05.11 - Apatia (Poznań), Core Ball (Toruń), Dead Yuppies (Wrocław)
Apatia (Poznań)
- stan znacznie zmniejszonej wrażliwości na bodźce emocjonalne i fizyczne. Towarzyszy mu obniżenie aktywności psychicznej i fizycznej, utrata zainteresowań, zmniejszenie liczby kontaktów społecznych. Apatia według poglądów filozoficznych stoików to stan wolności, szczęścia i równowagi wewnętrznej. A tak na poważnie zespół, który miał ogromny wpływ na tworzenie i działanie sceny Punk w Polsce.
Apatia poprzez muzykę, teksty jak i postawę członków zespołu wpływała na sposób postrzegania świata przez rzesze wolnościowców. Zespół, który przez ponad 20 lat swojego istnienia realnie wpłynął na pozytywny rozwój ruchu Punk. Teksty Apatii to nie tylko puste słowa, członkowie zespołu aktywnie realizują to o czym śpiewają. Szczerze polecamy ich kolejny na CRK koncert.
www.apatia.org
Core Ball - HC/Punk(Toruń)
Pierniki z Torunia, którzy umilali nam czas na zeszłorocznym Punk Pikniku we Wrocławiu. Koncert na wolnym powietrzu pod namiotem z serwowanym przez nich jedzeniem.Tym razem w zamkniętej sali koncertowej.
"Nie mają tyle kilogramów co Poison Idea, nie jeżdżą na skateboardzie pod kalifornijskim niebem, piją więcej niż Minor Threat, nie są kolegami Kill Your Idols, a Lemmy nie jest ich wujkiem, ale ich płyta to siarczysty kawał hc/punkowego łomotu w którym usłyszysz echa wszystkich wymienionych plus rasowy wokal, któremu na polskiej scenie mało kto może podskoczyć. Nie wymyślają prochu, ale robią swoje na najlepszym energetycznie poziomie Hardcore/Punk "
www.myspace.com/coreball
Dead Yuppies - punk rock (Wrocław)
Wrocławskie trio Dead Yuppies powstało w 2004 roku, na gruzach formacji Balkanskaja Zwiezda. Gra punk rocka utrzymanego w klimacie charakterystycznym dla polskich kapel funkcjonujących w latach 80-tych - najczęstsze porównania to "stary" Karcer i Dezerter. Dead Yuppies mają na koncie wiele koncertów zagranych zarówno w Polsce jak i zagranicą.
Jedna z bardziej obiecujących kapel w tym kraju. Porywający punk, zadziorny, pulsujący, z melodią i złością.
www.myspace.com/deadyuppies
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum