Terminarze klubów 2015
Najbliższe patronowane koncerty
Ostatnie posty na forum
Koncert zespołów Kavnacka i Poison Honey
Klub:
Bezsenność
Zapraszamy serdecznie 5 czerwca o godzinie 20.00 do wrocławskiego Klubu Bezsenność, w którym odbędzie się koncert zespołów Kavnacka i Poison Honey. Dwa zespoły z kobiecymi wokalami zagrają w wydarzeniu pod nazwą " - follow the Alice", nawiązując tym samym muzycznie do świata Alicji w Krainie Czarów i wprowadzając do niesamowitych przestrzeni dźwiękowych.
Bilety na koncert można nabyć w cenie 10 zł w Klubie Bezsenność.
Poison Honey
Poison Honey to pięcioosobowy zespół z kobiecym wokalem przekazem nawiązującym do dwóch stron świata zjawisk opowiedzianych w Alice Adventures and Wonderland.
Post rockowa muzyka zespołu jest wypadkową wieloletniego progresu i nieustannie zmieniając swoją tożsamość dociera do nowych odbiorców w drodze do mainstream'u.
Zespół w roku 2005 zdobył Grand Prix na festiwalu "Wszyscy Śpiewamy na Rockowo" w wyniku czego nagrał dwuutworowe demo w studio Fonoplastykon pod okiem Marcina Borsa producenta płyty Katarzyny Nosowskiej "N/O". Wkrótce potem PH m. in zaproszono na Juwenalia Politechniki Wrocławskiej podczas którego wystąpił na open airowym koncercie pod nazwą "Wittigalia".
Następne lata grupa spędziła grając koncerty zarówno klubowe jak i duże plenerowe imprezy m. in. support'ując zespoły takie jak Agressiva 69, Apteka, Monika Brodka, Closterkeller, Coma, Hey, Homo Twist, Piersi.
Talent wokalistki Agi Niemczynowskiej zwrócił uwagę muzyków zespołu Blade Loki ,z którym równolegle obok projektu pierwotnego współpracowała od roku 2010 do roku 2011, co zaowocowało nagraniem płyty "Wszyscy Diabli".
1 marca 2012 roku zespół wziął udział w ogólnopolskim Emergenza Festival, największym na świecie festiwalu zespołów bez kontraktów płytowych przechodząc do półfinałów, koncert odbędzię się w maju we wrocławskim Klubie Firlej. Tymczasem jopracowujemy materiał na pierwszą płytę LP.
KAVNACKA:
Pomysł na zespół narodził się w głowach dwóch mnichów Zakonu Świętego Monitora w XVII wieku przed naszą era, ale gromadka była tak zaabsorbowana trunkami własnej produkcji, że idea umarła zakopana na kilkadziesiąt stuleci w piasku obok klasztoru. Dopiero odkrywkowa kopalnia materii kwantowej powołała do życia ideę o nazwie
Idea ta w swojej współczesnej formie istnieje od lipca 2011. W tym czasie zespół przeszedł kilka zmian personalnych i muzycznych. Dzielił inspirację i dźwięki z różnymi utalentowanymi muzykami.
Link: https://www.facebook.com/events/131556483712768/
Komentarze
| Nikt jeszcze nie komentował tej strony. |

© 2008.