Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Self-Destruction | 14.12 | - Fate Unknown, HOA, Cockroach...
Autor Wiadomość

david_insult



Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 204
Wysłany: 2007-12-15, 20:09   

Kokrołcz mi się bardzo podobał, Hipów mało słyszałem, wylazłem z konta na nóż i w sumie średnio mi podszedł, Fejtów niestety nie usłyszałem bo już w ba?ce miałem za dużo;) ...

Yaga: hmm sorry nie zauważyłem Cię, że tak powiem miałem dobrą bibę:) ... zapraszam 21 do Calisty w Wołowie to się poznamy:)
_________________
our existence is an insult to god
www.insult.pl
www.myspace.com/insultbandpl
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2007-12-15, 22:34   

Buahaha, alez ja wcale nie placze z tego powodu :P Po prosu sie z Mychalyna obsmialysmy z ciebie :P Hehehe

BTW, chetnie bym do tego Wolowa pojechala, ale na razie nie mam z kim bo moja ekipa koncertowa jedzie do Anglii na swieta :P A jak przyjade sama to bedzie wygladalo, ze mi zalezy czy cos :P Hih, we will see. Moze Mychalina przyjedzie bo ma przeciez blisko !! :P
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

david_insult



Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 204
Wysłany: 2007-12-15, 22:53   

Dobra walne offtopa;) ... myslalem ze Ty jestes z Wołowa ?:) ... no spox ... to dobrze że nie płaczesz... a ładnie to tak "obśmiewać" z mychaliną ? :)
_________________
our existence is an insult to god
www.insult.pl
www.myspace.com/insultbandpl
 
 

mychalyna
cycalyna



Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 507
Skąd: K-PAX
 
Wysłany: 2007-12-15, 23:22   

ładnie :-P

ta do wołowa jeszcze bym dojechała ale po 20:00 już nic do mnie nie jedzie :-o
taka dziura zabita dechami :mrgreen:
_________________
Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close...
www.myspace.com/mychalyna | www.lastfm.pl/user/Mychalyna | www.myspace.com/spiralnight
 
 

yaro
Gość

Wysłany: 2007-12-16, 00:24   

Generalnie git, że na koncercie była dobra zabawa :) Muzykanty smędzą coś tam, ale tak już to bywa z tymi muzykantami ;-)

Dzięki za przybycie !!!
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2007-12-16, 01:17   

david_insult napisał/a:
Dobra walne offtopa;) ... myslalem ze Ty jestes z Wołowa ?:) ... no spox ... to dobrze że nie płaczesz... a ładnie to tak "obśmiewać" z mychaliną ? :)


Odpowiadam offtopem na offtopa:
1. Ja jestem z Brzegu Dolnego, do cholery!!! :D
2. Jak sie mna zajmiecie to moge przyjechac ;)
3. Ladnie.
:hamster_dunno:

Mycha: nie przejmuj sie, sama bym musiala zatrudnic rodzica jako szofera :P
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2007-12-16, 01:34   

dzix_x napisał/a:

fu - uwazalem ze najblizej wam do profesjonalistów ale profesjonalne nagłośnienie to to napewno nie było. mam nadzieje ze polecą za to głowy bo z waszego zachowania scenicznego wynikało iż gracie fajną energiczna muzyke i chcial bym ją usłyszeć.krótko mowiąc - było FU! znajdzcie sobie dobrego akustyka ktory poradzi sobie z wami.


A ja uważam że z takim instrumentarium nie ma sensu grać w niedużym klubie - 3 gitary, 3 wokale - tego nie słychać, moim zdaniem max 2 sztuki powyższego i byłoby tak samo dobrze jak na Cockroach i HOA (klarowność kosztem szczegółów). Ale rozumiem, że konwencja zobowiązuje - jak to ująłem wyobrażacie sobie koncert Slipknota w Liverpoolu?. FU powinien grać w WZ gdzie słyszałem występ i nie ma co porównywać. Jedni skakali (niedużo bo przy głośnikach było za głośno) innym się nie podobało - no jak to zwykle na koncertach : ) Ja bym też tak akustyka nie winił - nie mieli czasu by się ustawić, mikser ledwo mieścił kable : P Teraz może czas na Madness bo tam jest szansa się pokazać z dobrej strony i miejsca na scenie więcej.

Afterparty bardzo przeciętne (dla mnie - bo dla innych widać było fajne) tylko ja mam nieco inne wymagania :>

Nowe kawałki HOA mi się podobają - jest nieco mocniej, sporo bajerów. Udany koncert po dłuższym czasie. No i jak były przerwy to dawało nieco odpocząć uszom i zazwyczaj nie lubię takiego pitu pitu ale wolniej-szybciej zadziałało. Moim zdaniem perka była bardzo dobra i wyraźna.
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

Dale Cooper
PlektrON



Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 229
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2007-12-16, 03:03   

Jars napisał/a:
Nowe kawałki HOA mi się podobają - jest nieco mocniej, sporo bajerów. Udany koncert po dłuższym czasie. No i jak były przerwy to dawało nieco odpocząć uszom i zazwyczaj nie lubię takiego pitu pitu ale wolniej-szybciej zadziałało. Moim zdaniem perka była bardzo dobra i wyraźna.


Się zawstydziłem się ;-)
_________________
www.gitara-online.pl - Alternatywne Forum Gitarowe
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2007-12-17, 00:15   

Fotki robione przez Usagi:

http://wrock.pl/modules/c...s.php?album=107

Brakuje Cockroach za co zainteresowanych przepraszam : )
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2007-12-18, 12:02   

Na Cockroach mnie ne było (a bo to zła praca była i w ogóle do 21 cza sie z nią było użerać ;/ więc się ne wypowiem xP )

HoA przyznam ,ze się podobało :) Ne za głośno, ne za cicho. Nic nadzwyczajnego w porównaniu do poprzednich występów ;P ale zdecydowany +

FU ;/ moim zdaniem było zdecydowanie za głośno _-_ no OK może jak stało się pośrodku z tyłu to było OK ale po bokach i pod sceną jak dla mnie zdecydowanie za głośno :< i mimo ,ze tak głośno to albo ogłuchłam albo po prostu czasem miałam problemy z dosłyszeniem i zrozumieniem co tam śpiewają -_- ogólnie moim zdaniem wypadło kiepsko, dlatego czekam z niecierpliwością na kolejny koncert który (jestem pewna) wypadnie o wiele lepiej :)

Ogólnie na impreze przybyłam z nastawieniem na super zabawię i najlepszą imprezę w tym miesiącu... się trochę zawiodłam ale co tam. Miło było spotkać ludzi :hamster_smile: porobić kilka fot :hamster_evil: i poskakać na parkiecie (w sumie to głównie po koncertach ;P) :hamster_moe:
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2007-12-19, 15:35   

Ja tylko chcialam dodac, ze jak Deprim wlaczal te swoje czary-mary, to sie robil taki przester, ze mozna bylo sluch stracic. W rezultacie, tworzyl sie wielki jazgot i falsz i ogolnie rzecz biorac, byl to zdecydowanie najgorszy koncert FU, na ktorym dane mi bylo byc. Szmutne i szpetne, ale tak niestety bylo :(
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2007-12-19, 20:41   

Plusem jest to, że zespół zdawał sobie sprawę z trudu sytuacji i wszyscy gitarzyści się ściszyli a ten pan z najmocniejszym[i] wygarem wcale nie dawał po uszach co się często zdarza.

Już tak tych "walorów akustycznych" nie demonizował - ponarzekać sobie można ale nikt z nas akustykiem nie jest, słuch mamy o tyle że można powiedzieć [i]było za głośno
ale dla tych 10m od głośnika (80% klubu) już mogło być ok. Oprócz nagłośnienia były tam żywe ZESPO?Y i to o nich możnaby pisać : ) Tak, zastosuję też do siebie - następnym razem.

Cieszy mnie, że pojawiły się takie duże głośniczki w klubie, wyższe od etatowego fotografa Liverka i zrobiono z nich pewien użytek.
Oprócz nich też klub ma nowe kolumienki które dają czadu bo są bardziej skierowane na parkiet i koło DJ wreszcie można pogadać, brawo LIver.

Ale wracając do wątku - ci co chcieli to zobaczyli, koncert od strony merytorycznej udany, dla większości słuchaczy usterki tuszowało piwo, kto chciał kiwał główką, kto chciał poszedł do domu.

Nie ważne co się mówi - ważne że się mówi : )
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku