User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

Susanosr mthgf45
Genevieveima pastaBR
Lydieepi Justinagxv

Reklama





Studio Projektowe Play-Ground prezentuje Narcotic Fields + All Sounds Allowed

koncert
Dodany przez: d0ti, dnia 2009-11-25 Przeczytano 177 razy.

Studio Projektowe Play-Ground prezentuje Narcotic Fields + All Sounds Allowed

Data: 2009-11-28      Klub: Studio nagrań Fundacji PLAY-GROUND.

Koncertują:
All Sounds Allowed

 Studio Projektowe Play-Ground prezentuje:

Narcotic Fields
http://www.myspace.com/narcoticfields

All Sounds Allowed

www.myspace.com/allsoundsallowedband

Play-Ground, Wrocław, ul. Borowska 128
bilety: 15 pln do kupienia przed koncertem.
 
Narcotic Fields to sześciosobowy skład z czeskiego Ołomuńca, który zgrabnie miesza takie gatunki muzyczne jak trip-hop, downtempo czy indie-rock. Zespół stanowi kolejny dowód na to, że młodzi debiutanci mogą brzmieć dojrzalej, szczerzej i bardziej przejmująco od niejednego projektu z bogatą dyskografią na koncie. Enigmatyczny, przenikliwy wokal Terezy Kopeckiej przyprawia o dreszcze, a w połączeniu z przesterowanym gitarami tworzy niezwykłą, wręcz epicką całość. Dla fanów Massive Attack, Portishead i wszystkich tych, którzy pragną się stać świadkami nowego objawienia – koncert obowiązkowy! Będzie to pierwszy i jedyny występ Narcotic Fields w Polsce. Na rozgrzewkę zagra znany już każdemu zespół All Sounds Allowed.
 



Grupa Narcotic Fields powstała w 2007 roku by już w 2009 wydać swoją debiutancką płytę „Erase”. Na krążku znajduje się 12 utworów, które choć często melancholijne, podszyte psychodeliczną nutą, potrafią raz po raz wybuchnąć z niesamowitą energią.



Do tej pory zespół grał m.in. z takimi zespołami jak: Khoiba, Kill The Dandies, Lealoo, Roe-Deer, Prostitutes, Ja Taky, Soil, Bullerbyne, czy Scandals.



Skład:

Tereza K. - vocal, effects
Tom B. - programming, keyboards, backlight vocal
Mojmir H. - guitar
Zdena P. - guitar Roman
V. - bass
Red - drums.

Linki:Oficjalne video zespołu: http://www.youtube.com/watch?v=gtmcDg88jUs&feature=player_embedded

Profil zespołu na MySPace:
http://www.myspace.com/narcoticfields



All Sounds Allowed

ALL SOUNDS ALLOWED to wrocławskie, industrialno-rockowe trio, o którym z pewnością można powiedzieć, że nie boją się nowych brzmień. Rury, metalowe i plastikowe beczki, blacha, sprężyny, pcv to surowce z których tworzą swoje instrumenty. I wbrew pozorom wszystko to ma melodię, która nie pozwala partiom ciała pozostać nieruchomo. Zachwycili jury programu "Mam talent", przechodząc tym samym do półfinału.



W ich muzyce odbijają się dźwięki wielkomiejskiego pejzażu. Oprócz niecodziennego instrumenatrium czy elektronarzędzi jak: wiertarki, szlifierki, piły, zespół wykorzystuje również żywy bas, perkusję i elektronikę. Przestrzeń powstałych dźwięków robi wrażenie i trudno uwierzyć, że jest generowana przez trio. Jak sami mówią: "Jest nas trzech, ale gramy za dwunastu”.


Link: http://play-ground.pl/

Komentarze

»
Opinie na temat wydarzenia.
Nikt jeszcze nie komentował tej strony.

Dodaj komentarz

»
Podziel się swoją opinią.
Nick:
Musisz wypełnić to pole
E-mail:
Musisz wypełnić to pole
Komentarz:
Musisz wypełnić to pole

Musisz wypełnić to pole