Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
SLOT ART FESTIVAL
Autor Wiadomość

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2006-05-30, 15:19   SLOT ART FESTIVAL

niestety w tym roku zabraknie mnie na tej imprezie, ale chciala bym polecic ja wszystkim fanom woodstockowego brudu :)

Festiwal jest kapitalny, niech nie przeraza was to, ze organizuja go organizacje chrzescijanskie(ja jestem ateistka i swietnie sie tam bawie co roku). Impreza trwa 5 dni. Od rana warsztaty(taniec, spiew, gry na instumencie, sztuki plastyczne, rpg, rzezba, fireshow, zoska, pilka nozna, koszykowka i masa, MASA!!!! innych swietnych rzeczy ). Wieczorami koncerty na malej i duzej scenie, kilka scen klubowych, reggae tent. Po prostu- dla kazdego cos milego. Jedyny minus- na terenie festiwalu nie mozna pic alkoholu(odbywa sie on na terenie zabytkowego klasztoru cystersow). Aha, no i impreza jest platna(ale dzieki temu nie ma na niej przypadkowych osob, kradziezy i tym podobnych). Przy okazji mozecie sobie poogladac moje rodzinne wołowsko-dolnobrzeskie strony ;)


W tym roku zagraja, miedzy innymi:
Armia (Polska)
Habakuk (Polska)
Huinca (Chile)
October Light (ex-Seekers Planet/Chorwacja)
Ocean (Polska)
Namur (Szwecja)
Frühstück (Polska)
Supervision (Wielka Brytania)
Hariasen (Polska)
Naaman (Polska) (to polecam szczegolnie ^^)


-Banda Puchatka
- Body - Mind Relation
- Borderline
- Dementi
- Dzieci Demokracji
- Fill
- Gefsimanskiy Sad (Ukraina)
- Gethsemane
- HMP
- Metafora
- Niebo
- Niekret
- Replenish (Niemcy)
- RH+
- Space Avenue


szczegoly na:
http://www.slot.art.pl/
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

Tomasso
Gość

Wysłany: 2006-05-30, 16:55   

Dobre dla ludzi, ktorzy lubia alternatywizm kulturalny i sami chca sie czegos nauczyc. Byłem 2 razy i starczy. Jakos mi srednio podpasowało, choc wiem, ze duza czesc osob jezdzi tam co roku i nie narzeka ;-)
 
 

d0ti



Dołączyła: 03 Kwi 2006
Posty: 701
Skąd: wROCK.pl
 
Wysłany: 2006-05-30, 18:39   

..ja kiedys za czasow uwielbienia Oceanu chcilam sie wybrac..ale wlasnie jakos nmi to zbyt religijne sie wydawalo to raz..a dwa ze tzra kogos zabrac ..czyli problem jak na raz no i kasa :]
_________________
...ho?li makaroni.....
 
 

siKOra


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 111
Skąd: Breslau
Wysłany: 2006-05-30, 19:42   

:twisted: elo:)
:twisted: Ja bylem juz 2 razy i 3 tez pojade:)
...nie jestem religijny:P i nie mozna tam pic(ja zawsze to robilem) ale i znow pojade :twisted:
_________________
...bo wiecznie trwac nie bede,
czas sie kurczy,czas umyka...

www.clon.pl
www.myspace.com/ultratattoo
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2006-05-30, 22:09   

no ja bylam juz 5 razy, w tym 2 razy w wolontariacie, wiec mialam wjazd za darmo... Ja oczywiscie tez tam pilam, ale, badzmy sczerzy, trzeba sie troche bunkrowac :)

Druga sprawa- Doti, raz pojechalam zupelnie sama, ale po 30 minutach poznalam swieytna ekipe, z ktora utrzymuje kontakty po dzis dzien :) Co do kasy- warto poswiecic te 100 zeby cos takiego przezyc :) Poza tym, nikt tam nikogo nie nawraca, chociaz mozna sobie poogladac amerykanskich swirow bijacych poklony pod Platanem :) No ale to juz zupelnie inna bajka :) Gdybyscie mieli czas i srodki, zapraszam w moje piekne strony ^^
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

d0ti



Dołączyła: 03 Kwi 2006
Posty: 701
Skąd: wROCK.pl
 
Wysłany: 2006-05-31, 15:11   

..no Yaga nie powiem - potarfisz zachecic :] w tym roku jush mam zapalowane wakacjie, lecz w nastepnym wezme slot moze pod uwage :D
_________________
...ho?li makaroni.....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku