Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nurth
Autor Wiadomość

deprim
Niggy Tardust



Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 162
Skąd: spoilsbury
Wysłany: 2009-10-12, 01:54   

Yaga napisał/a:
To ja cie zparaszam serdecznie na jakikolwiek koncert Hetane, zebys sobie posluchal wokalu Magdy. Nawet kiedy szepcze, jestes w stanie zrozumiec doslownie kazde slowo tekstu.
A poza tym, dlaczego mam nie porownywac Chupy z Mala? Moze nie moge porownywac jej z Lotnikiem, ktory nie spiewa, lecz krzyczy. Ale Fan Rekawiczek tez ma wiele melodyjnych motywow. Plec tutaj nie ma nic do rzeczy. Do rzeczy ma tu natomiast sposob spiewania i o to wlasnie do was apeluje. Zebyscie ten swoj sposob dopracowali :P Ok, koniec tematu :) Przynajmniej dla mnie.


Wiem, wiem, że nie jest to temat o Hetane, ale podpisuję się rękami i nogami pod opinią na temat Magdy i dodam jeszcze że u niej interpretacja własnego tworzywa jest wzorcowa i każdą polską wokalistkę rockową jaką słyszałem, wysłałbym z notatnikiem na koncert Hetane. Ale nie wyślę bo nie mam mocy psychokinetycznych :)

Co do Nurth to ze wstydem przyznaję, że nie byłem jeszcze na żadnym koncercie i obiecuję to nadrobić. Muza jest kompletnie nie w moim klimacie, ale słyszałem zachęcające opinie.
Co do wokalu, mała podpowiedź - Digitech V300 kosztuje w tej chwili w porywach 800 zł i warto to koreańskie gówienko kupić dla samego kompresora, który czyni cuda. I z chęcią pomogę ustawić Wam preset, który nie sprzęga i nie zabija spółgłosek - męczyłem się z tą zabawką już wystarczająco długo. Drugą podpowiedzią jest Zen of Screaming - metalowy tutorial, któremu zawdzięczam zdrowie, kontrolę nad wokalem i swobodę niezależną od nagłośnienia. Szczerze polecam.

Życzę powodzonka zespołowi Nurth i przesyłam wyrazy sympatii. ;-)
_________________
CO.IN.
Bipolar Bears.
 
 

Kapral
FREAK OUT!



Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 589
Skąd: Wrocław, Jęczmienna
 
Wysłany: 2009-10-12, 18:59   

_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku