User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

Annaonp Marci554n133434
rterrr947 ytrua244
crawinalin1983 moroe26

Reklama





Reggae i elektronika połączą się w Świdnicy

koncert
Dodany przez: d0ti, dnia 2012-06-27 Przeczytano 680 razy.

Data: 2012-08-18      Reggae i elektronika połączą się w Świdnicy

18 sierpnia do Świdnicy zawita niemiecka formacja Illbilly Hitec. Berlińczycy tworzą mieszankę dubstepu, break beatów, elektro i reggae. Są to pierwsi wykonawcy potwierdzeni na imprezę plenerową planowaną przez Świdnicki Ośrodek Kultury.

Illbilly Hitec to berliński duet twórców, grających mixy nazywane reggae electronics. Elektroniczne dźwięki i sample tworzą energetyczną muzykę, która sprawia, że jest to jeden z najbardziej obiecujących zespołów z Niemiec w tym gatunku. Ich pierwsza płyta “BadBoyBass” zawiera sześć elektryzujących kawałków, które zaskoczyły niemiecką scenę i otworzyły im drzwi na koncerty w Europie i Azji. Duet w czasie swoich wystąpień współpracuje z najróżniejszymi MC. Wspólnie koncertowali z Marlene Johnson, Longfingah, Brother Culture and Zhi MC. Tutaj można posłuchać utworów Illbilly Hitec: www.soundcloud.com/illbilly_hitec/ a w tym miejscu www.youtube.com/watch?v=9hagH_410vM obejrzeć klip do kawałka "Keep on Rolling".

Impreza odbędzie się na terenie basenu świdnickiego OSiR (http://goo.gl/maps/Bf4r). Niedługo poznamy kolejnych wykonawców oraz ceny biletów. 



Link: www.facebook.com/events/431909276840901/

Komentarze

»
Opinie na temat wydarzenia.
Nikt jeszcze nie komentował tej strony.

Dodaj komentarz

»
Podziel się swoją opinią.
Nick:
Musisz wypełnić to pole
E-mail:
Musisz wypełnić to pole
Komentarz:
Musisz wypełnić to pole

Musisz wypełnić to pole