przydałby się kompresor i własny akustyk... ale to już inna bajka.

A małe kluby... no niestety wszystko słychać i jest za głośno, albo słychać dobrze wszystko oprócz wokalu. Na prawde o wiele ciężej jest nagłośnić kapelę metalową niż na przykład bluesik... ale i tak powiem Wam nie było źle... DB gitary trochę za cicho i chyba trochę za dużo piachu... a wokal Sin na prawdę mocny ;-)
_________________
;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku