Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert


Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Wrockoteka - impreza na 5-lecie wrocka
Autor Wiadomość

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2007-12-20, 22:25   Wrockoteka - impreza na 5-lecie wrocka

Robimy coś nowego : ) | Zobacz na last.fm

WROCKOTEKA 11 stycznia, Liverpool - piątek, wstęp 3 zł

Wrockoteka - rockoteka połączona z prawdziwym graniem muzy jak należy - śmierć winampowi! Deprim zajmie się gustami muzycznymi w tym dniu licznie przybyłych fanów wrock.pl :mrgreen:

Ponieważ nie uda nam się przeciwstawić potężnej armii requestów, to mp3 też wchodzą w grę, z największymi hitami włącznie (poza Killing in the Name) a gość specjalny musi mieć czas na zatankowanie.

Jak wyjdzie - nie wiem, czy wyjdzie - taaak bo liczna ekipa jest zaangażowana i choćby wyszło karaoke to imprezę zrobimy!



Wiem, że są nieścisłości bo deprim to i Fate Unknown i Nation i tysiąc innych projektów ale www.myspace.com/coinremix jest tutaj kluczowy. Koniec z elektroniką rodem z Rammstein, ktoś tu pokaże jak się gra nowoczesną mocną muzę!

Rafik też nie jeden zespół ma na sumieniu ale zadebiutuje jako żywa tarcza na requesty i zaprezentuje swoją wizję muzy rockowo-metalowej z ostatnich 5 lat. Wszystko protokołować będzie d0ti która ma tajną bro? w postaci nagra? wrocławskich zespołów, być może zostanie wsparta przez Mychalynę - zapoczątkuje to promocję Wrockowiska, które pod koniec stycznia też w Liverku.

Na imprezę dostać się mogą nieliczni, bramkarze zostaną przeszkoleni i tylko najbardziej wytrwali przejdą kontrolę. Nie ważne czy przyjdziesz w sandałkach ortopedycznych czy różowym emo szalu - musisz mieć w oczach determinację, wygodne skarpetki do kręcenia nóżką przez całą noc i spory zapas kapusty na chmiel.

Nikt nie wyjdzie żywy. Zakaz składania życze?. Za taki szata?ski portal powinni karać :hamster_evil:
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

dzix_x



Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 829
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-12-21, 00:28   

pikny plakat. gdy juz odplątałem oczy i doszukałem się daty to stwierdzam ze przyjść można. dobrze ze umieściłeś opis imprezy;]
_________________

http://www.radekstrojny.com | http://www.afterglow.art.pl | http://suicide777bomber.deviantart.com
 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2007-12-21, 00:37   

xD no ja oczywiście będe :hamster_evil: ne ma bata żeby kogoś ne było :hamster_damnit: Licze ,ze będzie to najlepsza impreza miesiąca :hamster_evil:
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

mychalyna
cycalyna



Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 507
Skąd: K-PAX
 
Wysłany: 2007-12-21, 01:09   

USAGI napisał/a:
Licze ,ze będzie to najlepsza impreza miesiąca :hamster_evil:


jesli sie wybierzesz tylko na nia to ciezko ci bedzie zdecydowac czy najlepsza :hamster_attention:

btw.... trzy imprezy w jednym miesiacu :hamster_abandoned:
dam rade, dam rade, dam rade :hamster_dribble:
_________________
Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close...
www.myspace.com/mychalyna | www.lastfm.pl/user/Mychalyna | www.myspace.com/spiralnight
 
 

d0ti



Dołączyła: 03 Kwi 2006
Posty: 701
Skąd: wROCK.pl
 
Wysłany: 2007-12-21, 11:39   

..no to ja chyba tez bendem ;]
_________________
...ho?li makaroni.....
 
 

Cement
mały, uczesany, asceta



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 256
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2007-12-21, 14:36   

nooo ja ide!
_________________

 
 

Kapral
FREAK OUT!



Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 589
Skąd: Wrocław, Jęczmienna
 
Wysłany: 2008-01-07, 11:36   

Nagły zwrot okoliczności związany z moimi planami warszawsko - wyjazdowymi spowodował, że też będę. Liczę na Panterę - "Walk", "Cowboys From Hell", Kuyssa - "Supa Scoopa And The Mighty Scoop" oraz na coś skocznego Primusa, np. "My Name Is Mud", "Those Damn Blue Collar Tweekers" czy "John The Fisherman". Ale Primus jak coś to później, tak żeby alkohol zdążył zadziałać :D
;P
_________________
 
 

Yaga
Uwaga, gryzę ]:-)



Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 781
Skąd: Wrocław/BD
 
Wysłany: 2008-01-07, 18:55   

A ja nie bede bo musze jechac do Brzegu :(
_________________

http://ewstom.pl/
 
 

mychalyna
cycalyna



Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 507
Skąd: K-PAX
 
Wysłany: 2008-01-07, 22:26   

a ja bede a ja bede :D :D jupiii :D :hamster_moe:
_________________
Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close...
www.myspace.com/mychalyna | www.lastfm.pl/user/Mychalyna | www.myspace.com/spiralnight
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2008-01-08, 00:51   

Czyli muszę znaleźć rysopis Mychalyny i odphotoshopować avatar Pułkownika wręczając Liverowym gorylom coby uchronić imprezę przed katastrofą :hamster_furious:

A :hamster_idea: przydałoby się jeszcze powiadomić Deprima żeby wpadł w tym dniu na herbatkę
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 

mychalyna
cycalyna



Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 507
Skąd: K-PAX
 
Wysłany: 2008-01-08, 09:57   

Jars napisał/a:
Czyli muszę znaleźć rysopis Mychalyny i odphotoshopować avatar Pułkownika wręczając Liverowym gorylom coby uchronić imprezę przed katastrofą :hamster_furious:


ej mnie goryle z livera lubiom i wogolem som fajoscy :->

Jars napisał/a:
A :hamster_idea: przydałoby się jeszcze powiadomić Deprima żeby wpadł w tym dniu na herbatkę


tey no włacha, powiedz mu żeby sobie na ręce zapisał, jeśli się nie będzie mył do 11.01 to istnieje szansa ze przyjdzie i niezapomni :-P
_________________
Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close...
www.myspace.com/mychalyna | www.lastfm.pl/user/Mychalyna | www.myspace.com/spiralnight
 
 

Kapral
FREAK OUT!



Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 589
Skąd: Wrocław, Jęczmienna
 
Wysłany: 2008-01-08, 12:20   

Jak nas nie wpuszczą to dopiero będzie katastrofa! ;P
_________________
 
 

Cement
mały, uczesany, asceta



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 256
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2008-01-09, 19:33   

jak nie to jest jedna rada...
"DO SZABEL PANOWIE" i Panie jak takowe posiadają ;-)
do zobaczenia robaczki
_________________

 
 

USAGI
yume...



Dołączyła: 06 Kwi 2006
Posty: 1097
Skąd: dream...
 
Wysłany: 2008-01-11, 12:03   

Moja pierwsza impreza w nowym roku więc liczę na to ,ze rok imprezowy rozpocznę przynajmniej zadowalająco ;] a potem będzie tylko lepiej :D
_________________
za dźwiękiem podążając <3
 
 

Sin



Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 194
Skąd: Bułgaria
 
Wysłany: 2008-01-11, 18:23   

Iii... Nie wiem, co sie podniecacie jakas imprezka. Ja ide do "Za szyba" podensowac troche z kolezankami. Ha! :twisted:
_________________
Zapraszam na najmniej profesjonalną audycję pod słońcem :D
www.myspace.com/sincityluz
 
 

mychalyna
cycalyna



Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 507
Skąd: K-PAX
 
Wysłany: 2008-01-12, 12:48   

nie bawiłam sie tak od chyba sierpnia <3 :D cuuuudownie bylo <3 w koncu sie wytanczylam :D
_________________
Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close...
www.myspace.com/mychalyna | www.lastfm.pl/user/Mychalyna | www.myspace.com/spiralnight
 
 

stemp



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 338
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-01-12, 14:23   

Ja tez ;p
_________________
seems to me to be the insanity
it seems to me i've become the oddity

http://www.myspace.com/deadbrokeband
 
 

mychalyna
cycalyna



Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 507
Skąd: K-PAX
 
Wysłany: 2008-01-12, 14:41   

ta ;p wszyscy powinni brać przykład ze stempa i rafika jak ta?czyć ;p
_________________
Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close...
www.myspace.com/mychalyna | www.lastfm.pl/user/Mychalyna | www.myspace.com/spiralnight
 
 

mychalyna
cycalyna



Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 507
Skąd: K-PAX
 
Wysłany: 2008-01-13, 12:06   

fffoty : http://liverpool.cal.pl/g...ls.php?album=69
hehe cała ekipa wrock kacuje pewnie drugi dzie? to niewiadomo kiedy fotki dzikiego będą ;p
_________________
Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close...
www.myspace.com/mychalyna | www.lastfm.pl/user/Mychalyna | www.myspace.com/spiralnight
 
 

Jars
(..=(======:::



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1240
Skąd: Wrocław
 
Wysłany: 2008-01-13, 13:08   

Widzę lekką konsternację po imprezie, wszyscy boją się skrytykować : ) A zachęcam.

Ta impreza to prztyczek w nos większości bywalców Liverka. Z jednej strony brak hitów i requesty tylko gdy rzeczywiście DJowi pasowały a z drugiej (pomijając powolne rozkręcanie) pełny parkiet do - często - muzyki, którą (założę się) większość słyszała po raz pierwszy.

Osobom takim jak ja się podobało. Ale stanowię nietypową publikę zaliczaną do mniejszości i wiem że były narzekania na muzykę - że rockoteka a niby rocka nie było i kiedy ta Metallica czy Soulfly poleci : )

Współczuję tym co bezwiednie zatrzymywali się na kratach DJki i błagając o Kult słyszeli "że teraz to nie tu gra muza a ja tyko sprawdzam autobusy do domu" : ) ?al mi tych co mimo niektórych dźwięków z pogranicza drum'n'bass/eletroniki wciąż chcieli Depeche Mode. Czy oni kiedykolwiek słuchają innej muzyki?

?ałuję że wcześniej nie było takiej imprezy. Wiem, że są takie jak Mord=x=Fabric ale tam Heaven Shall Burn nie poleci : )

Zapewne osoby typu Kapral, które nie dotrwały do Panter albo ci co spodziewali się Self-Destruction będą niezadowolone. I bardzo dobrze bo była to impreza dla mniejszości. Uwielbiam, kocham wręcz gdy leci coś czego nie znam a mi się to podoba, ktoś dokonał tej sztuki.

Takie imprezy powinny być przeplatane z typowymi rockotekami gdzie leci 99% rzeczy o które ludzie proszą, niemal singlowe hity rockowe ze wszystkich epok i dla każdego. Ale - jak coraz częściej w Liverku - było coś innego. Wiem że przesadzać nie można więc na razie odpuszczam z kombinowaniem : )

No ale słucham waszego zdania bo jestem nieobiektywny : )

Streiner w wątku w dziale kluby też nieco napisał - jak chcesz Pan dodać coś apropo imprezy, a nie klubu, to pisz. Tylko konkrety i 2 akapity max ! : )

Dzięki za przybycie i gratuluję wszystkim co wczoraj grali, a było to chyba 5 osób : )
_________________
http://wrock.pl | teledyski.wrock.pl
Muzyczka: www.last.fm/user/Have-Fun
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime




Kontakt Polityka prywatności


Znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli. Komentarze są własnością ich autorów, redakcja nie odpowiada za treść wiadomości, artykułów i komentarzy.
Przygotowanie i administracja: © wROCK 2002-2013 by d0ti, Jaras.

Statystyki:


Wrocław - koncerty | wrocławskie zespoły | dolnośląskie | wydarzenia muzyczne | sklep muzyczny | ogłoszenia | zdjęcia | terminarze | bilety | relacje | muzyka na Dolnym Śląsku