User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

Christineaoe erqwa363
Annakjt Joxsg
Danieluxn Julianbcq

Reklama





STAER (No), Public Enemy (No), Norymberga (Wro)

koncert
Dodany przez: d0ti, dnia 2013-03-21 Przeczytano 240 razy.

Data: 2013-04-03      Klub: Druga Fala (były Falanster)

3 kwietnia 2013, godz. 20.00
Druga Fala
ul. św. Antoniego 23

STAER

To norweskie trio, założone w 2010 roku w Oslo, wzięło do rąk klasyczne rockowe instrumentarium w nadziei wyciśnięcia z niego jak największej ilości hałasu. I chyba im się udało, skoro Brooklyn Vegan recenzuje ich muzykę jako hałaśliwy, jazzujący punk-rock sytuujący się w okolicach Lightning Bolt.

Swój pierwszy album Staer wyprodukował w Duper Studio, odpowiedzialnym za realizację Röyksopp, Kings of Convenience czy MoHa!
Płyta wyszła nakładem labeli Gaffer i Discorporate Records w sierpniu 2012.

W ciągu swojego krótkiego istnienia Staer zdołał się otrzaskać koncertowo, grając mnóstwo koncertów w Europie i zdobywając
wierną publikę. Nie ma wątpliwości co do tego, że wrocławski koncert powiększy grono ich fanów.

http://discorporate.bandcamp.com/album/staer

PUBLIC ENEMA

Norweski duet improwizujący założony przez gitarzystę Johna Hegre i perkusistę Nilsa Are Dronena w 1996 roku. Pomimo intensywnych prób zagrali jedynie pięć koncertów, skupiając się na współpracy z innymi muzykami. Tak powstał Jazkamer (z Lasse Marhaugiem), der brief (z Jorgenem Larssonem) czy trio z udziałem saksofonisty Frode Gjerstadem. Muzykę Public Enema można scharakteryzować jako wysoce energetyczne free-improv, duet przyznaje, że wciąż jest w stanie zaskoczyć tak siebie, jak i publiczność.

http://publicenemasound.blogspot.no/
https://soundcloud.com/public-enema-sound

NORYMBERGA

Wyraz znużenia sobą i innymi, wywleczony na światło dzienne w 2012. W swojej twórczości sublimuje jaskrawy opar długotrwałej nudy,
irytacji, gniewu i zniechęcenia, generując tym samym spontaniczną aurę sonicznej ohydy.

Wjazd: 15PLN

 


Komentarze

»
Opinie na temat wydarzenia.
Nikt jeszcze nie komentował tej strony.

Dodaj komentarz

»
Podziel się swoją opinią.
Nick:
Musisz wypełnić to pole
E-mail:
Musisz wypełnić to pole
Komentarz:
Musisz wypełnić to pole

Musisz wypełnić to pole