User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

Sylviaiwj gpawl90
zygal024 sjkas11ksoib11
RajoboH437 KuwocipaH522

Reklama





Koncert Ocean + Fruhstuck - WZ

koncert
Dodany przez: d0ti, dnia 2010-03-12 Przeczytano 714 razy.

Koncert Ocean + Fruhstuck  -  WZ

Data: 2010-03-28      Klub: WZ (nieczynne)

Koncertują:
Fruhstuck, Ocean

Ocean
www.ocean.art.pl

Fruhstuck
www.fruhstuck.pl

Klub Strefa WZ, Wrocław,  28 marzec 2010/ niedziela /
otwarcie klubu 18.00, koncert godz 19:30

ceny biletów: 35 zł,w dniu koncertu 45 zł
bilety do kupienia: OKIS – Wrocław – Rynek tel: 71 342 22 91, Klub Strefa WZ - 71 79 000 33
Klub Studencki Tawerna ( Wybrzeże Wyspiańskiego), Klub Na Jatkach , OKIS,Empik, Media & Markt,Saturn
 
Pierwsze trzysta osób które pojawią się tego dnia w klubie W-Z z ważnym biletem na koncert, otrzymają zupełnie bezpłatnie limitowany maxisingiel, na którym poza wspomnianym utworem "Wołam Cię", pojawi się również świetnie znany z radia utwór "Czas by krzyczeć" oraz trzy utwory w wersji live zarejestrowane właśnie w klubie W-Z w trakcie koncertu wieńczącego jesienną trasę grupy

Kolejną niespodzianką będzie gościnny występ zespołu Fruhstuck, na którego czele stoi Wojtek "Łoś" Karel, współtworzący pierwszy skład Oceanu. Resztę atrakcji zespół utrzymuje w tajemnicy.






Ocean - polski zespół rockowy, który powstał w 2001 roku we Wrocławiu. Muzyka zespołu jest bardzo eklektyczna, pełna kontrastujących ze sobą klimatów muzycznych od prostych rockowych riffów, przez quasi-jazzowe tematy gitarowe aż po ścianę gitarowego zgiełku, jednak zawsze bardzo rokendrolowa, "kopiąca" i przesiąknięta koncertowym drive'm. Zespół ma na koncie 3 doskonale przyjęte płyty i setki koncertów w całej Polsce.
 
W październiku 2009 zespół wydał czwartą płytę pt "Cztery", która została nagrana w studio S4 Polskiego Radia. Przy nagraniu tego albumu zespół wspomagał jeden z najlepszych realizatorów w Polsce Leszek Kamiński. Płyta promowana jest przez sigiel "Czas by krzyczeć", który stał się jednym z największych rockowych hitów minionego roku, a co za tym idzie na kilka miesięcy zagościł na playlistach rodzimych rozgłośni radiowych oraz dotarł na sam szczyt list przebojów zarówno rockowych stacji, takich jak lista NRD Eski Rock, jak również rozgłośni zdecydowanie bardziej mainstreamowych, jak na przykład lista hitów Radia WaWa. Zaraz po premierze płyty, zespół ruszył specjalnie przygotowanym autokarem w olbrzymią trasę koncertową w ramach Eska Rock Tour 2009. Wraz z zespołem Lipali, Ocean zagrał 15 koncertów w największych miastach w Polsce a trasa okazała się miedialnym i frekwencyjnym sukcesem.
 
Skład zespołu:
Maciej Wasio - wokal
Michał Grymuza - gitara
Piotr "Quentin" Wojtanowski - gitara basowa
Bolek Wilczek - perkusja
http://www.ocean.art.pl/

Fruhstuck
Zespół powstał w 1997 roku we Wrocławiu.Składa się on z grupy doświadczonych muzyków, od samego początku znany jest z energetycznego Rocka wzbogaconego charyzmatycznym głosem holendra Martijna Krale. Zespół ma na swoim koncie 2 płyty (3 niebawem) i kilka epek. Grał w bardzo wielu miejescach w PL i poza jej granicami - koncerty i festiwale w krajach takich jak USA, Słowacja,Niemiecy,Holandia,Czechy,Chorwacja i wiele innych.
http://www.fruhstuck.pl/

Link: http://www.fruhstuck.pl/
Link: www.strefawz.pl

Bilety - kup online: http://www.eventim.pl/portal/pl/muzyka/rock_pop/68806,287/event.html

Komentarze

»
Opinie na temat wydarzenia.
avatar Wejściówki do wygrania w Akademickim Radiu LUZ na 91,6 FM! Zapraszamy też na specjalny, akustyczny koncert na żywo w naszym studio, w najbliższą sobotę o godzinie 17:00, dzień przed występem w W-Z. Info: www.radioluz.pwr.wroc.pl

Dodał(a) ~fr , dnia 2010-03-22 22:44:05

Dodaj komentarz

»
Podziel się swoją opinią.
Nick:
Musisz wypełnić to pole
E-mail:
Musisz wypełnić to pole
Komentarz:
Musisz wypełnić to pole

Musisz wypełnić to pole