Koncerty Wrocław
Kalendarz koncertów    |    Koncerty     |     RSS     |     Bilety    |     Galeria     |     Teledyski     |     Dodaj koncert

Forum muzyczne wROCK.pl
Wrocław Rock Portal - dyskusje, koncerty, zespoły

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
dobre czasy
Autor Wiadomość

buba21

Wysłany: 2008-01-22, 16:28   dobre czasy

prosze o informacje o klubie "dobre czasy" na ulicy szajnochy przy placu solnym..
bardzo ci??ko co? w necie znale?? - interesuje mnie ogólnie klimat tego klubu, wielko?? - mo?e jakie? fotki? bede wdzieczny za wszystkie informacje.
je?li by kto? mia? fotki to prosze o przes?anie na buba21@tlen.pl

z góry dzi?kuj? za pomoc

Jars
(..=(======:::

Wysłany: 2008-01-22, 22:10   

Znalaz?em sporo recenzji na http://wroclaw.pogodzinac...3/DOBRE%20CZASY

By?em nawet raz ale tak dawno, ?e nie pami?tam. Nie jest to jednak miejsce rockowe : ) Mo?e warto samemu wpa??? Pewnie wszyscy chodz? do Salvadora naprzeciwko.

USAGI
yume...

Wysłany: 2008-01-23, 00:18   

hm z tego co pamiętam to tam kiedyś byłam :)
Miejsce nawet ciekawe jak się chce wygodnie posiedzieć ze znajomymi przy piwku i rozmowach :)
Mniej więcej połowa to zwykłe stoliki drewniane a reszta to kanapowate loże.
Chyba ,ze coś źle pamiętam...
Muzyka jak była to ne pamiętam ale była na tyle właściwa ,ze dało się przy niej normalnie porozmawiać ne drąc się przez cały stolik ;) Aczkolwiek rockowa to raczej ne była.

buba21

Wysłany: 2008-01-23, 09:35   

dzi?ki za szybk? odpowied?. a mo?ecie mi jeszcze powiedzie? jak? mniej wi?cej ma powierzchni? ten lokal? ch?tnie sam bym zajrza? ale nie mieszkan na codzie? we wroc?awiu.. niestety..
te pytania s? efektem mojego pomys?u by ten lokal wynaj?? i w miar? mo?liwo?ci przerobi? na co? bardziej atrakcyjnego, wtapiaj?cego si? korzystniej w klimaty wroc?awsiego rynku.

Jars

Wysłany: 2008-01-23, 10:48   

Gdzie? wyczyta?em ?e mo?e szykuje si? zmiana w?a?ciciela.

Nie jest to du?y klub, nie mówi si? o nim du?o, lokalizacja wydaje si? ciekawa ale Rynek to zupe?nie nie miejsce "rockowe" i mog? by? problemy wg mnie z publik?. Chocia? s?siedni Salvador p?ka w szwach.

Niedaleko jest Intro które bywa pustawe, inne kluby wielko?ci D-CZ s? raczej "klimatyczne" do posiedzenia a cz?sto w takich miejscach nie sprawdza si? rock. Zag??biem dla rocka jest Podwale, zdecydowanie wi?cej knajp jest "za Pasa?em Niepolda" - Strefa zero, Whisky Bar, Mleczarnia.

W Dobrych Czsach trzebaby pomy?le? o czym? co przyci?gnie jaka? grup? osób. O t?umie co przybywa na pl. Solny i nie wie co ze sob? zrobi? ale na dicho nie pójdzie, o miejscu "gdzie by tu si? spotka?" (podczas których zawsze l?duj? a Akademusie, Szeptach albo Happy Hour) gdzie nie muzyka jest priorytetem. Sam nie wiem : )

Sukces odnosz? kluby stawiaj?ce na rytmy latynoskie, chilloutowo-funkowo-reaggowe i ogólnie lajcik sofcik baunsik (np. Manana, Salvador, Droga do Mekki, Szepty, Happy Hour) mimo ?e ja ch?tniej posiadzia?bym przy muzie z Intro to ?aden z neutralnych muzycznie znajomych tam nie wejdzie : )

buba21

Wysłany: 2008-01-23, 11:16   

dzieki :) w?asciwie to niekoniecznie mi zale?y na knajpie czysto rockowej - ale koniecznie chce muze na ?ywo - juz co? wymy?le by ?ci?gn?? tam ludzi.. tylko czy jest wogóle miejsce by kto? tam gra?? jaka? scena? czy to jest zbyt ma?e na takie akcje... czy mo?e by?aby to kwestia modernizacji i dostosowania wn?trza? bede we wrocku na dniach, wi?c sobie zobacze - ale im wi?cej bede wiedzia? wcze?niej tym lepiej...

Jars

Wysłany: 2008-01-23, 19:59   

Na pewno zupe?na zmiana nazwy, troch? promocji w necie - z ch?ci? promujemy nowe kluby rockowe i mog? w tej kwestii nieco pomóc (pami?tam jak startowa?a Strefa Zero jeszcze by? wrock na HTMLu i ?e?my wrzucali info o klubie ale potem mieli w d*** to ola?em a potem reklama Whisky Baru, Przystanku. Alive sobie znalaz? dobrego managera : P)

Tylko jak nie jeste? z Wroc?awia to mo?e by? ci??ko bo na pewno i scena i ludzie s? tutaj specyficzni i maj? swoje upodobania (których okre?li? nie mog? bo sam st?d jestem - mam 5 klubów do których chodz? w 95%) i nie zawsze wszystko wypala lub ginie po jakim? czasie (np. Rocker, Diabolique, Mantra).

Trzeba nieco zainwestowa? i przemy?le? model knajpy (nie jest to miejsce "studenckie" wi?c sukces w stylu Przystanku/Tawerny/Alibi odpada), póki jej nie zobaczysz nie ma co gdyba?. Wiem tylko ?e ma taki nieco "awangardowy" styl, pachnie drogim piwem po wej?ciu - tyle pami?tam : )

buba21

Wysłany: 2008-01-24, 19:46   

dzieki za zainteresowanie.
z tym moim mieszkaniu we wroc?awiu to tez nie tak do ko?ca - ponad 10 lat sie buja?em po wszystkich chyba mo?liwych miejcach w czasie studiów i nie tylko. (zaczyna? sie wtedy ruch na rynku jak szalony ko? czy studnia).
jedynie ostatnio kilka lat jestem "w polsce" i sporadycznie zagl?dam - jednak zdecydowanie z zamiarem wprowadzenia si? w najbli?szych miesi?cach na sta?e, gdy? jak zapewne wiesz miasto to potrafi wkr?ci? :)
w knajpie chcia?bym przedewszystkim muze na ?ywo - wi?c lokal musi by? odpowiedni do tego, reszt? dostosuj? - bede we wro w przysz?ym tyg i wiem ze jest kilka miejsc wartych zainteresowania.. zobaczzy sie.
dodatkow? spraw? jest kto bedzie gral.. nie znam rynku wroc?awskiego w tej kwestii, no ale nigdy nie jest za pó?no by pozna? :) jedynie znam kogo? z HURTu.
je?li chodzi o prommocj? w necie to jak nabardziej - bedziemy gada? jak co? rusze, ok?

buba21

Wysłany: 2008-01-24, 19:48   

aaa... i jeszcze jedno.
co to za miejsce?

http://www.gratka.pl/dom/...0&region2=1

Jars

Wysłany: 2008-01-24, 21:53   

Ja niestety nie kojarz?, przez chwil? wydawa?o mi si? Boemerang (kiedy? Klawiatura, zreszt? bardzo przyjemny pub rockowy) ale tak blisko Solnego jest du?o miejsc.

Odpowiedz do tematu