Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
SD#25: Fatclicks, C.A.L.M., Enblema - 27 kwietnia 2007r.
Autor Wiadomość

d0ti



Dołączyła: 03 Kwi 2006
Posty: 701
Skąd: wROCK.pl
 
Wysłany: 2007-04-04, 17:58   SD#25: Fatclicks, C.A.L.M., Enblema - 27 kwietnia 2007r.




SELF-DESTRUCTION # 25

FATCLICKS
C.A.L.M.
ENBLEMA


27 kwietnia 2007
wstep: 5zł / godz. 20:00
Klub Liverpool
_________________
...ho?li makaroni.....
 
 

xgrzesx


Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 298
Wysłany: 2007-04-04, 19:07   

te dwie kapele to tez jakieś nju-rap-kory jak CALM?
 
 

dzix_x



Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 829
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-04-04, 19:20   

http://www.myspace.com/fatclicks
http://www.myspace.com/enblema
_________________

http://www.radekstrojny.com | http://www.afterglow.art.pl | http://suicide777bomber.deviantart.com
 
 

Rafik



Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 232
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2007-04-04, 19:59   

W ko?cu C.A.L.M :p
_________________
http://www.myspace.com/rafikspace
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2007-04-05, 01:31   

xgrzesx napisał/a:
te dwie kapele to tez jakieś nju-rap-kory jak CALM?


Coś koło tego - dokładnie to co lubię :twisted: :twisted: :twisted: walić obcisłą skórę i czarne gitary, czas na 'nowoczesną' muzę która to ma już ponad 10 lat : P Dla mnie muza to jak Kanguski z rana, nie widzę głębszego sensu w zgrywaniu prawdziwego metala-twardziela, nawet człowiek nie czuje jak mu się przyrapuje : )

Uważajcie szczególnie na Enblema, mam nadzieję że debiutanci sobie poradzą. Czas zimowy minął, ale grube nauszniki (szczególnie takie różowe) mogą być w cenie, dobrze że na SD grają kapele które dawno nie grały/są spod Wro albo nieco dalej : )

Sorki za posta, mam śmieszny humor.
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

Dzidzia



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 168
Wysłany: 2007-04-05, 13:01   

oj Jarek Jarek, narkotykom powiedz NIE!:P
No i na selfie obowiązkowo pojawiasz sie w różowych nausznikach!
Ale zgadzam się, ze dobrze jest ze nie gra "to co zwykle" tylko powtórki z rozrywki, albo swieże mięsko :)
Nie mówie że będe, bo jak mówie, to potem coś wyskakuje i sie nie pojawiam, ale...ale.... :)
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2007-04-05, 14:09   

Kurcze noo... a mi sie moje rozowe nauszniki połamały ;(
ale i tak będę ;P
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

Cravietz



Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 5
Skąd: Ostrów Wlkp. / Wrocław
Wysłany: 2007-04-05, 15:14   

Ooooo gramy! W ko?cu jakiś gig we Wrocku. Fajnie. 8)
_________________
No One, No One Could Ever Understand!!! This Life... [IMN]
 
 

xgrzesx


Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 298
Wysłany: 2007-04-05, 15:36   

Jars napisał/a:
nie widzę głębszego sensu w zgrywaniu prawdziwego metala-twardziela, nawet człowiek nie czuje jak mu się przyrapuje : )

:)
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2007-04-06, 22:32   

Jars napisał/a:
walić obcisłą skórę i czarne gitary



EEEeeeEEEEeeejjjjj! Odwal sie od czarnych getrów, to modne teraz jest !! :) Taki nowy styl pod tytułem 'Myszka Miki' :P Niech żyją obciskacze!!!!!!!!
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

Dzidzia



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 168
Wysłany: 2007-04-07, 13:38   

Czy to dobrze czy to źle?
Adminie, to przez Ciebie,
off topy produkują tu się.
 
 

Cement
mały, uczesany, asceta



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 256
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2007-04-24, 16:26   

wpadne.
jak zwykle na koncertach w czarnych glanach, coby nie ucierpiec za bardzo :twisted:
do zobaczenia
_________________

 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2007-04-25, 21:23   

hmmmmm, znajac moje szczescie do 'przypadkow losowych roznej masci', moge nie dotrwac do konca imprezy, ale... Chyba wpadne na chwile, tak ło...
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

d0ti



Dołączyła: 03 Kwi 2006
Posty: 701
Skąd: wROCK.pl
 
Wysłany: 2007-04-26, 01:07   

tak ło, no!
_________________
...ho?li makaroni.....
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2007-04-26, 12:58   

ok, potwierdzam moja niejasna wypowiedz, bede :) (i to do samego konca, bo moja gorsza polowka jedzie sobie do domu, a ja nie znosze siedziec sama wsrod 4 scian :( )
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2007-04-27, 01:44   

"gorsza połówka" - jak to uroczo brzmi.... ne ma co :lol:
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

nikt



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 296
Skąd: Nowy Sącz/Wrocław
 
Wysłany: 2007-04-28, 12:32   

nikt nic nie pisze to walne cos od siebie

na pierwsza kapele nie dotarlem bo pomylilem autobusy jadac do znajomej i zamiast wyladowac w lesnicy to wywialo mnie na petle do Praczy odrzanskich :/

po wejsciu do Livca chlopaki z CALM sie konczyli rozkladac. Powiem tak. Gdyby kazda kapela ktora slysze, pomiedzy koncertami robila tak duze postepy to polska muza w koncu ruszyla by do przodu.

Cravietz synu swej matki,nie wiem czy chodzisz na lekcje spiewu czy poprostu zaczales ostro cwiczyc ale Twoj wokal poszedl do przodu ze az milo. Zaczales sie sluchac,slychac bylo ze nie meczysz sie juz tak szybko przy wysokich partiach i ze o wiele rzadziej sa jakies falsze. Oby tak dalej

Panowie gitarzysci. Piekne zgranie w puntk. Bardzo to dynamicznie wyszlo i gitary super sie uzupelniaja ,basu rzeczywiscie troche brakowalo,ale smaczki pana z Tele zapelnialy ta pustke.

Palker. Kolo sie chyba z metronomem w dupie urodzil. Dobre,mocne granie i przede wszystkim rowno.



Fatclicks
o dziwo brzmieli troche gorzej od CALM. mniej selektownie. Muza nie do konca do mnie przemawia,za duzo ladnych partii chociaz ciezkie patenty podbite basem i stopa maja u Was zajebisty wygar.

minusow niestety bylo jak dla mnie sporo

za duzo pieprzenia miedzy numerami o niczym a za malo grania. srednio mi sie podobala faza ktora sobie wkrecaliscie z Caco Drago. moze dla Was to bylo zabawne ale mnie to nudzilo. Widze rowniez ze w nawyk wchodzi u nas ze w przypadku problemow technicznych wokalista musi robic nerwowke i popedzac wszystkich... naprawde czasami warto siedziec cicho

no i na koniec. spiewak dla mnie byl zupelnie nie na miejscu. moim zdaniem nie pasuje do kapeli ,za duzo spiewa i wylagadza caly klimat, a nosowa maniera spiewania przed mutacja mnie nie przekonuje.

tyle

pozdro

PS: jak nie chcecie tak czesto zrywac strun to lekko podpilujcie wszystkie nierownosci na siodelkach mostka pilniczkiem a potem przy kazdej zmienie struny loze siodelka smarujcie grafitem z olowka HB
_________________
www.sevenstring.pl
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2007-04-28, 14:38   

A na moj gust to wszystko trwalo za dluuugo. Jesli organizuje sie koncert dla 3 kapel, z czego dwie reprezentuja niemal identyczny styl, nie mozna pozwolic im na granie 15 kawalkow, bo publika zaczyna usypiac. Ja nie jestem wielka fanka takiego cukierkowego pitu-pitu, jakie reprezentuje Calm i Fatclicks (dlatego, z cala powaga, mozecie napisac mi, ze sie nie znam), na dodatek bylam zupelnie trzezwa... Ale co mi tam, tez sie wypowiem...

Calm mi sie nie podobal. Wyjatkowo, bo przeciez nie slyszalam ich po raz peirwszy. Zgodze sie z Niktem ;) , ze sa niezli instrumentalnie, ze wokalista spiewa bardzo ladnie, bardzo czysto, slyszy sie, ale... Dlaczego kazdy utwor jest identyczny z poprzednim (o wokalu mowie)? Dlaczego kazdy refren brzmi dokladnie tak samo? Czy pan Cravietz, do cholery, potrafi spiewac tylko w jednej tonacji? Na dodatek nie podoba mi sie jego barwa, zero pazura, jak jakas Urszula... Brakuje mi u nich jakiegos drugiego wyjca a la Puton, na przyklad. Po 5 kawalku zaczelo mnie to tak draznic, ze chcialam pojechac do domu (O, dzieki ci, USAGI, za trzymanie mnie krotko :P ). Na dodatek koles sie pograzyl, gdy przy Faith zmyslal tekst(JA WIEM, JESTEM MARUDNA JAK TRZYLATEK, ale jak sie gra takiego covera to sie uczy tekstu na pamiec, zeby wstydu nie bylo). No i ten brak basu :( Jak mozna grac bez basu :( Smutno mi bylo :(

Jesli chodzi o Enbleme, slyszalam tylko ostatni utwor i musze przyznac, ze jako jedyni wprowadzili jakis element dynamiczny we te wczorajsza stype.
edit: to 'Widze Swiatlo' na zywo brzmialo o 100000 razy lepiej niz na myspace. Dopiero po koncercie stwierdzic moge, ze ten kawalek jest niezly.

Fatclicks. Brzmieli jak Calm, ehehehe. Stanowczo razily za dlugie przerwy miedzy kawalkami, za duzo malopwania, za malo grania. Wokal znow przybral forme maslanego pitu-pitu, na dodatek wokalista mial fajne skarpetki, fryzure i ladnie tanczyl. Gitarzyscie nie-Dudkowi fajnie rwaly sie struny, potem mu fajnie wypadal kabel, sympatycznie bylo, bawilam sie jak nigdy. USAGI spala, ja mialam oczy na zapalki i od pograzenia sie w slodka otchlan zapomnienia, powstrzymywal mnie tylko pan basista, bo byl fajny i mial fajna fryzure :) (TAAAAAAAAAAAAAKIE ciacho ;) ).

Ogolnie rzecz biorac, wczorajszy koncert nie miał w sobie tego jednego, jedynego pisofszit, ktorego tak namietnie poszukuje. Co prawda ludzie sie bawili, wiec nie mgolo byc tak okropnie. Ja, natomiast, zdalam sobie sprawe, ze z checia bym pograla takiego jakiegos industriala i mialabym swoj pisofszit :) Ktos chetny?? :)
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

Kapral
FREAK OUT!



Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 589
Skąd: Wrocław, Jęczmienna
 
Wysłany: 2007-04-28, 15:05   

Yaga napisał/a:
na dodatek bylam zupelnie trzezwa...


Jeżeli chodzi o uczęszczanie na koncerty wrocławskiej sceny metalowej, to jest duży błąd ;p
_________________
 
 

d0ti



Dołączyła: 03 Kwi 2006
Posty: 701
Skąd: wROCK.pl
 
Wysłany: 2007-04-28, 15:19   

C.A.L.M.
Yaga napisał/a:
Na dodatek nie podoba mi sie jego barwa, zero pazura, jak jakas Urszula... Brakuje mi u nich jakiegos drugiego wyjca a la Puton, na przyklad.

tu się zgadzam ;]
poza tym jak dla mnie clam muze sama w sobie ma fajna, gdyby nie Yaga to pewnu bym nie zauważyła braku basu ;p



ENBLEMA - po 1sze najmocnej tego wieczoru , po drugie najlepszy wokal tego wieczoru (co nie znaczy że jakis świetny ;p panie "Wysoki" ;) )
muza trochu za bardzo czasem soulfly'owa;] ale mi to w sumie na ręke;D no i o tyle fajnie ze niektore kawałki były w innej stylistyce - urozmaicenie ciekawe ;]
i plus za nauczenie znajomych refrenu ;p;p;p;p az sie milo takie wystepy oglada ;p

FATCLICKS - yy aaa e...słyszłam juz n-ty raz... w sumie generalnie to energicznie czyli na plus..ale jednak jakies ale....ale nie wiem jak to "ale" określic ;]
za dlugie przerwy między utworami..moj stolik w 50 % spał dosłownie prawie ;p:]
ktos Rudy ( ;) ) twierdził że nudy i nudy !%#%#^ i to samo i gdyby nie ładne chłopki to by sobie poszedł ;p ;D


btw. ja NIGDY nigdy NiGdY chyba nie zrozumiem tych męskich skarpetek ;)
_________________
...ho?li makaroni.....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku