User:
Hasło:
   Zapamiętaj mnie
 
 
> Szybka rejestracja
> Zapomnialem hasla

+ Dodaj koncert, wydarzenie


Najbliższe patronowane koncerty

Losowi użytkownicy

mmnanti Yolandanm
witekparowka89 Hannahnqx
sbjeoqxq Madelinebjb

Reklama





TERMINAL - koncert we Wrocławiu już 21 maja!

koncert
Dodany przez: 0, dnia 2010-05-16 Przeczytano 416 razy.

TERMINAL - koncert we Wrocławiu już 21 maja!

Data: 2010-05-21      Klub: Od Zmierzchu do Świtu

Terminal, który na początku marca zadebiutował albumem "Tree Of Lie" dzięki głosom słuchaczy dotarł z singlem "Mind Destruction" na pierwsze miejsce notowania w Antyradiu - listy Turbo-Top! Dziękujemy i zapraszamy do dalszego głosowania: http://www.antyradio.pl/Turbo-Top

Najbliższy koncert Terminal zagra we Wrocławiu, już 21 maja. Wszyscy, którzy pojawią się na koncercie z płytą "Tree Of Lie" nie będą musieli kupować biletu.

Na jesień zespół przygotowuje dużą trasę koncertową.

Na początku lutego Teatrze Wielkim w Poznaniu, nakręcony został teledysk do pierwszego singla zespołu TERMINAL – „Deep inside”! Od dziś można obejrzeć finalny efekt na oficjalnym kanale Youtube zespołu www.youtube.com/user/terminalfm. W najbliższych dniach teledysk będzie emitowany w telewizjach muzycznych oraz będzie dostępny w serwisach internetowych

Przypomnijmy, że „Tree Of Lie” to długo wyczekiwany, debiutancki album zespołu Terminal. Na płycie gościnnie udziela się światowej sławy perkusista Virgil Donati (Planet X, Derek Sherinian Band). Do kilku utworów nagrano również partie saksofonu, skrzypiec czy wiolonczeli. Płyta została wydana w formacie digipak. Na profilu Myspace zespołu www.myspace.com/terminalfm można posłuchać w całości czterech utworów z płyty.

wstęp: 15 zł



Komentarze

»
Opinie na temat wydarzenia.
Nikt jeszcze nie komentował tej strony.

Dodaj komentarz

»
Podziel się swoją opinią.
Nick:
Musisz wypełnić to pole
E-mail:
Musisz wypełnić to pole
Komentarz:
Musisz wypełnić to pole

Musisz wypełnić to pole